Ako zbaliť muža?

21. dec 2020

Ahojte, hoci už nie som vo veku pubertacky ale mam krátko pred 40tkou s mužmi to moc neviem. Spoznala som veľmi fajn muža len na môj vkus to ide dosť pomaly. Preto prosím o radu ako muža zbaliť, aby sa chcel stretávať častejšie aby, so mnou viac komunikoval a nemal pocit ze ho uhanam.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lidia73
21. dec 2020

najslepsie je byt sama sebou a proste si vztah vychutnavat taky ako je. isto sa niekto najde, neboj

autor
21. dec 2020

@lidia73 ja som už spoznala fajn muža, len mam pocit ze to ide pomaly a chcela by som to nejako rozhýbať

heleninamama
21. dec 2020

Normálne. Zožeň si veľkú krabicu a pevný špagát. A predtým sa ubezpeč, že je naozaj v bezvedomí...

autor
21. dec 2020

@heleninamama sprosté komentáre si nechaj pre seba alebo si chod ego honit niekde inde, pekný deň 😉

jaskolka
21. dec 2020
h2
21. dec 2020

Čo myslí tým, že to ide dosť pomaly? Kedy ste sa spoznali? Ako často sa stretávate? Ako často si píšete? Kam sa zatiaľ posunul Váš vzťah?

heleninamama
21. dec 2020

@anonym V 40ke by si už mohla vedieť, že chlap, ktorý Ťa skutočne chce, sa rozhýbe aj sám - aj keby bol introvert, neskúsený, citovo traumatizovaný alebo neviem čo.
Ak nerieši a neposúva vzťah, tak je to len preto, že Ťa nechce, že nie si presne to, čo chce, že dúfa v niečo lepšie....
A kľudne do mňa skoč.

zuzanka.zuzu
21. dec 2020

a si si istá, že si nevyberáš zle? lebo "moji pomalí" sa časom ukázali ako nevhodní... a potom prišiel manžel, ktorý by sa ženil na druhom rande (obrazne, proste to vidíš, že ťa CHCE a volá, píše, stretko ak nie na 10 minút tak mu zrazu stačí aj na 5 minút atď)

kristina2015
21. dec 2020

Daj ruku,hlavu tam kde treba a pôjde to dosť rychlo nevieš ?😳

karpina
21. dec 2020

To čo sa tebe javí ako "pomalý", môže v skutočnosti naznačovať, že chlapík, nemá záujem o tesnejšie zblíženie. To čo ty vnímaš ako náklonnosť, môže byť len čisté kamarátstvo z jeho strany. Ver, že ak by mal naozaj záujem, prejavil by sa..

autor
21. dec 2020

Ale on sa prejavuje, je par mesiacov po hnusnom rozchode možno preto to ide tak pomaly. Pise mi každý deň. Spoznali sme sa minulý týždeň a doteraz sme boli spolu 3x.

petamich
21. dec 2020

ak ste sa spoznali minuly tyzden, pise kazdy den a boli ste spolu 3x to mi nepride ako pomaly, ako by to podla teba malo vyzerat, aby to bolo v poriadku a nie "pomaly", ci mal sa uz chciet stahovat? to by som sa aj kus vydesila 😀

h2
21. dec 2020

Vy ste sa spoznali minulý týždeň? A Ty už by si to chcela urýchliť? Prosím Ťa, ak Ti na tom vzťahu záleží, tak nič neurýchľuj! Lebo budeš sama, ani sa nenazdáš.

ivkazba
21. dec 2020

Poznáte sa týždeň, on je nie tak dlho po rozchode? Nuž stačí troška pritlačiť a určite odíde. Nemyslím, že chlapi majú radi, ak na ne ženy tlačia. Navyše, každý potrebuje po rozchode nejaký čas a môže kvôli sklamaniu ísť do nového vzťahu opatrnejšie. Píš ti každý deň a a za týždeň ste boli 3x. Myslím, že to je celkom pozitívne. Buď veselá, zábavná a netlač na pílu. Nikto nemá rád stíhačky.

spadnutaslivka
21. dec 2020

yes, idem si dnes rypnúť :-P sorry girl, ale si totálne mimo. Máš 40-ku na krku, ale ideš baliť muža? 😀 to sa používa ozaj u puberťákov, keď ho ideš zbaliť- nahovoriť na prvé rande. potom už spolu chodia alebo nechodia. takže tú krabicu ti tu dobre radili. a čo sa týka urýchľovania týždňového vzťahu.... ak si chcela sex na prvom/druhom rande, mala si mu povedať. neviem, čo viac chceš urýchľovať. najprv ho trochu spoznaj, potom uvidíte, či chcete alebo nechcete byť spolu. akože na prvú chémiu stačí aj pár sekúnd, ale ak chceš vážny vzťah, tak to potrebuje čas. alebo intenzitu, ale aj tak sa to veľmi urýchliť nedá, lebo niektorými vecami si proste prejsť musíte. inak je to hop alebo trop, ale väčšinou teda býva to druhé.

lulula12
21. dec 2020

Nechci vsetko rychlo, vacsinou co ide rychlo, to aj rychlo zblkne, aspon u mna to tak zakazdym bolo.

autor
21. dec 2020

Áno mate pravdu. Nechám to na neho, nebudem tlačiť a uvidíme co z toho vznikne. Keďže som už dlhú dobu sama tak mozno preto som taka nedockava.

elizabet173
21. dec 2020

spoznali ste sa minuly tyzden, videli ste sa tri krat a ty cakas co? Ze pozajtra poklakne so snubakom? Muzi su lovci, neber im to. Chapem, ze vo svojom veku si uz mierne nervozna, ale prave preto sa zacni spravat ako samostatna bytost, ktora nie je na nervy z toho, ze po tyzdni s nou muz neskoci do postele. Cim viac to budes urychlovat, tym viac on bude brzdit, najma ak ma zlu skusenost.

leskovael
21. dec 2020

Poznáte sa týždeň, píše ti každý deň, videli ste sa 3x a pre teba to ide pomaly? Co by si chcela?😂Aby ťa o ruku požiadal? No prepáč, teraz sa nečudujem ze budeš mať 40 a si sama... Trebalo by sa zamyslieť, či si chlapov predtým, tvojim tempom neodplasila. Nikto nemá rád ak ho druhý - duplom po týždni teda stále neznámy - uhana a robí nátlak. Nebuď stíhačka, lebo budeš sama navždy... Teda ešte si možno nájdeš nejakého ťuťka, ktorý bude skákať ako pískaš, ale toho to tiež pravdepodobne bude baviť len kym niekde nespozná nejakú normálnu ženu, ktorá dáva druhej strane aj svoj priestor a vymeni ta tak ci tak.

h2
21. dec 2020

Neboj, chápem, že si nervózna. Ale kto si počká, ten sa dočká. Váš vzťah má zatiaľ úplne normálny priebeh. Na chlapa, ktorý sa len nedávno sklamal, možno práveže postupuje aj rýchlo.

dusankomoj
21. dec 2020

@heleninamama no, nakoĺko sa teraz nedá kúpiť baliaci papier(viď príspevky na MK) tak je to dobrá rada😁 a autorke:netlač na pílu!

marcellka32
21. dec 2020

Láska je ako prd, keď moc tlacis je z toho hovno....

leskovael
21. dec 2020
kristina2015
21. dec 2020

@dusankomoj Niekde sa už dá napr Tempo ,Tesco pásky dali dole, ten papier zohnať 😁✊

dusankomoj
21. dec 2020

@kristina2015 asi vypočuli tunajšie náreky😁

kristina2015
21. dec 2020
kiwi3
21. dec 2020

este je tu stale velka moznost, ze vlastne nema ani zaujem, len sa potrebuje vyrozpravat alebo odreagovat po tom "hnusnom rozchode".

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
panelacikova
21. dec 2020

@elizabet173 ale čosi.... ona keď to bude urýchľovať, on si s radosťou vrzne a potom už po nej ani pes neštekne 😀