Ako vyriešiť zlý vzťah muža s nevlastným synom?

katkakatkah
27. dec 2019

Pisem teraz ale asi uz je uz prilis neskoro. Som zufala, sklamana a chora z toho vsetkeho doslova. Mam syna z predosleho vztahu. Moj terajsi partener je na neho priam alergicky. Strasne zly je nanho uz sa na to neda pozerat a zle sa to pocuva.On si to ale neprizna zo vsetleho obvinuje mojho syna. Syn ho nepocuva a provokuje ho, je drzy ale za to vsetko si moze sam lebo nema jedno mile slovo prenho a potom mu to takto vracia. Je to zacarovany kruh a ja som v strede. Najhorsie je ked sa zastanem syna vtedy mu uz uplne prasknu nervy. Neda sa odist len tak. Mam s nim 1 rocneho syna (tomu by dal aj modre z neba) a prestahovali sme sa kvoli nemu 150 km od rodiny. Verila som , ze je ten pravy. So starsim synom sme si toho uz vela preskakali, bola som slobodnou mamickou. Moj partner na zaciatku taky vobec nebol. viem, ze ziaden taky neni na zaciatku alkiZacalo to byt drsne ked sme sa prestahovali a mladsi syn sa narodil. Ja uz neviem co mam robit. :--(((((

0silvia0
27. dec 2019

@katkakatkah kolko rokov ma starsi syn?

monika92
27. dec 2019

Presne takýto prípad som videla v relácii svokra... je to na YouTube skús pozrieť... tiež ona z predošlého vzťahu syna a spolu mali ročného syna tiež taký problém...

nickpick
27. dec 2019

@katkakatkah skuste ist s partnerom k nejakemu psychologovi, poradcovi, mediatorovi, treba hladat pomoc, ked to nepomoze, respektive partner odmietne, dala by som mu ultimatum, bud zacne pracovat na vztahu so starsim synom, alebo pride o rodinu, opustila by som ho, ten problem sam nezmizne, nevypari sa, nevyriesi sam od seba, moze sa to velmi zle skoncit (nechcem ta strasit, niektore deti ked dlhodobo trpia mozu utiect, urobit si nieco), tvoj muz je dospely, on musi hladat riesenia, nie dieta...

blunka
28. dec 2019

Urcite by som od neho odisla. Ak je to co i len trochu mozne. Len odist.
Je to dieta verzus dospely blb.

andyh20
28. dec 2019

Koľko ma chlapec rokov?

majcika
28. dec 2019

Z tohto sama bez pomoci nevykorculujes

tykat
29. dec 2019

Neviem kolko ma starsi syn ale dam ti radu... Chran svoje deti. Obidve. Ja by som s takym muzom nemohla byt.

andyh20
30. dec 2019

Jaaj, baby, to čo jej tu radite??? Že odísť od neho.... A čo to malé dieťa??? Jemu je dobrým otcom. Vy ste túto situáciu zrejme ani jedna nezažila. Ja áno. S nevlastnym synom. Keby ma vtedy muž nepodržal, už sme neni spolu. Partneri majú držať spolu , tu to zrejme neni a preto si mladý dovoľuje. Skús sa porozprávať s mužom, že budeš na jeho strane,ale prestať s útokmi musí hlavne on. Syn bude skúšať určite ďalej. Ide len o to vydržať a nepolavit v pravidlách. Mladý musí jasné chápať kto je v domácnosti dospelý a kto dieťa. Čo potom keď sa rozidete? Príde ďalší chlap a tie isté problémy len dvojnásobne,lebo tam budú už dve "cudzie" deti. Na druhéj strane musíš pochopiť aj syna...jeho správanie je určite prejav neistoty a strachu.

nickpick
30. dec 2019

@andyh20 vy ste asi nepochopili prispevok, autorka pise, ze muz je zly a alergicky na nevlastneho syna, nema pre neho pekneho slova a za vsetko ho vini, nie je to naopak ako mozno vo vasom pripade....

missdiva
30. dec 2019

@katkakatkah spravila by som mega cirkus a jasne by som vysvetlila muzovi, ze sa odteraz bude spravat k synovi pekne.
Ak by sa okamzite nespamatal tak by som odisla. Uz kto ma tvojmu synovi pomoct ak nie ty?

katkakatkah
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkakatkah
autor
20. apr 2020

Chcem vymazat tento prispevok pisala som ho ja dakujem

katkakatkah
autor
28. nov 2020

Chcem vymazat tento prispevok cely ja som autorom. Dakujem !

derdia
28. nov 2020

Ja ta chápem.... Musí to byť strašne. A áno je to tak, že ona ma rád svojho syna a tvojho nie. Nič viac nič menej. Je to smutné... Ale aj tak to niekedy býva.

veronikaszabova
28. nov 2020

@katkakatkah ty ho nevymazes, musis kontaktovat admina

derdia
28. nov 2020

Ale ono ťažko to vyriešis.ja napr. tomu neverím. Pretože to je všetko o láske a o ničom inom. Tvoj syn musí nesmierne trpieť a ver, že raz ti to aj vyrkici.ked bude dospelyvyrastie z neho človek, ktorému na bolo dopriate lásky.... Proste musel sa pozerať na to, ze najskôr mu patrila mama, len jemu...potomprisiel ujo, s ktorým sa o ňu musel deliť a aj sa podelil. A nakoniec prišli l krpec, ktorý mu ukradol oboch.. Presne tak to deti cítia... Tobôž tie ktoré boli dlho samé... Ale každé jedno to tak cíti....malý musí byť strašne smutný. A najmä keď mu tvoj partner ublizuje. Ja by som spravila rázne kroky. Bud zmeni prístup alebo sa neho vykašli.

elenita
28. nov 2020

@katkakatkah a ako sa to u Vas vyriesilo? Kolko rokov ma starsi syncek? Drzim palce.

katkakatkah
autor
28. nov 2020

elenita

katkakatkah
autor
28. nov 2020

Ahoj vyriesilo sa to u nas je vsetko OK. Vsetko sa da ked sa chce a nastastie sa riadim svojim rozumom lebo najlahsie je povedat rozist sa odid ale to nieje podla mna riesenie. Mimochodom Ja to chcem cele vymazat a neviem ako🙈

veronikaszabova
28. nov 2020

@katkakatkah ved som ti to pisala vyssie v komentoch 🤦‍♀️

katkakatkah
autor
28. nov 2020

@derdia ano mas v dacom pravdu tak to je v detskom svete ale toto nieje nas pripad. Syn mal 5 rokou ked sme sa dali dokopy s partnerom a tachzsie mu bolo z toho ze nemal otca ako z toho ze ho teraz ma. Problemy prisli az ked sa narodil nas spolocny syn a to sa stava mimochodom dost casto 99,% vztahov kde je jedno dieta z predosleho vztahu sa to zmeni. Vsetko sa da vyriesit ked sa chce. Nemusim taketo sudiace nazory a vidite do toho velmi velmi malicko.

katkakatkah
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
28. nov 2020

@katkakatkah 🤦‍♀️🤦‍♀️

katkakatkah
autor
28. nov 2020

@veronikaszabova ja som to uz sto krat nahlasila. Vobec nereaguju

veronikaszabova
28. nov 2020

@katkakatkah nahlasila si to cez ten link, co som to poslala???

veronikaszabova
28. nov 2020

@katkakatkah admini tu nesedia 24h - musis pockat

katkakatkah
autor
28. nov 2020

@veronikaszabova ja tu tiez nesedim 24h moja zlata a lutujem ze som sem vobec nieco pisala

veronikaszabova
28. nov 2020

@katkakatkah ved som ti poslala link, kde nahlasis, ze chces zmazat diskusiu.
A tu "moju zlatu" si nechaj.

Clovek ti poradi a este sa ocapujes ako male decko.

ojam
11. jan 2021

Ahojte dobry den!!!syn mojej partnerky ma 19 rokov byva v nasom spolocnom dome!!!ked trebalo nieco robit tak sa toho ani nechytil pri novostavbe trebalo makat az az!!!bohuzial ked som sa ozval tak to bolo najhorsie na svete lebo partnerka si ho zastavala a nastalo zlo medzi mnou a partnerkou koli tomu ze ja som zacal kricat ze nic ine nerobi ako sedi pri tom internete!!!mam prvaka a ked sa ideme ucit tak potrebuje max klud no on mu to nedopraje!!!tak nie vzdy na vine je partner ale ked hovorite roky aby si ho dala do poriadku tak to nie!!!on nema byt co zastavany no v chladnicke je 10 razi za den!!!!dakujem