Ako slušne odmietnuť svadobné šaty?

15. jan 2024

Ako slušne odmietnuť svadobné šaty? S budúcou svokrou sme určitý čas boli na nože teraz ako znak zmierenia mi darovala svoje vlastné svadobné šaty, aby som ich mala na sebe na našej svadbe. Sú strašné, zozltnuté. Pre niekoho môže byť retro in, ale nie toto. Moje argumenty že mám inú postavu, že je to priveľký dar čo nemôžem prijať ako keby ani nepočula. Som bezradná

natalia912
15. jan 2024

Narovinu, že nejde o nič čo sa stalo doteraz, ale že proste tie šaty sa ti nepáčia...a síce ju nechceš uraziť, šaty chces mať podľa svojich predstáv 🤷

dzescebuly
15. jan 2024

Možno ju skús zavolať omrknut salóny so šatami

sun_shine_2020
15. jan 2024

Tak sa iba podakuj, saty si zober a normalne si kup/pozicaj saty podla svojich predstav a na svadbu si oblec svoje 😁
Nech sa na mna nikto nehneva, ale svadba je tvoj a manzelov den, tak by mali ist veci podla vasich predstav 🙂

lindous
15. jan 2024

Povedala by som narovinu, že mám vysnené a vyhliadnuté iné šaty a páči sa ti iný štýl, ak neprestane hustiť a bude to brať osobne, nech jej dohovorí tvoj budúci manžel…

alickapusinka
15. jan 2024

Ja by som sa s ňou o tom ani nebavila. Vzala by som ich zavesila do skrine a vybrala si svoje pekné moderne a bez debaty. Netreba ani reagovať. Kto to kedy videl zážltnuté staré šaty z ktorého roku. No fuj ani vyčistene najmenej 20 rokov s skrini. Bez toho aby vedela tak si požičaj alebo kúp nove ale nič nehovor aby nešla s tebou.

inga93
15. jan 2024

to nevyzera ako akt zmierenia ale ako akt pomsty... to predsa aj sama musi vidiet, v akom su stave a normalne pricetny clovek take saty urcite nikomu neda do daru

reanda
15. jan 2024

asi budete zase na noze 😀

deti95060810
15. jan 2024

že túto starinu si ani za Boha nedám na seba... asi to inak nepôjde ...😉

janai1
15. jan 2024

Nepovedala by som, že nie ste naďalej na nože 🤭 svokra bude dobrá špekulantka

nikdenikto
15. jan 2024

Šaty zober podakuj za pekné gesto, že si ich necháš ako symbol vášho zmierenia. Ale rovno jej povedz že na svadbu si to nedáš. Asi by som sa vyhla prekvapeniu až na svadobný deň, že ich nemáš....nech sa nehrá na zdutu na svadbe 🙈

kristina2412
15. jan 2024

Už ste v štádiu príprav svadby ? Povedala by som jej, že ďakujem ale šaty už mám rezervované a zaplatila som vysokú zálohu, ktorú nevracajú.

miadi
15. jan 2024

Na znak zmierenia by to bolo Keby si tie saty Chcela a tak by ti ich dala . Toto je skor na znak dominancie 😂ze este aj svadobne saty ti chce diktovat. By som jej ich vratila so slovami ze mam uplne rovnake pravo vybrat si svoje svadobne saty ako mala raz ona. A ak mà ona tie saty od svojej svokry z donutenia tak by mala duplom chapat , ze tskto to nefunguje.

gabu_lienka
15. jan 2024

To ti dala ako trest? Ked prehliadla tvoje poznamky, tak s noi dalej nedebatuj. Vyber si saty ake sa ti pacia.

miadi
15. jan 2024

Fotku nemas ? Svokra ich spozna urazi sa uplne a budes mat po probleme.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanaa239
15. jan 2024

Čože svokrine svadobné šaty 😂😂😂 a muža ti k ním tiež nepribalí svojho 😂

ankare
15. jan 2024

Daj fotku 😅

vilma7
15. jan 2024

ja by som jej slusne povedala, ze svoj svadobny den som si nepredstavovala v niekoho svadobnych satach, ze si velmi rada vyberies nieco, co sa hodi tebe a co je moderne dnes.

erickatt
15. jan 2024

Fotooo. a kolko ma svokra rokov?

beataxxx
15. jan 2024

Moja svokra mi nikdy neodpustila vetu : dakujem, ale toto nebudeme nikdy potrebovať, keď som jej odovzdala kopec hrozného oblečenia, čo kúpila svojmu synovi🙂🙂🙂bola som mladá a sprostá, vyletelo to zo mna nejako automaticky, veľmi sa urazila , ani sa jej nečudujem, mala som to niekde strčiť a byt ticho…….. takze určite by som si tie šaty od nej neobliekla, naraficila by som nejaké poškodenie, alebo diplomatickú výhovorku, len jej nepovedz, že sa Ti nepáčia alebo že sú hrozne🙂

moje912
15. jan 2024

Boli ste na nôže, a ona chce toto ma zmierenie??? No niiiee. Toto nie je zmierenie,ale skúška tvojej trpezlivosti. To je schválne. Mam svokru...viem o čom hovoríš. Už keď ste raz na môže, už nikdy to nebude dobre aj keby si si vzala jej svadobné šaty. A urči si hranice teraz, lebo potom to bude horšie a horšie.

lija22
15. jan 2024

nahovor muza nech jej povie, ze sa mu v nichnepacis a ze si ich proste nedas a basta

katkami123
15. jan 2024

Pre pána… to mi príde od svokry také uzmierenie iba na oko 😀 ziadat od niekoho, aby mal moje svadobné šaty, tak to je riaden naschvál 😀 ty jej daj šaty svojej babky, že nech si ich oblečie ako svadobná mama. To máš dobre panovačnú “svokru”, zváž ešte tú svadbu 😅. Do takých vecí sa nemá co starať.

domkakvet
15. jan 2024

Povec jej, ze su krasne, ale ty mas od malicka vysnene ine.

daniela2202
15. jan 2024

Ďakujem, nepáči sa mi to

buberova
15. jan 2024

Moje nervy ako jej to vôbec mohlo napadnúť

miadi
15. jan 2024

Ja som za uprimnost 😊Ale mozes jej povedat ze sa stala nehoda ked si si saty skusala “ kamoska “ ta nechtiac obliala cervenym vinom ., potom kocur zhodil sviecku šaty zhoreli do tla no ty si nastastie prezila bez jedinej popaleniny.🤣 ale jednoduchsie je vzdy povedat pravdu tak ako to je .😉

petulda333
15. jan 2024

Ja by som jej nehovorila ziadne vyhovorky. Narovinu ale slusne povedat,ze na svoju svadbu chces mat svoje vysnene saty a tieto to proste nie su. Bodka. Ak sa urazi,tak nech

majamat
15. jan 2024

och to je tazko.
mne svora davala oblecko pre babatko, ked som bola tehu, a mal to po synoch,cize to malo okolo 35-40r.

minenkak
15. jan 2024

To ti podľa mňa robí zas zle,len nabrus nože,bude zas vojna