Ako si to vysvetliť?

24. máj 2021

Ahojte, pred tyzdnom sa mi stala takato vec. 6 tyzdnov som si pisala s jednym chalanom, kazdy den, zdalo sa, ze je to obojstranne, posielali sme si fotky, miestami trochu viac flirtujuce spravy, mali sme sa stretnut, ale raz nemohol on potom ja, kontakt vsak pretrvaval a konecne sme sa mali vidiet. Nechcel vztah a v zasade ani ja, mozno len sexualne priatelstvo - fakt sa mi pacil. Stretli sme sa, boli sme sa prejst, prsalo, poriadne som ho ani nevidela, bola som na takomto type stretka po rokoch.

viera
24. máj 2021

?🙂)))

sirka9
24. máj 2021

a????

ella_price
24. máj 2021

Veď máš čo chceš. Priatelstvo s výhodami. Gratulujem. Chceš poslať diplom?

autor
24. máj 2021

Bola som trochu nervozna, ale snazila som da byt priatelska, debatovali sme. Po hodine ako sme sa prechadzali, vravi, ze musi ist domov, co mne bolo jasne, ze nema zaujem. Potom mi napisal, ze si zasluzim niekoho lepsieho a urcite rychlo niekoho ineho najdem. Dost ma to vzalo, kedze asi som sa mu nepacila a necitil vraj iskru. Podla toho co pisal predtým, som s tym absolutne neratala. Snazila som sa mu zavolat, ale zablokoval ma. Preco by muz javil zaujem tak dlho a potom nic ? Ako by ste spracovali ten pocit, ze ste neni pre niekoho kto sa vam paci vobec pritazliva ? Asi som len bola dlho mimo randenia a veci sa zmenili, fakt neviem. Uvitam vase nazory.

heln
24. máj 2021

Asi trochu nechapeme. Ak dobre rozumiem, chcela kamarata na sex a ked ste sa stretli tak to neiskrilo a ty si z toho zmatena??? Ci o co ide?

ella_price
24. máj 2021

Tak očividne s tebou po stretnutí nič nechce mať. Čo na to potrebuješ ešte aký názor?

sirka9
24. máj 2021

tak s tým sa musíš zmieriť. nie pre každého kto sa ti páči budeš atraktívna. proste neprebehla z jeho strany iskra. to sa normálne stáva. určite nájdeš takého, ktorý tú iskru pocíti a bude dobre. nie je tvoja chyba, že z jeho strany to proste nešlo. nemusíš sa páčiť každému a tebe sa nemusí páčiť každý.

sissy27
24. máj 2021

normálna vec, netreba si z toho robiť ťažkú hlavu. Fotky a písmenká sú niečo úplne iné ako realita. Kľudne to mohlo byť aj opačne, že tebe by sa naživo vôbec nepáčil.
A ako sa vyrovnať s tým, že pre niekoho nie si príťažlivá? Normálne, ani tebe sa nepáči každý.

ruzasipova
24. máj 2021

Ja som tak ostala sokovana este za mlada. Nestavalo sa mi, aby som nezaposobila na niekoho, koho chcem. A raz mi jeden pre mna pritazlivy muz vravi “nie, nie si pekna, ani obycajna, skor skareda”. :D Takze taketo nieco sa mohlo stat aj tebe, nehladala by som za tym nic viac.

marcellka32
24. máj 2021

Proste keď ťa uvidel, nepadol z teba na rit, tým nemyslím zovňajšok, niektorí hľadia aj na spôsob vyjadrovania a správania...aj keď u vás šlo skôr o sex, tak asi zovňajšok, ale nezúfaj, ak odišiel znamena to, že niekde na teba čaká lepší, držím palce ;)

autor
24. máj 2021

@sissy27 normalna vec 😏 on bol ten co sa ma celu dobu pytal, ci sa mi paci, stale sa uistoval dokonca ked som vahala nad celou tou situaciou, ci byt iba kamosi s vyhodami, nechcel, aby som ho odkopla, bol dotknuty a pytal sa ma, ci sa uz nebudeme bavit a potom boom.

autor
24. máj 2021

@ruzasipova no dik 🙂 hadam len raz zivot

ella_price
24. máj 2021

Našiel lepšiu? Internet toho znesie vela a takto si mohol písať s x ďalšími dievčatami. Potom sa postretával a zistil, ktorá mu sadla a hoppa - bolo to.

obycajny
24. máj 2021

Hod to za hlavu a neries,takych este bude.

h2
24. máj 2021

A čomu nerozumieš? Proste si sa mu páčila, keď ste si len písali a videl Ťa len na fotkách. Ale stretnúť sa s niekým naživo je niečo úplne iné. Proste mu na Tebe asi niečo vadilo, čo nemohol zistiť z písania a fotiek. Možno spôsob vyjadrovania, hlas, reč tela... Prenes sa cez to a zabudni naňho.

autor
24. máj 2021

@h2 z jedneho stretnutia, kde sme sa ani poriadne nevideli a nepozreli na seba, bol introvert, ako mi pisal od zaciatku ani ja nie som velmi extrovertny typ, aj to vedel

mariejenka
24. máj 2021

@ruzasipova 🤣🤣🤣tak nieco podobné sa stalo aj mne, partia sme sli na chatu... Silvester...zrazu sa v nasej chate objavili cudzí mladi ludia partia z vedľajšej a za noc sa to tak posunulo,ze uz sme boli velka pomiesana partia na dvore pred chatami....no a ako sme kecali debatovali ,...jeden chalan na mna....keby si bola pekná ako tamta (ukazal na kamošku) dakoj by som ta bral🙈🙈...na moju otázku prexo potom trápi so mnou cas,rozhorov a tak...tak ze som vtipna,zabavna,mam postreh,moj humor mu sedi,celkovo si rozumieme.. tak som to vzala ako najlepší, najkrajší kompliment novehi roka,a odisla na svoju chatu😂😂😂...sicko bolo fajne,len moj kricht pre neho ne...
A tu autorka je aj ore teba odkaz.... Som vydatá mam deti,rodinu vsetko co treba,cize nasiel sa chlap pre ktorého oči,som bola krásna ( co aj som☺️☺️, chapeme sa) takže aj ty si krasna pre niekoho,len sa neutapaj tersz v tom,ze si ho zrovna nestretla. Aj ked ten cas písania,ta mrzí.

sissy27
24. máj 2021

no áno, normálna vec, proste si mu nakoniec nesadla tak ako online, nič viac nič menej. Byť tebou nestrácam čas nezmyselným rýpaním sa v tom. Nechcel ťa, hotovo. Horšie veci sa v živote stávajú, ver mi.

autor
24. máj 2021

Celu dobu sa spraval, ze sa boji On mojho odmietnutia a nakoniec odmietol on mna. Bohuzial odmietnutie je podobne fyzickej bolesti su na to vyskumy, samozrejme idem dalej, ale dotklo sa ma tom

mladena
24. máj 2021

možno treba aj zvážiť, či na fotkách čo si mu posielala nevyzeráš inak, lepšie. Tak samozrejme, že sa ťa to dotklo a v podstate urazilo a uvažuješ v čom bola chyba. Ale stávajú sa také veci. Ja som tiež pre niektorého bola jeho tip pre iného nie.....Ale pre chalanov najmä mladých je výzor alfou a omegou, žiaľ je to raz tak a nech si hovorí kto chce čo chce, tak či tie fotky neboli kúsok nereálnejšie? 🙂

marcellka32
24. máj 2021

@mladena nejaké filtre na foto a je to...mne chalani povedali, že baby také filtre dávajú na foto a potom realita úplne inde, ale možno to nebol tento prípad

monka105
24. máj 2021

Normálne. Tak, že som mu proste nesadla, nerozumeli by sme si, dobre, že sme si to ujasnili na začiatku, hodila by som to za hlavu a šla by som ďalej. 🙂

monka105
24. máj 2021

A keď už, chcela by si vôbec niečo riešiť s niekým, kto si ťa po stretku detinsky zablokuje, lebo nemá záujem?

h2
24. máj 2021

Áno, pokojne aj z jedného stretnutia. Písala si, že ste boli spolu asi hodinu, takže neexistuje, že ste sa poriadne nevideli. Na to, aby si zistila, či sa Ti niekto páči, Ti stačí sekunda.
Asi si ešte veľmi mladá a ešte si nezažila odmietnutie, alebo nejaké sklamanie, preto Ťa to tak berie. Proste to hoď za hlavu, nič iné s tým aj tak neurobíš. Snažiť sa niekomu volať a chcieť si vysvetliť, prečo Ťa nechce, Ťa len ešte viac strápni.

autor
24. máj 2021

@marcellka32 ja prave nepouzivam ziadne filtre a myslim, ze v realite som praveze krajsia ☺️ nevadi

asia83
24. máj 2021

Treba sa ho na to priamo opýtať. Podľa mňa sa zľakol inteligentnej, peknej ženy. Je tiež možné, že to má “rozbehnuté na viacerych frontoch”.

h2
24. máj 2021

@asia83 Nieee! Nie je nič trápnejšie a úbohejšie, než pýtať sa chlapa, ktorý ma nechce, že "prečo". Pravdu sa aj tak nedozvieš, ešte budeš za chuderu.

autor
24. máj 2021

@h2 škrata ci chudera, to uz je jedno 🙂

bloger
24. máj 2021

možno mal pravdu že si zaslúžiš niekoho lepšieho hlavne niekoho kto ťa bude ľúbiť bez ohľadu na to ako vyzeráš aj tá najkrajšia tvár raz zostarne ale najdôležitejšie je aké má človek srdce a dušu netráp sa preto skús sa na tom zasmiať písala si že silno pšalo tak aká iskra mohla preskočiť no nie?

h2
24. máj 2021

Prosím Ťa, hlavne si teraz kvôli jednému týpkovi nezačni myslieť, že si škrata. Naozaj to až príliš prežívaš. Proste na to zabudni.