Ako sa zmieriť s tým, že máte deti?

15. sep 2021

proste s debilom, tyranom, klamarom, manipulatorom :(
Je to vobec mozne ? Trapi ma to velmi. Syn starsi je na nom velmi naviazany, kupuje si ho darcekmi. Za peniaze, ktore ani nema, je bez prace a ak pracu ma, nedokaze tam prist na cas, pracu si vobec nehlada. No katastrofa. Ako to prezit, takuto chybu spravit ? 😪

monika191019
15. sep 2021

Nedá sa žiť bez chýb niekto robí väčšie niekto menšie ale aj o Tom je život..

bagre
15. sep 2021

tak to už sa zmeniť nedá... chápem, že je to ťažké, ale bolo by lepšie keby si deti nemala?
Buduj vzťah so synom, že je naviazaný je normálne /aj keď ten zvyšok už nie, ale za to syn nemôže/. Ak je otec na figu, a mama sa bude zožierať tým že otec je blb tak to čo prinesie dieťaťu? Rob to čo ty ako matka môžeš, rozprávaj s dieťaťom...darčekmi si nekupujú len takýto ľudia, a nikdy to nie je v poriadku

zuzitko74
15. sep 2021

Ak by si nemala deti z týmto mužom, nemala by si deti, ktoré máš. Možno by si mala iné deti s lepším mužom, ale nemala by si tieto, ktoré miluješ také aké sú, bez ohľadu na to, akého majú otca

miadi
15. sep 2021

Deti za to nemozu akeho otca si im vybrala. Volakedy si na nom nieco dobre musela vidiet .. zit mozes dalej stastne bez neho.. ak snim zijes treba odist. Ak sa snim len deti stretavaju nech si ich kludne kupuje darcekami ty ich vychovavas. Davas im hodnoty uz len svojim vzorom aka si ty. Zbav sa negativnych emocii. Bud rada ze ste zdravi ze sa mate radi ze zijete., tes sa z malickosti a nesustred sa na exa. Zi svoj zivot najlepsie ako vies pre seba a deti.

apolka77
15. sep 2021

Tak zmieris sa s tým oveľa rýchlejšie ak s takým chlapom NEBUDES ZIT a nebudeš ho vidieť. No chvíľu to aj tak potrvá.

lilitela
15. sep 2021

Aj ja s tym bojujem, ze co som si to vybrala za muza, ze ako sa zmierit.

whatever1
15. sep 2021

Ak nie je schopný ani ochotný finančne zabezpečiť rodinu, tak načo ti je🤔?

autor
16. sep 2021

@whatever1 nezijeme spolu, ale s detmi sa vidi

kubkovamama
16. sep 2021

Ja podobne,vyčítam si to uz 15r. Ale, nazov temy..Za deti bud vdacna,ja som,je to to najlepšie co si v živote "vyrobíš".Syn je tiež trošku vychcaný,ale na druhej strane už je vo veku,keď vidí čo je tatko zač.Iba je pre deti niekedy lákavé a pohodlné mať ten nezodpovedný svet čo doma nemajú.Nezijete spolu,bud rada a snaž sa nestresovat

autor
16. sep 2021

@kubkovamama temu mu zmenili, dala som tam 3 bodky nechcela som napisat s debilom do temy, aby mi ju nezrusili, samozrejme deti za to nemozu

autor
16. sep 2021

*mi zmenili

lilitela
16. sep 2021

Mna osobne to mrzi hlavne voci tym detom, teda neviem ako si to myslela ty, ze proste nemaju normalneho tatka, a s tym budu zit cely zivot. Nebudu sa mat na koho v pohode obratit a opriet na tej muzskej strane.

autor
16. sep 2021

@lilitela no to tiez :((

miadi
16. sep 2021

@lilitela netreba plakat nad rozliatym mliekom. Treba z nich vychovat silnych nezavislich jedincov co si v zivote poradia aj bez pomoci rodicov. Da sa to Moja mama je prikladom. 🙂