Ako sa zbaviť negatívnej energie od člena rodiny?

bridgetjonesova
12. máj 2014

Ahojte dievcate existuje vobec nieco na zbavenie sa negativnej energie od cloveka, ktory je sucastou nasej rodiny a teda sa ho neviem zbavit, teda prerusit s nim kontakt? Tato energia mi doslova berie zdravie?

seat967
12. máj 2014

ahoj a neskusala si pouzit napriklad cervenu nitku na ruku ked ste spolu??? 🙂

elina25
12. máj 2014

Zbav sa člena rodiny 😉
Ja som to tak urobila 😀

bridgetjonesova
autor
12. máj 2014

@seat967 a myslis ze by to mohlo pomoct?

seat967
12. máj 2014

@bridgetjonesova proti urieknutiu to naozaj funguje. mozno by to mohlo aj na zlu energiu. tiez mam niekedy take stavy a vtedy ked mame ist k muzovej starkej tak si dam aspon nieco cervene na seba ( lebo ta co mi berie energie neni mozne 😀 )

kikushka2386
12. máj 2014

@bridgetjonesova nemam s tymto moc skusenost co sa tyka blizkej rodiny.ale mala som znamu ktora podla mna asi jej daco chybalo takze sa snazila ma uplne otocit co sa tyka nazorov.hlavne s manzelom sme sa hadavali.ale poviem ti najlepsia vec bola snou prerusit kontakt.a neviem cim to je ale odkedy sa nestretavame mame uplne aj stastne manzelatvo a dari sa nam skoro vo vsetkom.

charluc
12. máj 2014

@bridgetjonesova aj ja to mam doma,ale kedze zijeme spolu tak je to problem a tie snurky ??nefunguje to ☹ ☹ tolko energie a sil ma to stoji,ze niekedy si hovorim,ze radsej pod most byvat jak tu ☹ ☹ ☹

bridgetjonesova
autor
12. máj 2014

@elina25
@kikushka2386 lenze ako sa jej zbavit ked je to moja svokra? Nie som s nou sice pravidelne ale ked k nej ideme ideme na viac dni a mame s nou pravidelne telefonicky kontakt takze neviem. Aj ked telefonuj mam z nej zly pocit ☹

stefka33
12. máj 2014

@bridgetjonesova Ak chceš babskú radu, tak sa na to odporúča nosenie nohavičiek na rubovej strane, alebo červený náramok, či červený kus odevu. Ak si veriaca, tak byť v milosti posväcujúcej a v prítomnosti osoby sa v duchu prežehnávať. Naj rada je podľa mňa nezdržiavať sa v prítomnosti tej osoby, čo sa však nie vždy dá zariadiť. 🙂

janickacrazy
12. máj 2014

@bridgetjonesova Prečo s ním nemožeš prerušit kontakty? Ak sa to nedá, treba kontakt naozaj obmedzit na minimum, nebavit sa s ním, ked už náhodou ste spolu na nejakom stretnutí, odíst od neho a rozprávat sa s niekym iným. Neviem, čo máte medzi sebou, ale ak ti niečo urobil, tak mu to skús vnútorne odpustit, aj ked je to tažké. Mne napr. pomohlo, ked som dotyčnej osobe napísala sms, v ktorej som jej odpustila a zároven som ju požiadala, aby mi odpustila ona, ak som sa k nej nechovala vždy úplne "košer". Neverila som, že to pomože, ale pomohlo, odpísala mi, že mi odpúšta a odvtedy je medzi nami úplne klud, predtým ma to tažilo a cítila som, že je medzi nami napatie.

elina25
12. máj 2014

@bridgetjonesova tie svokry..........

bridgetjonesova
autor
12. máj 2014

@charluc ano viem o com hovoris normalne som niekedy vycicana z energie...citim sa zle, slaba, zmatena, bez nalady...neviem fakt ako si pomoct, obcas v zivote sa mi to stalo ale s cudzimi ludmi s ktorymi som sa potom nekontaktovala, no ale tu sa to takto riesit bohuzial neda ☹

bridgetjonesova
autor
12. máj 2014

@stefka33 co znamena v milosti posvacujucej?

charluc
12. máj 2014

@bridgetjonesova tiez spolu byvate ,vsak ?mne robi take peklo zo zivota mama a brat a zijeme v jednom dome

janickacrazy
12. máj 2014

@bridgetjonesova Tak k nej nechodievaj, pošli len manžela s detmi a máš po probléme. Poznám také manželstvá, kde to tak je, lebo sa nemajú radi navzájom a všetci to už berú ako normálne. Skús to vysvetlit manželovi, ak je teda tolerantný, tak hádam to pochopí.

janickacrazy
12. máj 2014

@bridgetjonesova Ja svokre tiež netelefonujem, vždy volá moj manžel, takže aj to sa dá v pohode zariadit. Ja volávam mojej mame, on svojej, to je hádam normálne, nie? Nikto ta predsa nenúti, aby si jej pravidelne volala, nie? 😕

bridgetjonesova
autor
12. máj 2014

@janickacrazy ved ja jej nevolam, vola vzdy manzel, ale mne je uplne zle aj ked ten telefonat nepocujem ale sme s nou spojeni...akoby som tu jej zlu energiu citila aj tak ☹

bridgetjonesova
autor
12. máj 2014

@charluc nie nastastie spolu nebyvame ale je to sila...ona ma velku silu. Mne je zle, aj ked mi povie nieco pozitivne ☹

koby
12. máj 2014

je na to viacej technik, lebo na kazdeho zabera nieco ine.
Take najzakladniejsie* nedivat sa do oci* prikrizit si ruky, alebo nohy, aby ta necicala*cistit sa po kazdom rozhovore/myslienke s nou....atd. a dalsie uz trosku zlozitejsie a treba na sebe hlavne pracovat

mushroomka
12. máj 2014

Dobrý deň, určite si prečítajte toto, mne to veľmi pomohlo..
http://zivotni-energie.cz/energeticka-ochrana-c...

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bridgetjonesova
autor
12. máj 2014
mushroomka
12. máj 2014

Chodievala ku mne kamoška ktorá mala osobné problémy a ja ako bútľavá vŕba som počúvala asi 1,5h jej sťažnosti ako hrozne sa má, všetko ju bolí, dokonca si myslí že má rakovinu a pod.. Po tej hodine a pol sa ma opýtala že a ty sa ako máš a skôr než som stihla niečo povedať, povedala - určite sa máš dobre, ako by si sa mohla mať ty zle.. keď odišla, zviezla som sa na zem úplne vysatá energie a tak som si našla na internete niečo o energetických upíroch, po porade s mojou kamarátkou ktorá do takýchto vecí vidí.. no a presne ten link čo máte vyššie odomňa, mi veľmi veľmi pomohol, vytvorila som si okolo seba bublinu a keď prišla ďalší krát na návštevu, predstavila som si seba v obrovskej bubline, jej problémy mi išli jedným uchom dnu a druhým von (teda neviem či to jedno ucho vôbec dnu došli), usmievala som sa, zľahčovala som jej problémy. Odvtedy sa takto bránim voči ľuďom a som spokojná 🙂

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katrin
12. máj 2014

@bridgetjonesova buď prerušiť kontakt, a ak to nejde, daj si zrkadlo do vrecka - zrkadlo smerom von, tak, aby odrážalo negatívne myšlienky ostatných od Teba..., potom ešte pomáha nosiť kryštál nabitý slnečnou energiou, taký, čo budeš chytať iba ty (napr. prívesok, ale ak Ti ho niekto iný chytí, treba ho opláchnuť studenou vodou).... Alebo potom sa riadiť heslo, čo nemôžeš ovplyvniť, na to sa vys... 😀

elina25
12. máj 2014

@bojovnicka neriešiť ho,nekontaktovať a bude pokkoj

stefka33
12. máj 2014

@stefka33 Znamená to, že chodíš na príjmanie a spoveď a nehrešíš.

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elina25
12. máj 2014

@bojovnicka a kvôli somárovi do basy pôjdeš 😀 To mojeho muža brat tiež najradšej zaviazať a j*bnúť do vody........

mima4
12. máj 2014

@bridgetjonesova

v prvom rade ide o typicke citove cicanie, tzv. citoveho upira. V prvom rade ti odporucam identifikovat pohnutky toho cloveka, preco sa tak sprava, ako sa sprava, ako sa prejavuje. Potom je dolezite si uvedomit par velmi dolezitych veci a to:
- nesnaz sa aby si tento clovek uvedomil ako sa chova (ak si s nim uz o tom hovorila ale bezozmeny)
- nenic si s nim nervy, nebojuj s nim - ty sa dostanes do cvokarne, on urcite nie 😉
- ber ho ako klasickeho citoveho upria - su to ludia ktori sa mentalne zastavili v urcitom veku na urcitom stupni citoveho vyvoja - nemaju potrebu chapat inych, mat empatiu, vnimat potreby inych... oni vnimaju jedine a jedine seba... ty tu osobu nezaujimas po ludskej stranke... ty si tu na to..aby sa mala z coho nacicat - cicia tebe energiu, nervy..

Odporucam ti tuto knizku http://www.martinus.sk/?uItem=47508

A čo ti neodpporucam? Neodporucam ti cervene stuzky, a ine okultne praktiky, ktore mozu velmi ublizit tebe, aj tvojej rodine, pripadne detom... ide o silu demonov..ktori cloveku daju na cas "zit" a "pomozu", no potom ho zacnu postupne nicit..

mushroomka
12. máj 2014

Niekedy si to tí ľudia neuvedomujú že škodia druhým.. Ale amulety ozaj nepomôžu, pomôcť si môžeš jedine sama, zablokovať tok energie toho človeka k tebe a k Tvojej rodine.. Môžeš bojovať svojou energiou voči jej energii.. to bude bitka!! 🙂
PS: Naozaj to ide, som toho dôkazom.. a uvidíš aké zázraky sa budú diať