Ako sa vyrovnať so smrťou blízkeho?

30. jún 2024

Ahojte, zaujimalo by ma čo vam pomohlo vyrovnať sa so smrťou blízkeho? Nedávno som prišla o dospelého, mladého brata, ktorý zahynul. Inak bol zdravý, nič mu nebolo. Pripadne ak je tu niekto kto prišiel o dieťa, tak ako pomoc rodičom. Ďakujem

michellemary
30. jún 2024

Kontaktuj Plamienok, poskytujú práve pomoc trúchliacim...

alickapusinka
30. jún 2024

Koľko mal brat rokov ak sa môžem opýtať.

pribinak
30. jún 2024

OZ Plamienok robí smutkovu terapiu

Neviem odkiaľ ste, ale skúste sa nakontaktovať

michellemary
30. jún 2024

@pribinak je jedno, odkiaľ sú, Plamienok pôsobí vrámci celého Slovenska (Máme, žiaľ, skúsenosť...)

bublinka1426
30. jún 2024

CAS a urcite aj pomoc psychologa/ psychiater
prajem vela sil :(

jaja20
30. jún 2024

Mne pomohol len čas, veľa času, asi 10 rokov. Môj brat umrel ako 29 ročný a dlhé roky som sa ani nemohla pozrieť na naše spoločné fotky 😔

mirka3169
30. jún 2024

Ahoj, ja som pred týždňom prišla o dospelého brata kvôli tragédii v práci. 😭 Mal len 30 rokov

autor
1. júl 2024

@mirka3169 môj nemal ani tých 30 ešte 😔

marsmykkok
1. júl 2024

Úprimnú sústrasť. Ja so prišla už o veľa blízkych. Ale ak to hodnotím, odchody dlho chorých alebo ležiacich som prekonala ľahko. Lebo tam vieš že to raz pride a vidíš že sa človek len trápi.Odchody takých čo boli zdravý a do 2-3mesiacov bolo po nich som niesla náročne. Bolí to, ale je pravda že najhorší je prvý rok, lebo vtedy máš prvé leto, prvé Vianoce, prvý Nový Rok , prvé narodeniny,.meniny, dovolenku bez tej osoby. Po tom roku už máš skúsenosť z minulého roka že ani vlani tu už tá osoba nebola a hoci chýba, nebolí to už tak.