Ako sa vám podarilo odpútať sa od manipulátora?

16. jan 2024

Žienky, ako ste sa dokázali odpútať od manipulatora? Ako to mam cele zvládnuť? Máme malé dieťa, ktoré za ním celé dni plače. Keď povolim, on sa vráti a zázrak bude trvať opäť možno týždeň. Potom ma opäť zasype výčitkami, nenávisťou, aroganciou.... bože, ja toto nezvládam. No už 4ty rok cuvam kvôli dcére. Na jednej strane si veľmi dobre uvedomujem, že nám bez neho bude lepšie, na druhej strane si život bez neho neviem predstaviť. Prečo preboha? Véd ma narobí šťastnou?! Mala ho zbožňuje, stále len ocinko, ocinko.... zmieri sa s tým? Co robiť,aby som opäť necuvla?

koniarova
16. jan 2024

Veď ty sa odstrihni, ale v styku s malou mu nebráň, keď ako otec nie je zlý.

domkakvet
16. jan 2024

Dieta sa s nim moze stretavat nadalej a ty sa nevies osputat preto, lebo to uz dlho trva.

zuzans258
16. jan 2024

Preto sa nevieš odpútať lebo si v tom dlho žila... cítiš, že bez neho je ti lepšie...no vedel byť aj oslnivym a úžasným pre Teba...preto ti chýba....nech sa s dieťaťom stretáva...ale najlepšie,len keď ma,ako to nariadil sud alebo ste uzavreli dohodu ...nenechaj ho opäť ťa ovládať

soldi
16. jan 2024

skus si precitat blog na tejto stranke, mozno to pomoze:
https://www.nikdyviac.com/

ze nechces odist kvoli dietatu, je len vyhovorka. nedokazes odist kvoli sebe. ked prijmes tento fakt a zacnes s tym pracovat, tak je sanca, ze to zvladnes.

mamamoni
17. jan 2024

No keď máš istotu,že je to manipulátor,veľmi by som mu na tvojom mieste nenechávala voľnú ruku v styku s dcérkou lebo zariadi,že o ňu prídeš....

sidicek
17. jan 2024

A nie je to tak ,ze ta práve cez dcéru aj ďalej manipuluje? Chceš aby bol dcéra pod jeho vplyvom?