Ako sa správajú vaši manželia, keď sa poriadne opijú?

30. apr 2023

Ako sa spravaju vasi manzelia ked sa poriadne opiju? Ste s tym spokojne? Ako reagujete?
Moj manzel zacne byt velmi uprimny, povie veci ktore za triezva nepovie a vobec neviem ako na to reagovat.

zmrzlinka2021
30. apr 2023

Čo ti povie? Môj muž sa neoziera

levandula7
30. apr 2023

nikdy som svojho muža nevidela "poriadne opitého". a som si dosť istá, že ani nikdy neuvidím 🙂

autor
30. apr 2023

@zmrzlinka2021 ani moj nie. Ale myslim ze kazdy zdravy chlap si rqz za 5 rokov pri prilezitosti vypije trochu viac

autor
30. apr 2023

@levandula7 tak potom neviete odpovedat na otazku

dzulli1980
30. apr 2023

Môjho muža som zažila "na sračky" dvakrát ... strašne bol smiešny tým, ako to chcel na mňa hrať na triezveho, proste forma a tak ... pekne som ho vypoklonkovala aj s vedierkom do postele.

iffushka
30. apr 2023

Každý zdravý chlap sa raz za 5rokov opije? To ťa doma naučili? Lebo je to choré.

evica17
30. apr 2023

smoj muz nepije, ale s opitymi sa nerozpravam, aj ocino ke dbol obcas oripity, tak bol velmi komunikativny, tak sme sa len blbo nanho kukali a cusali nech odide. takze co mu na to ma spovedat, nic, nebavila by som sa s nim, hnusia sa mi pripity, opity chlapi

som_realistka
30. apr 2023

Môj ex keď mal par pohárikov tak bol strašne ukecany, vykvakal všetko, a po správnej otázke ale ze úplne všetko, 😀😀😀😀

queen_mary
30. apr 2023

Moj je najprv partyman a potom zaspi. 😀 takze pohodka. Ziadna agresivita, uprimnosti a grcacky.

zuza265
30. apr 2023

Moj je uplne najmilsi na svete vtedy♥️ alkohol si da asi raz za 2 roky, ale vtedy je vazne ovela milsi nez inikedy 😂😂😂 sprava sa ale ku mne pekne vzdy. Alkohol to len zosilni

hsjdudhdbd
30. apr 2023

Niesom stym spolojna ale tak ked je taka vynimocna situacia tak si vyhodi z kopitka ˇˇˇˇ no neriesim nerobi kraval sceny nic proste lahne spi a na druhy den normalne fungujeme

diewcatqoo
30. apr 2023

Existuje niekto, kto je spokojny, ak je jeho najblizsi clovek opity? 🙂
A co pre teba znamena poriadne opity? Pre mna to znamena, ze ak sa niekto neudrzi na nohach a blaboce. Takto som mojho chlapa za 17 rokov, co sme spolu, nikdy nevidela a verim, ze ani neuvidim. Pripiteho som ho uz videla viackrat (to je pre mna stav, kedy normalne chodi, ale trochu sa mu pletie jazyk), to vtedy mava hlboke filozoficke myslienky a miluje ma najviac na svete.
Vravi sa, ze deti a opiti hovoria pravdu. Myslim, ze ak je niekto v opitosti agresivny alebo vytahuje nejake krivdy a pod, tak je toto jeho prave ja, ktore prave pod vplyvom vyjde na povrch.

ndrag
30. apr 2023

Ja som mojho "na sracky" videla len raz a bol ako take poleno 😀. Priblblo sa uskrnal, nieco mrmlal a potom si lahol a spal v nednej polohe az do rana.

zmrzlinka2021
30. apr 2023

To naozaj zijes v tom, ze ZDRAVY chlap sa aspn raz za pat rokov ozere?
To je ako prejavom toho ze je zdravy?

No a ZDRAVY chalp sem tam by ti mal dat aj cez usta, poslat ta niekam.. podviest... ved je zdravy, nie?

ZENY!!
Poznajte svoju hodnotu, nemajte nastavene latky tak extremne nizko. Boli ste stvorene pre lasku, byt milovane a milovat, nie posuvat hranice a obhajovat si ich ze je to prvok zdraveho cloveka. Lebo ak mame nastavene hranice zle, prirodzene vstupujeme do chorych vztahov.

zuza265
30. apr 2023

Ahaaa to slo o spity pod obraz bozi? Alebo teda fakt ze opity? To nebol ani raz v zivote🙂

maminka940
30. apr 2023

@iffushka tiež kukám 😆 môj muž nepije absolútne žiadny alkohol ani nefajčí
Asi je teda nezdravý 😆

zmrzlinka2021
30. apr 2023

@zuza265
@maminka940
@diewcatqoo
No dievčatá, ak sa vasi muzi neozrali este, nie su zraví 😉

zuzanockamt
30. apr 2023

Autorka:
Asi môj manžel podľa tvojej teórie zdravý nie je, lebo za 20 rokov som ho nevidela ani raz opitého. Pije minimálne, max. jeden pohárik brandy/whisky a pod. na Vianoce u rodičov. To je celé. Neakceptovala by som alkohol vo väčších a pravidelných množstvách. Je to hnus.

maminka940
30. apr 2023

@zmrzlinka2021 zrejme nie

zuzanockamt
30. apr 2023

@maminka940 👍 Môj má onedlho 50-ku na krku a nikdy v živote cigaretu nevyskúšal.

maminka940
30. apr 2023

@zuzanockamt dobre robí

maminka940
30. apr 2023

@zuzanockamt môj má za rok 40 😁

evka64
30. apr 2023

Ked ma vypite, vtedy ma najviac lubi 😂😂

sense
30. apr 2023

Poznám veľa zdravých mužov ktori opití neboli. Niektorí sú dokonca abstinenti

zuza265
30. apr 2023

@zmrzlinka2021 nuz🤷🏼‍♀️😂 tak mam choreho chlapa. A aka som s tym spoko♥️

xsuzannex
30. apr 2023

Ja sa s mojim poznam uz 17 rokov a v zivote som ho nevidela vypit ani kvapku alkoholu 😄 zaryty abstinent.

majlo1234
30. apr 2023

Velmi jw pritulny, len by ma stiskal😃a mne to zdviha tlak a lezie mi to na nervy

lindous
30. apr 2023

Môj priateľ, keď to preženie, tak je ako malé decko, čo je síce otravné, ale veď prežili sme, nestáva sa to pravidelne, asi 2x som ho musela vyslovene, že ťahať domov... a bohužiaľ zažil aj on mňa úplne na kašu, keď som to po štátniciach fakt prehnala a postaral sa o mňa, takže si nemáme čo vyčítať 😅

petulda333
30. apr 2023

Moj hlada postel a spat 🤣 inak je pritulny,len ku mne a tisickrat pocuvam ako ma miluje atd 🙈

petulda333
30. apr 2023

@zmrzlinka2021 moj muz ma miluje a miluje aj svoju rodinu. Ide sa zodrat ,aby nam doprial vsetko,aby sme sa mali lepsie. No aj tak si obcas vypije. Vacsinou malo,no stane sa,ze to prezenie. Netvrdim,ze som z toho nadsena,ale nevyvadzam preto. Vypije bud doma alebo niekde na oslave. Nikdy len tak z nudy.