Ako sa spoznali vaše rodiny?

11. jún 2023

Myslím tým rodičia vás a partnera? Pri akej príležitosti ?
Boli to stretnutie len rodičov či nejaka rodinná veľká oslava ? Priateľ chce aby som na svoju oslavu pri príležitosti ukončenia školy zavolala aj jeho rodičov pričom nechcem. Je to udalosť o mne a nie nejake “zoznamko”

babovka2321
11. jún 2023

No neviem, ci nasi sa nezoznamili az na svadbe :D

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lvulik
11. jún 2023

Naše rodiny az po svadbe 😉

sheila121
11. jún 2023

Nijak môj priateľ už nemá rodičov.

jaskolka
11. jún 2023

Ja už rodičov nemam, so súrodencami sa zoznámil tak, že skrátka prišiel na návštevu
Ja som tiež tak prišla k nim, on má už len mamu.

janickacrazy
11. jún 2023

Naši sa zoznámili na našich zásnubách. Teraz to už veľmi v móde nie je, ale my sme mali.

januska12323
11. jún 2023

Rob ako tebe vyhovuje, je to tvoja oslava.

abbey1
11. jún 2023

Moja a partnerova matka boli kedysi kolegyne. Manželovho otca tiež poznali, stretávali sa príležitostne i pred svadbou.
My sme partnera našej dcéry spoznali ešte skôr, ako sa dali dokopy. Následne sme s ním v pravidelnom kontakte, keď ich v zahraničí navštívime. S jeho otcom sme sa zoznámili oficiálne pri našom poslednom pobyte u nich.
V každom vzťahu je to individuálne. Záleží, ako dlho ste spolu, ako vážne beriete svoj vzájomný vzťah a aj aké vzájomné vzťahy majú partneri so svojimi rodinami.
My ako rodina sme vo blízkom a častom kontakte vzájomne, čiže následne aj partnerova rodina sa ťažko z toho vynecháva. ;)
Ak bývate blízko seba, volila by som asi také neformálne stretnutie vopred. A potom kľudne i pozvanie na promócie.

rorino
11. jún 2023

Na mojej oslave narodenin

miadi
11. jún 2023

Ved nech ta frajer pozve k rodicom na zoznamko. A na oslavu ukoncenia skoly ich nemusis volat ani jeho .😀

miadi
11. jún 2023

Mna pozvali k nim na zoznamko.. po 4m co sme sa poznali s mm.. a moju rodinu stretli az ked doleteli na krst. Svadbu sme mali eloped.

elalala
11. jún 2023

Moja mama so svokrovcami na našej svadbe, ale to sme mali len na matrike...môj otec ich ešte nepozná, asi najskôr na krstinách😅 ale moja rodina je v tomto strašne zvláštna

cyberk
11. jún 2023

Tiez sa mi mari, ze az na svadbe asi.. :D akoze na rodinnu oslavu ukoncenia skoly by som fakt nepozyvala rodicov mojho frajera :D ten sa asi zblaznil

janetinka27
11. jún 2023

Nasi boli u mojich svokrovcov raz na navsteve pred svadbou. Potom bol u nas moj svokor malovat nas byt a stretol sa tu s mojim otcom, ktory u nas vtedy tiez prerabal. A potom az na svadbe.

babulkomale
11. jún 2023

Dik za otázku, ja som si prave uvedomila, ze si to nepamatam 😂

lucinka12356
11. jún 2023

Naši sa poznali od mala v podstate, svokra ako dieťa chodila na prázdniny k mam iným susedom ( vôbec sa nemali rady, hádzali vraj po sebe kamene), svokra poznali tiež ten býval o dedinu ďalej ako moja mama.. Este taka pikoska moja pra stará mama bola zaľúbená do prastarého otca môjho muža ale rodičia jeho im nedovolili byt spolu pretože ona bola z chudobnej rodiny...

buberova
11. jún 2023

Išli sme spolu na ľahšiu túru

svetlonos
11. jún 2023

Ahoj,
mas uplnu pravdu, je to o tebe a nie zoznamke rodicov!
Pokojne sa stretnite inokedy v restauracii na prijemnom obede, ci u vas kde s partnerom byvate.
Nasi sa nepoznaju doteraz, delia nas 4 rozne krajiny. Svadba bola o dvoch svedkoch. Raz ideme k mojejvstrane, raz k jeho. Neviem ako by sa to casovo sklbililo, ked su vsetci maximalne casovo pracovne vytazeni. Stretli by sa mozno raz a potom uz nikdy, tak naco to ceke.
U vas vsak je to o inom.
Keby priatel na tombtak trval, zvazila by som zmenuvpartnera 🤪
Uzi svoj den!

mane01
11. jún 2023

Na svadbe.

katulienocka999
12. jún 2023

Pri obede 🙂 najprv nasi pozvali na obed manželovu mamu aby sa zoznámili rodiny a potom neskor ona pozvala našich 🙂 bolo to ešte predtým nez ma požiadal o ruku keď sme už vedeli,že to obaja berieme vážne 🙂

aknamorka22
12. jún 2023

My sme išli s rodičmi na spoločnú turistiku a tam sa zoznámili. Na takúto oslavu nevidím dôvod volať rodičov môjho priateľa. Príde mi to divné. 🤷

jankaju
12. jún 2023

Na svadbe.