Ako sa rozhodnúť vo vzťahu s chlapmi?

1. dec 2019

Dievcata,potrebujem radu,zijem s chlapom,s ktorym.mam dceru,v minulosti sme boli rozideni a mala som druhe dieta s jeho bratrancom,on vsak nechcel so mnou zit,tak sme sa znova dali dokopy s tym prvym.Ja vsak stale milujem toho s ktorym mam to druhe dieta a vysvitlo,ze dovod preco nie je so mnou je ten,ze mu je blbe zit so zenou svojho bratranca a aj sa citi previnilo voci bratrancovi.Kamosky mi radia vykaslat sa na oboch a najst si uplne cudzieho chlapa,lenze preco si mam hladat cudzieho ked milujem niekoho s kym.mam aj dieta a on nechce so mnou byt len kvoli bratrancovi.poradte mi dakujem

sasa1310
1. dec 2019

a trtkať zo ženou svojho bratanca mu nebolo blbé?

autor
1. dec 2019

@sasa1310 asi nie,lebo to bolo tajne,ale uz ked to vsetko vyslo najavo cuvol

dskjhfdlkdjhl
1. dec 2019

Nemaju este dalsieho bratranca? Takeho, co by mu nic nebolo blbe. Ostalo by to v rodine🙊

sissy27
1. dec 2019

A zrazu aký je ohľaduplný voči bratrancovi 🙄 voči dieťaťu nejaké výčitky náhodou nepociťuje?
Fakt je ten, že užil si a to mu stačí, žiť s tebou a starať sa o dve deti už zas taká sranda nie je, takže stačilo.
Prezradím ti tajomstvo - na svete je viac chlapov ale len príbuzní tvojho frajera a tiež netreba mať deti s každým, kto ti dá dolu nohavičky.
Buď chvíľu sama, uprac si v hlave, vybav si výživné na deti a keď bude správny čas tak príde aj správny chlap. A antikoncepciu si zaobstaraj, pre istotu.

sapetka
1. dec 2019

@dskjhfdlkdjhl 🙈🙈🙈🤣🤣

autor
1. dec 2019

@sissy2 dik za radu,aspon normalna odpoved a nie ako niektore si tu z toho len robia srandu,ked sa niekto nieco opyta

autor
1. dec 2019

@dskjhfdlkdjhl ja som si pytala radu a nie aby sa niekto z toho vysmieval

tosomja
1. dec 2019

Zostalo to v rodine 😂😂😂 dalej nekomentujem.

sapetka
1. dec 2019

Rada: zacni sa spravat ako matka. A drz chvilu nohy pri sebe. Jeden o teba zjavne nejavi zaujem a o druheho zjavne ty. Takze ako ti radia kamosky zachovaj si aspon kusok hrdosti co ti ostala a vykasli sa na tich dvoch.

miadi
1. dec 2019

Sranda ze ten s ktorym mas to prve dieta Ta chce aj ked mas druhe s jeho bratrancom. A ten koho “miluješ” ten bratranec s ktorym mas druhe dieta ta jednoducho nechce a nemiluje to ze mu je blbe byt so ženou bratranca je len a len vyhovorka. Mal ta len na sex tajne vtedy vyčitky nemal žiadne. Takze vzajomne tam nemiluje nikto nikoho.

karolinakr
1. dec 2019

Bohuzial musim ti napisat, lepsi vrabec v hrsti ako holub na streche
Co z toho, ked ho milujes, ked nechce s tebou zit a pomahat ti pri vychove
Druheho nemilujes- ale chce ta i s 2 detmi
1.Bud vdacna za to
2.Uz ho nepodvadzaj
3. Mozno sa rozhodnes tak, ze tohto opustis a zostanes sama s 2 deckami na ulici.
Pokazis si zivot

autor
1. dec 2019

@miadi dik za radu

autor
1. dec 2019

@karolinakr no asi takto nejako som to brala doteraz,ale kamosky mi radia kaslat na oboch a najst si uplne cudzieho chlapa a uplne sa odstrihnut od tychto dvoch

karolinakr
1. dec 2019

Kamosky nepocuvaj.Ak ti nelezie na nervy, nie je lakomy, nehadate sa, rozumiete si v sexe a ppsteli a ma len drobne vady- ze tricko necha na zemi a pofobne blbosti- daj mu este sancu

23121974
1. dec 2019

@dskjhfdlkdjhl Dobrééé 😂😂

autor
1. dec 2019

@karolinakr v podstate sa hadame len kvoli tomu,ze on velmi ziarli na toho bratranca,s ktorym sa stretavame kvoli malej, tam vznikaju konflikty

dskjhfdlkdjhl
1. dec 2019

Ved to bola rada, nepisala si, ze mame pisat len take rady, ktore sa Ti budu pacit. No, ono treba premyslat aj niecim inym ako tym, co gatky zakryvaju😉

autor
1. dec 2019

@dskjhfdlkdjhl len mimochodom nebola to jednorazova zalezitost,my sme sa stretavali dlho a malu sme chceli,asi to bolo zle pochopene,a nestretavali sme sa iba za ucelom sexu

karolinakr
1. dec 2019

No cudujes sa mu, ze je ziarlivy? Zenu mu odlakal, decko spravil- sa mu necudujdm.Ale ak toho prveho fakt nemozes zniest tak odid, ale budes to mat velmi tazke a podla mna je to blbost.Mas 2 decka a slobodni muzi aj na to budu pozerat, vhber sa ti zuzil

autor
1. dec 2019

@karolinakr ano to mi je jasne,ale ja momentalne po novom vztahu ani netuzim

pribinak
1. dec 2019

Chces zit s chlapom, ktiry ta osral z vysoka? Ani keby bol posledny na tejto planéte
Decko urobil a zdrhol. Myslim, ze bratranec je len dobra výhovorka. Nic viac

miadi
1. dec 2019

Ale ked snimi mas deti ani jedneho sa uplne nezbaviš. Vzdy budu otcovia tvojich deti. A ten novy dokonaly 3 chlap bude musiet prekusnut tychto 2bratrancov s ktorymi koli detom v nejakom stymi a kontakte do ich 18r byt musis. Takze vela stastia v hladani toho praveho.

nnnuuunnn
1. dec 2019

Tato tema nie je vymyslena? Nie je to nieco ako incest mat sex/deti s bratrancami? Ako sa rozhodnut? Nie je uz rozhodnute? Prveho nechces, druhy nechce teba.

dskjhfdlkdjhl
1. dec 2019

@nnnuuunnn ved to nie su jej bratranci. Incest to nie je, to je len zahmlenie mozocku.

nnnuuunnn
1. dec 2019

@dskjhfdlkdjhl no ano, nie su to jej bratranci :D ale aj tak mi to pride ako incestne 😀

tinatitti
1. dec 2019

Sa divím tomu prvému, že sa k tebe vrátil. Mne by sa taka žena na jeho mieste hnusila. A potom tebe by sa páčilo, keby ta tvoj muž podvádza s tvojou sesternicou a ešte jej spraví aj dieta? Ty by si sa ako cítila? S tebou by to ani nehlo, že? Preboha žena, spamataj sa. Je úbohé, akú ty máš moralku. Normálne hnus, je mi na grc a ľutujem tie tvoje deti.

dskjhfdlkdjhl
1. dec 2019

@nnnuuunnn scestne mozno, incestne nie😀

tinatitti
1. dec 2019

@dskjhfdlkdjhl chore je to cele!

janickacrazy
1. dec 2019

Mala by si ostať s tým prvým, on ťa miluje, miluje vaše dieťa a chce ťa aj s cudzím dieťaťom číslo 2. Ten druhý je len úbožiak, ktorý sa vyhovára ako može. Nemiluje ťa, keby ťa chcel, tak mu je úplne jedno, že si bola s jeho bratrancom. Kamoškám sa to ľahko špekuluje o cudzích problémoch, ale máloktorý muž si zoberie na krk 2 cudzie deti a ešte k tomu každé s iným mužom, reálne vieš si to predstaviť? Človek vždy chce to, čo nemá, možno keby si reálne žila s tým druhým, tak ti bude liezť na nervy, to nemožeš vedieť.

autor
1. dec 2019

@janickacrazy dakujem za radu,a neviem naco sa ozyvaju take co nechcu poradit,ale moralizovat