Ako sa po hádke udobrujete s manželom?

nikuska744
7. dec 2015

Prídete za ním prvá vy, alebo čakáte že on sa ozve prvý? A čo mu poviete? Vždy som to bola ja, kto prišiel prvý. On by sa vydržal aj mesiac nerozprávať. Ako je to u vás?

jamelia
7. dec 2015

U nas je to podobne, tiez musim prist prva 🙂

seahorse27
7. dec 2015

Ked vychladneme, tak sa to snazime vydiskutovat v pokoji...castokrat to ale povedie k tomu, ze sa znova pohádame :D A takto to ide dookola aj niekolkokrat, az nakoniec sa na tom obidvaja rehoceme. Potom sa atmosfera trochu odlahci a my sme schopni dohodnut sa na nejakom kompromise. Takto to u nas vacsinou koncieva. Nikto nemusi za nikym chodit, ani jeden z nas nema rad dusno medzi nami, snazime sa riesit veci, az kym sa vzduch uplne nevycisti 😉

jana_eyre
7. dec 2015

my sa zvacsa hadame tak, ze ja zvysim hlas rozpravam co mi vadi, on flegmaticky pocuva.. stichneme a o par minut fungujeme zas normalne.. z jeho strany vychadza vycitka menej krat a ak, tak sa spravam vlastne tak isto ako on.. 😀

ale malokedy su take hadky, ze by sme sa potrebovali ospravedlnovat, ked sa ale take naskytli, ospravedlnila som sa takmer vzdy ja.. hlavne preto, ze v hadkach som huba ja a poviem veci, co ma potom mrzia, preto sa za ne ospravedlnim..

ak ale prezenie on a neriesi to, tak vzdy mu polopatisticky vysvetlim, co ma tak poriadne nastvalo a myslim, ze sa par krat ospravedlnil.. my to mame dobre preto, lebo ani jeden sa nevydrzime dlho hnevat a rychlo zabudame na pricinu nasej hadky.. /samozrejme ak nejde o nieco vazne/

timea7
7. dec 2015

@nikuska744 sme obaja flegmatici, takže sa sedem rokov k hádke ešte neprišlo a dúfam, že ani nepríde. Veľa sa spolu rozprávame, ak nemáme na niečo rovnaký názor, tak si to vydiskutujeme, neviem si absolútne predstaviť, že by sme mali tichú domácnosť, že by sme išli spať pohádaní, bez objatia. Často krát sa manželia hádajú pre somariny, nepodstatné veci, ide len o to, že obaja chcú mať pravdu 😠 . My sme si obaja už jedným manželstvom prešli, možno preto si vážime to, čo máme a snažíme sa k tomu druhému správať s úctou. Život nám už obom bohužiaľ pripravil veľmi kruté a smutné chvíle, ktoré nás naučili, že v živote je len veľmi málo toho, čo je naozaj dôležité. Možno to ale niektoré páry potrebujú ako korenie, mám tetu, ktorá sa s mužom hádajú pomaly non-stop a žijú spolu takmer 50 rokov 😎 . My si nechceme hádkou kaziť deň, nikto totiž nevie, či príde ešte ďalší.

emilia25
7. dec 2015

U NÁS JE TICHA DOMÁCNOSŤ KTORU KED CHCEM UKONČIŤ TAK SA ROZPLACEM A MUZ SA PRITULI A UZ SME UDOBRENY ALE TO BÝVA U NÁS TAK RAZ ZA UHORSKÝ ROK.

adalmba
7. dec 2015

u nas je to tak ze vzdy on pride a ospravedlni sa, aj ked viem ze ja som na vine. Neznasa ked sme pohadany co len par hodin. Len do kedy to bude tak netusm. Miujem ho 😉

dominikav123
7. dec 2015

neviem nehadame sa 🙂

janickacrazy
7. dec 2015

@nikuska744 my sa skoro vobec nehádame, ale ked som bola tehu, tak ma asi 2krát vytočil tak, že som odišla do spálne a bola som urazená, tak potom prišiel za mnou a ospravedlnil sa, ale tak bola to jeho chyba vtedy, bol dáky nervozny, ale aj ja som bola viac citlivá v tehu ako normálne 😝

bonaqa2013
7. dec 2015

aké udobrovanie. jednoducho si pomyslím že máme spolu 3 deti do 10 rokov, som doma, tak čo vlastne chcem vyhrať.... a ešte by bolo dobré niekoľko rokov vydržať....