Ako sa ozvať a nevyzerať vtieravo?

18. jún 2021

Baby poraďte mi,ako sa ozvať chlapovi tak,aby som nevyzerala vtieravo? Občas sa stretávam s jedným muzom na sex, trvá to už nejaký ten rok,okrem toho nie sme v žiadnom inom kontakte.O čo mi ide je ale to,ze sa s ním veľmi ťažko dohaduje a plánuje aj ten obyčajný sex. Naposledy sme boli dohodnutí pred 3 týždňami no v den D sa neozval a mne sa nechcelo byť zase iniciatívna,tak ani ja som sa v ten dohodnutý den neozvala. Občas sa stane,že mi na správy ani neodpovie. Občas je aj on sám iniciatívny. Aby som upresnila,neriešim s ním nic a je mi jedno čo si on myslí, ale už strácam asi súdnosť a neviem či sa mám zase ja ozývať po tých troch týždňom alebo radšej nie? Aktualne mám totiž voľný víkend a hodilo by sa mi to,len fakt neviem

baboobchod
18. jún 2021

No zjavne ti nie je jedno čo si myslí 😁 je to ľahké: chceš sex, ozvi sa mu, nechceš - neozvi 😁

stary_ujco
18. jún 2021

Chces vymastit pekac, tak si normalne zozen kuchára s poriadnou varechou a hotovo. Keď nejde o nič iné, kludne mu napis. Ak bude mať zaujem, pride. Ak nebude mať záujem, nepríde. Hlavne to potom neanalyzuj, ide o sex a nie pubertalne lásky

dmk_1
18. jún 2021

Proti takemu sexualnemu vztahu nemam nic, ale, zena, prosim ta, maj k sebe kus ucty a hrdosti.. Tri tyzdne cakat, ci bude mat dotycny na teba cas? Bud chce a da sa dohodnut na druhy, treti den, alebo si len zaloha v poradi. Existuje x chlapov, co maju zaujem o takyto vztah, ale to neznamena, ze sa k tebe chlap musi spravat ako k poslednemu tegliku v regali v obchode - ked nebude nic lrpsie, tak si vezme aj to🤨

autor
18. jún 2021

@baboobchod je mi to jedno,ale trochu balansujem na hrane medzi tym či je to ešte ok alebo už trochu zúfalé lebo pravdou je,že je to jediný muz v mojom živote aktuálne,s ktorým si viem užiť,iný takýto kontakt nemám a sex už dlhšie nebol a úprimne chyba to

autor
18. jún 2021

@dmk_1 určite som tie tri týždne na neho nečakala,to zase rozhodne nie. To si nepochopila spravne. Nemala som ani čas a keby sa bol ozval on,musela by som odmietnut.tie tri týždne som napísala len na ilustráciu toho,že prešli 3 týždne odvtedy,čo sme mali dohodnuté a nič sa neudialo a nikto sa nikomu neozval odvtedy. Moja otázka skôr bola v zmysle,či je to ok sa pokúsiť po takejto dobe ozvať znova z mojej iniciatívy

stary_ujco
18. jún 2021

@dmk_1 pozri, mozno naozaj mal cas len ten jeden večer. Mozno inokedy nemal chuť, možno bol za inou ženskou. Stretávajú sa len kvôli jednému, občasná sms. Žiadne také, ze si denne píšu, dohaduju sa dlho dopredu a plánujú. Stretnú sa, zavrzgaju a idú každý po svojom. Keď má chuť žena, nech kľudne napíše.
Ja v takomto vztahu nie som. Ale doma mi nepripada nič čudné, keď mi polovička večer povie, ci nemam cas ju zaopatrit...

loginexistuje
18. jún 2021

mozno si uz nasiel normalnu zenu na vztah a preto sa ti neozyva

autor
18. jún 2021

@stary_ujco súhlasím s tebou,asi si to pochopil presne. Áno je vyťažený,na môj vkus až priveľmi,ale to už som si zvykla aj naposledy sme to ladili a hľadali kompromis aby to vyhovovalo obom,ale ja už som potom nemala ani chuť,tak som to nechala tak. No ale prešli týždne a ja napadlo ma,že by nebolo odveci pripomenúť sa

kiwi3
18. jún 2021

ty uz si sem nahodou nepisala? presne toto iste som tu citala pred nejakym casom. a uz vtedy som nepochopila, ze aka je vlastne otazka. ved ked s nim nic ine nechces riesit, tak jeho odpoved je v podstate nepodstatna, nie? bud pride alebo nie.

lindous
18. jún 2021

Z môjho pohľadu, ak ti to je fakt jedno a nič viac neriešiš, tak by som sa ozvala a rovno sa aj otvorene spýtala či má stále o také stretávanie záujem - mohlo ho to prestať baviť, môže riešiť vzťah s inou a možno fakt len nemal čas, nevieme... proste keď o nič viac nejde, tak by mi bolo jedno, aj to, že možno si pomyslí, že som zúfalá, lebo najhoršie čo sa môže stať je, že povie nie resp., že už sa nechce stretávať, ale aspoň by som vedela na čom som

zuzikak
18. jún 2021

jasne, ze je to ok - ved nejde u teba o vztah. Proste chces sex, tak sa ozvi, ci ma cs. Ak nema - je dost mozne, ze si nasiel normalny vztah a uz ta nepotrebuje. No...to nie je raketova veda. Mozno sa ti zas ozve, ked sa s nou rozide a bude potrebovat tiez len "vyprazdnit gule". Neriesis vztah, tak jasne, normalne sa spytas....ak ano, tak budes spokojna. Ak nie, tak nie..najdi si ineho.

dmk_1
18. jún 2021

Za mna by som sa na to vykaslala. Mala som podobny vztah, ale nikdy nebol problem, aby sme sa nevedeli dohodnut kazdy tyzden. Jeden den sa neda, mozno dva tri... Ale pisala si, ze s nim sa tazko dohaduje a to uz tahate ako dlho? Rok.. Nechcela by som byt ani drza ani prilis razna, ale proste a jednoducho vsetci vieme, ze ked sa chces s niekym vidiet a nieco robit, cas si najdes.

dmk_1
18. jún 2021

@stary_ujco da sa pochopit, raz, dvakrat nemam cas, nieco sa deje, uvidime sa o 2,3 tyzdne. Ale pisala v uvode, ze to trva rok a ze sa s nim tazko dohaduje. Mne to proste pride take... Natahovanie, ze ked uz nic lepsie, tak aj tato bude dobra. tiez uz mam nejake svoje skusenosti s chlapmi a aj s roznorodymi vyhovorkami. Mozno sa mýlim a chlap fakt nema cas, no takto by som sa na to vykaslala tiez. Nemyslim, ze autorka je odkazana lenna toho jedineho, ktory si nedokaze na nu nsjst cas, ak vie, co chce a ako casto to chce. Na zemi x chlapov...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikac321
18. jún 2021

ak ti ide len o sex tak mu normalne napis ze mas volny vikend a mas chut, ak zacinas mat pocit ze si sa namotala tak cuvni pre svoje dobro

panelacikova
18. jún 2021

autorka: zrejme mal v deň D dohodnutý sex ešte s niekým iným, koho uprednostnil....

panelacikova
18. jún 2021

@viestta kominára..... žena ja z teba štím 😀 😀

dominikac321
18. jún 2021

@viestta joj nebud niekedy taka zla na zufale zeny...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikac321
18. jún 2021

@viestta polutovat nie, len nie kazda sa povznesie nad tvojim sarkazmom 🙂 (ja mu fandim)

stanulienkat
18. jún 2021

Ja by som sa mu ešte jeden, maximálne dva krát ozvala, ak nebude reagovať, asi by som to celé ukončila.

komplikovana
18. jún 2021

Ak ste dohodnuti na sex a on sa neozve, by som sa na to vykaslala. Chlapi zvycajne taketo pozvanie neodmietaju.

bluka2
18. jún 2021

Kľudne sa ešte ozvi, ved čo môžeš stratit? Nehovorím, keby si písala už 5 krát... Ak sa neozve, tak sa už ani ty neozyvaj, ľahké

autor
18. jún 2021

@panelacikova tento nie,to urobil bývalý a teraz chce sex iba so mnou,len ja už nemám záujem 🙂

autor
18. jún 2021

@bluka2 mne skôr išlo o ten časový interval,v zmysle,že snáď to nepôsobí zúfalo,ak sa ozvem po troch týždňoch a medzitým som mu nepísala vôbec nic

loginexistuje
18. jún 2021

ved mu napis ... podla mna v tomto type vztahu sa neriesi zufalost ..je to ponuka a dopyt ... ty potrebujes sex on si bude chciet ulavit ... alebo aj nie ... ako je jasne ze on to ma rozohrane na viacerych poliach ....

laurika999
18. jún 2021

Na ženy, ktoré hľadajú mužov iba na sex sa tí muži aj tak pozerajú ...

dominikac321
18. jún 2021

@laurika999 nech si kazdy hlada co chce a co mu vyhovuje, nie?

dominikac321
18. jún 2021

@loginexistuje nie, nie je to jasne, z coho ti to vyplyva, ze ty si to myslis lebo jej neodpisal? nevies o nom nic, ani o autorke tak preco toto takto sudis...

laurika999
18. jún 2021

@dominikac321 Samozrejme, ale nech to potom aj triezvo berie 😉. Že partnerstvo je partnerstvo a príležitostné prášenie, je len prášenie. Nie je povinný sa jej ozývať, keď mu v trenkách nebrní, ale zaprášil doma zo ženou.