Ako sa ovládať?

23. máj 2023

Som strašne vznetliva. Rýchlo sa výročím, reagujem neprimerane situácii a pri každej vycitke voči mne, zahajujem útok. Dá sa to nejak odnaučit? Ja sa snažim to nerobiť, ale často krát si to ani neuvedomim, že som vlastne reagovala tak ako som nemala. Je to istým spôsobom vzorec, ktorý som videla u rodičov, snažím sa na to myslieť, ale aj tak sa mi jeden dva krát do dňa stane, že sú moje reakcie neprimerane situácii.

777januska777
23. máj 2023

S našimi chybami budeme bojovať cely život, dôležitá je snaha a následne ospravedlnenie, keď si uvedomíme našu chybu.

deti95060810
23. máj 2023

ak sa už stane že vybuchneš a niekoho zavalíš sprškou výčitiek tak potom sa mu aspoň ospravedlň.... ale tak naozaj, nie len na oko.

jaga18
23. máj 2023

Skús psychológa, dá sa naučiť s tým pracovať. Treba vhodný tréning a fakt dobrého odborníka, ktorý sa tomuto venuje. Držím palce.

liljana
23. máj 2023

Pocitaj do 10, kym vybuchnes a zamysli sa, ci ta tema stoji za ten nervy, stres a hadku pre obe strany. Uz ked len zredukujes pocet svojich vybuchov na polovicu a iba na dolezite veci, tak to bude vyhra.

luccija
23. máj 2023

Vzorec, temperament ..som taká istá, ale zase nie nejako prehnane, ale keď partner je flegmatik a introvert naňho to je prehnané🙂

888elizabeth
23. máj 2023

Skús začať meditovať, mne pomáhajú knihy od Michala Drienika a jeho videá na youtube: https://www.youtube.com/@MichalDrienikgoodvibes... povaha sa dá zmeniť, nie je daná navždy 🙂