Ako sa odosobniť od ľudí?

3. aug 2020

Ako sa odosobnit od ludi ktori viac riesia teba nez svoj vlastny zivot a ktory vedia skor nejake veci nez vlastne ty sama, ktori viac vidia do tvojho sukromia jak ty a snazia sa ta “poucovat” ako by to malo byt alebo ako sa to robievalo kedysi. Rozpravam zo zivota smerom —>praca, kolegyne v praci, geriatricke kolegyne.... ako sa vseobecne odosobnit od nazorov druhych ludi.. proste ma štvu ľudia a pretvarujem sa ze chcem byt mila a pritom by som niekomu najradsej povedala svoje. Ach🙏🏼 Pane na nebesiach daj mi silu. Poradte ako to od seba davat prec tento pocit 🙏🏼

dskjhfdlkdjhl
3. aug 2020

Jednoducho, bud ina ako oni, ries svoj zivot a neries to, co si o Tebe myslia ini, ani to, co Ti ini napr. radia.

martina1201
3. aug 2020

Neodosobnuj sa, prikyvni, poďakuj a rob podľa seba. Všade máš také osoby nielen v práci.... Každý vidí jasnejšie iných problémy a ako ich riešiť ako vlastné..... S tým žiaľ nič neurobíš. Ostáva len žiť si svoje....

sunny8
3. aug 2020

Nevšímaj si .. keď títo ľudia majú potrebu do všetkého sa starať všetko riešiť radiť a pod tak to nerobia len tebe ale všetkým .. proste takí sú .. aj ty si nejaká 🙂 usmej sa pomysli si svoje a ignoruj

leuchtturm
3. aug 2020

ked nebudes riesit svoje sukromie s druhymi osobami, budu mat menej zachytnych bodov na poucovanie.

miadi
3. aug 2020

Tak v robote neries svoje sukromie nech o tebe nic nevedia ked maju potrebu komentovat. A inak si povedz - opinions are like assholes everyone has one, 🤣

lolazmola
3. aug 2020

Ja ani neviem ci ma niekto rieši ci nie, nemám čas a chuť to riešiť ja! Múdre rady si v tichosti vypočujem v súkromí si za nadávam 😁 a som ok. Inak ma absolútne nezaujíma kto si o mne co myslí. Taky vzruso život jak ja žijem si aj tak nevymyslia 😂

hederamonstera
3. aug 2020

Kto je sam so sebou spokojny, tak mu nebudu vadit nejake hlupe reci 🙂
Ak to, co o tebe hovoria, je pravda - tak sa nemas preco urazit a ak to pravda nie je, tak sa zasmej nad tym, ake hluposti si ludia dokazu vymysliet 🙂

Ako ja neviem, mam 30 rokov a v zivote som nemala s nikym takyto problem...ale ja si ludi nevsimam, pokecam o klasickych blbostiach, poviem aj zo sukromia ale nikdy som si nevsimla, ze by ma niekto ohovaral a pod. Asi som moc nudna 🙂

autor
3. aug 2020

@miadi ja sa nesnazim riesit, ale ked sa niekto opyta, chces byt slusna tak malo co prezradis normalka v ramci hranic. Uz som prestala aj nejak navstevovat kolegyne lebo su v kancli s ostatnymi ktore by hned vsetko chceli vediet... ale nie vzdy sa vyhnem tomu. Neda sa to az tak uplne.

autor
3. aug 2020

@hederamonstera ahoj, nesu to ohovaracky, len napriklad , minule kolegyna sa zasnubila a kazdy uz hned riesil ze urcize je tehotna atd. No je toto normalne ? To aj mna tak budu riesit ? A budu vediet skor odpoved jak tehotensky test? Mne to pripada nenormalne neslusne

mila23
3. aug 2020

budu riesit...chces plytvat svojim casom a energiou a riesit to ze oni riesia? kasli na nich, nevsimaj si to a hotovo..usetris si cas a nervy...

autor
3. aug 2020

@mila23 ach boze rada by som, ale v takych dnoch mam chut dat vypoved ale uskodila by som len sebe 🙏🏼

miadi
3. aug 2020

Ja som raz robila v kancli na urade ( mala som x roznych jobov) a tie zeny hlavne starsie mali kopec reči a Strasne prasačiny 🤣furt sexualne komenty Este ze tam nebol ziadny chlap. Proste sranda podla mna to moc riešiš . Oni dojdu domov aj zabudli co ti povedali a ty Ležiš v posteli a dumas nad kazdym slovom. Potrebujes filtrovat zbytocne info.

vroni
3. aug 2020

Budu. A co ma byt? Nech o mne rozprávajú, čo len chcú. Ich kecy nezmením, prečo by sa ma mali dotýkať?

luulinkaa
3. aug 2020

Normálne ich máj na háku.. Každý môže mať svoj názor, ale ty žiješ s oj život. Rob veci tak ako ich chceš a cítis ty, inak nebudeš nikdy šťastná. Môže ti byť jedno, čo si iný o tom myslia. Zbytočne si zaťažujes psychiku, jedným uchom dovnútra a druhým von😁

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ljzozv
4. aug 2020

Riešiš to až moc....
Toto nie je dôležité pre tvoj život.
Púšťaj z hlavy po zatvorení dverí z vonkajšej strany...

unicornlady
4. aug 2020

krátke video na zamyslenie, pobavenie 🙂 Dušek

https://www.youtube.com/watch?v=22QHkH1Npp0
janetinka27
4. aug 2020

nezatazuj sa tym, vsade kam.prides a budu tam pracovat zeny, sa toto moze stat. niektori ludia potrebuju stale riesit, ohovarat alebo konspirovat.asi sami nemaju v zivote dost zabavy.ani zo slusnosti im nic o sebe nevrav,vzdy sa da odpovedat protiotazkou alebo otazku otocit na vtip, zahovorit atd. hovor iba ked ty sama chces🙂