Ako reaguje muž, keď žena chce bábo?

xxixinka
9. aug 2015

Ahojte..dám takú trošku odľahčenú tému, ktorá sa aj môže čítať s úsmevom...ako reagovali vaši muži keď ste im oznámili, že chcete bábätko?..s manželom sme sa rozhodli (presnejšie ja som sa rozhodla), že už by sme aj mohli zamiesiť...a keď som s tým začala tak nahodil ooobrovský úsmev, pri ktorom odhalil všetky zuby a zahováral...aj s tým úsmevom..nakoniec som ho presvedčila 🙂

esterba
9. aug 2015

@xxixinka nic som neoznamovala, pytala som sa, kedy bude, podla neho, vhodna doba. Normalne odpovedal, ja som to videla rovnako, takze zhoda. To je vsetko.

siska53
9. aug 2015

@xxixinka ja som mu navrhla spolocne byvanie a teda zaroven aj pracu na dietati. Opytal sa ma,ako si to presne predstavujem,dohodli sme sa a a... Na maleho sme nechtiac zamiesili skor ako sme planovali. 🙂
Uz sme chodili spolu 4 roky,navyse sme mali obaja 34r.
Druhykrar som mu navrhla druhe dieta,ked mal maly 13m.,tam jemne protestoval,ze chcel az tak o 4-5rokov. Dala som mu spravne argumenty,o take dva mesiace pripomenula,slo sa na to a dalsie dva som uz bola tehotna.
Moj je dost taky racionalny a nie ze by dieta nechcel,len mu to bolo treba pripomenut aj s konkretnou predstavou.
Chcem aj tretie,ale tam nemam cim argumentovat ani sebe (mame parik) a to mi hned zavrhol financnymi dovodmi.

claudisse
9. aug 2015

Môj s tým začal ešte skôr ako ja, že by chcel. 😀

timea7
10. aug 2015

@xxixinka u nás tiež chcel skôr manžel, hneď po svadbe, ja som chcela až keď budeme mať byt, priviesť dieťa do domu svokrovcov sa mi nezdalo rozumné, aj keď nám tam bolo super, ale svokor sa po nočnej potreboval vyspať, švagor študoval na VŠ, takže sa potreboval učiť. Tak som ho ukecala a o pol roka sme to odložili.

147789laska
10. aug 2015

@xxixinka ahojcek, ako muz pisem ako to bolo u nas
my sme sa o babu nerozpravali vedeli sme ze sa berieme z lasky a chceme deti mat, pocas chodenia sme si povedali ze chceme mat dve a po svadbe ich mat budeme a tak aj je, mali sme velke stastie a sú uzasne nase deticky 🙂
po svadbe sme sli na svadobnu cestu, ale tym ze sme si planovali zazitkovy pobyt boli sme taki unaveni, ze sme realne zacali na "babatku pracovat" tyzden po svadbe
tema je super, chvaaalim

tilda
10. aug 2015

@xxixinka skor ako som zareagovala ja,ked mi to manzel pripomenul ;)

gurmanka
10. aug 2015

My sme sa pocas chodenia normalne rozpravali o buducnosti a o tom, ze chceme obaja dieta/deti. A ze ich chceme az v manzelstve. Tak uplne prirodzene po svadbe, ani sme sa o tom uz nemuseli rozpravat, sme zamiesili.

adel222
10. aug 2015

vedel ze chcem babo, povedal ze chce este cas, dala som mu ho a potom ked ma poziadal o ruku chcel sex bez ochrany mno,takto mi to dal najavo, ze je pripraveny na ozajstne zavazky

natalym
10. aug 2015

No tak na tomto sme sa zhodli obaja a aj celkom bez slov. 🙂

147789laska
10. aug 2015

@natalym 🙂 ahojky presne ako pises, ak by ste okolo toho vela kecali dnes deticky nemate 🙂

slavicita
10. aug 2015

u nás to bolo skôr opačne..manžel ešte pred svadbou okolo mňa nenápadne sondoval kedy chcem dieťa..ja som sa na to ešte necítila, tak som to odkladala a odkladala....najprv dozariaďovať byť, splatiť auto, a potom prišiel zlom, povedala som, že môžeme ísť na to...na ten manželov blažený výraz nezabudnem do smrti... 😀 😀 😀

lenbea
10. aug 2015

@xxixinka veru začnite čo najskôr, ak máte kde bývať, nečakajte. potom si budete pochvaľovať, že už máte odrastené.

xxixinka
autor
10. aug 2015

🙂 co tak citam tak vacsina ste sa rozhodli mat dietatko hned...ja a manzel ked sme sa brali sme vedeli ze babo budeme chciet ale nie hned..prv sme chceli poriesit byvanie..presiel rok..druhy...treti...a kedze to uz mame..tak som prv vysadila antikoncepciu na co moj manzel absolutne nereagoval ani mu nedoplo..preto som uz zacala priamo kedze telepatia u nas nefunguje :D

sense
10. aug 2015

My sme sa tiez tak jedneho dna zhodli ze ked bude vhodny cas bolo by dobre aj dieta....no lenze ked z jeho strany vhodny cas nie a nie prist jedneho dna s9m mu len tak by the way povedala ze koncim s tabletkami a ze je to v jeho reziji kedy pride vhodny cas.....

xxixinka
autor
10. aug 2015

@sense a uz prisiel ten cas? (z cirej zvedavosti)

sense
10. aug 2015

@xxixinka jasne ma 27mesiacov a prave zaspava, cas potom prisiel velmi rychlo len sa neskoncil stastne...potom som ja asi rok nechcela lebo len pri pomysleni ze 9stanem tehu a opat nahodou potratim som ronila potoky slz a potom to na 2 pokus vyslo

simcika
10. jún 2020

Inkás dvakrát zhoda. Naplánovali sme a tešili sa. Keď spomeniem tretie tak sa pýta, čo ozaj to zvládnem ... že veď nespíme ... bavíme sa o tom ako by sme sk vedeli život spraviť tak aby sme vytvorili ešte jedno miesto pre ďalšie dieťa

karmen118
11. jún 2020

Po roku chodenia, keď sme obaja cítili, že sme sa našli a chceme ostať spolu už nastálo, začali sme hneď plánovať našu spoločnú budúcnosť - vrátane, či chceme mať detičky a koľko 🙂. jedinú podmienku, čo sme si dali, že musíme mať vlastné bývanie a minimálne rok spolu žiť ako partneri (zosúladiť sa) a našetriť si na výbavu pre bábo, a hneď ako prišla vhodná doba, tak sme sa začali snažiť o prvé bábo 🙂