Ako reagovať pre pokoj v rodine na fotky detí?

5. apr 2022

Zdravim uzivateĺky
Ako reagujete, keď vám člen rodiný, súrodenec posiela fotky svojej dcéry a vyžadujú so ženou asi ovácie, pritom tiež mam deti, sú staršie, ale absolútne ich ignorujú.
Jeho žena má nedobrú povahu, panovačnú, čaka reakcie na obrázky, ale o naše deti a naše starosti sa nezaujíma.
Dieťa je každe pekné, ale to ich má z nich dvoch tie najhoršie črty tváre oči a tak.
Ako reagujete? Klamali by ste, že aká je pekná šikovná ked to nieje pravda?
Pre pokoj v rodine to robíme.

stastna17
5. apr 2022

mne ked niekto posle fotku dietata ktoru nevyzadujem, napisem jeej zlata/ zlaty a tym to hasne. vsekty deti su zlate , nazlatsie su tie moje , ked spia. ziadne ovacie sa nikdy nekonaju, neviem co by sa take este dalo k tomu napisat.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. apr 2022

@stastna17 nevyžadujeme fotky vóbec
Vzťahy nemame dobré, ta žena veĺmi zničila rodinu
Odpovedám stroho deti sú síce peķné ale niektoré pomenej

stastna17
5. apr 2022

no tak tak pokracuj odpovedz stroho, a nevidim dôvod nejak to dalej inak komentovat. koho aj zaujimaju deti druhych , myslim ze malo koho.

timing
5. apr 2022

Tak hadam by si nenapisala,ze mas skarede dieta neposielaj mi fotky?

Ked ich nechces dostavat,tak na ne vobec neraguj. Alebo na oplatku posli bez reakcie aj ty nejaku fotku ( nemusi to byt tvoje dieta) priste vseda vec. Mozno pochopia

ckocka
5. apr 2022

Buď budeš robiť tak aby bol klud v rodine alebo tak ako to cítiš. Vybrať si musíš sama.

gladys_07
5. apr 2022

“ Dieťa je každe pekné, ale to ich má z nich dvoch tie najhoršie črty tváre oči a tak”
No kydas na svagrinu aku ma nedobru povahu ale z teba tiez dobra zloba ide…

nwnw
5. apr 2022

Vobec nereagujem na nevyziadanu postu. Skor ci neskor ich to prestane bavit, ked nebude spatna vazba.

danyelia
5. apr 2022

Ahoj, no pre pokoj v duši aj rodine by som povedala, že je pekná a šikovná a ďalej by som to neriešila a nezaoberala sa tým vôbec...neviem, ale bolo by to dosť divné napísať niekomu, že ,,Tvoje dieťa je škaredé a nešikovné,, 😬 Nikdy by mi nenapadlo rozoberať vzhľad a povahu dieťaťa dopodrobna, či už v rodine alebo kamoške. Jednoducho nechaj tak, veď deti za tie vaše vzťahy predsa nemôžu, tak načo si niečo ,,dokazovať,, na nich ...🤷‍♀️

sense
5. apr 2022

Posli zakaždým. Palec hore bez komentára a vybavene alebo pozri a nekomnetuj

autor
5. apr 2022

@danyelia lenze to zamrzi ked tá žena rozbila rodinu a teraz očakáva nevieme čo. Nepopýtajú sa ako je nám čo treba ani o naše detí len foto ich dcéry . Nemóže to dieťa za nu ani za svoj vzhĺad ale hnevá nás to

lenkakravcova
5. apr 2022

Nechápem. Ako "rozbila rodinu"?

kandelabra
5. apr 2022

lajkni a hotovo. nemusíš nič písať

janulka1802
5. apr 2022

Ja by som písala diplomaticky v zmysle, že ako vyrástla, ako to letí a podobné kecy, ale tiež len krátko, stručne. Nasilu by som isto neochkala nad nikým a ničím.

timing
5. apr 2022

Autorka. Vysporiadaj si svoj hnev v duši. Az potom pochopis,ze to dieta za nic nemoze a pozeras sa nam kriticky.
Ak je taka "zla" to ti chyba prave od nej zaujem o tvoje dieta? Nebrala by si to aj tak falosne lebo uz ju mas negativne zaskatulkovanu ?
Chyba ti evidentne pocit zadostucinenua jej ublizit a chces povolenie od zien z MK aby si jej napisala,ze nema pekne dieta?
Riesis s muzom hovadinu.

eeffka
5. apr 2022

odkedy existuje "páčik" vela mojich problemov sa vyriesilo 😅

kofolala
5. apr 2022

U nas takto isto to chodi , len rozdiel ako sa mam ja tehotna nezajem . Uz som myslela ze som sama 😔

danyelia
5. apr 2022

Tu sa mi zdá, že treba vyriešiť iný problém, a to ten, ktorý je medzi vami a mrzí Ťa, lebo tým, že urazíš jej deti (a to teda urazíš, ak budeš celkom úprimná a niečo nepekné o nich napíšeš) sa problém medzi vami nevyrieši, len Ty budeš tá ,,zlá,, - že urážaš jej deti a na to je háklivá každá mama...

dadis
5. apr 2022

Ludia maju v sebe tolko zloby 🙄. Ved posli 👍a nezamyslaj sa nad tym viac. Ako to tvoj zivot ovplyvnuje v negativnom smere, ze niekomu liknes fotku?

iwesska
5. apr 2022

Nie,neklamem. Ked sa mi dieta/ktokolvek nepaci,tak nekomentujem nijako. Keby mi prisli do mailu kazdu chvilu,tak na to neodpisujem. Pozri,moji svagrovci sa tvaria,ze nase deti neexistuju,ani len im na sviatok nezavolaju. Oni deti nemaju. Ak raz budu,tiez ho budeme ignorovat.

ckatka
5. apr 2022

Kam ti to posiela? Na messenger? Whatsapp?
Na messenger stačí "lajknut "...a neriešit
Alebo na každú fotku posli fotku tvojho dieťaťa 😂

cyberk
5. apr 2022

tak tak... ak posielaju fakt casto tie fotky tak.. posli len smajla a tym to hasne :D
asi som z ineho sveta ale viac deti je skaredych ako peknych 😂

ankasek
5. apr 2022

Nereaguj vôbec. Tým dáš niečo najavo. ona(švagriná) nech si to vysvetlí ako chce.😉

lintu
5. apr 2022

Na par fotkach poslanych naraz sa vzdy zvykne najst nieco, co stoji za mile slovo. Ked uz chces teda ten pokoj v rodine....

miadi
5. apr 2022

Tak napis “ taka je skareda az je pekna.” A mas pokoj naveky 🤣ale nie vazne nemas rada svagrinu fotky jej dietata ta otravuju staci odpisat o 2dni a pochopi. Alebo das hocijake emoji .

ada309
5. apr 2022

Ako a čím znicila rodinu?
Zjavne máš problém sama so sebou a ide z teba obrovská závisť a zloba.. Zrejme ma švagriná niečo čo nemáš ty a nevieš to prehryznut.
Prečo by sa mala starať o vaše deti a vaše starosti??? Ty sa staráš o tie jej???
Ty sa jej pýtaš ako sa ma, ako sa darí, zaujímaš sa o jej dieťa???
Nikto ta nenúti reagovať na jej foto, keď máš s tým taky problém, tak ignoruj!

simca06022011
5. apr 2022

uplne jednoducha vec je proste nereagovat, ja mam dokonca par ludi stisenych.. To ze ona nieco ocakava, je jej problem.
Akekolvek reakcie, ako smajlik, jej a palec hore atd - su stale len reakcie, a tebe asi tie fotky aj obtazuju... cize bud to odpalkuj oneskorenou reakciou alebo neodpisuj, stis ten chat a vybavene. Ja aj nechtiac som takuto osobu odstavila, lebo proste nemala som cas odpisovat, a ked som reagovala o pol dna, o den, o tyzden ked ma to napadlo, tak asi som jej liezla na nervy. Uz prestala pisat a aj odpisovat :DDD
A inak su to len fotky, velmi to prezivas 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sono2
5. apr 2022

Joj zase žena je na vine. By som nereagovala

sisaka
5. apr 2022

Dospely, priemerne inteligentný človek ma v sebe dostatok taktu, aby sa zdržal a komentoval negatívne škaredé dieťa pred rodičom. Ak sa očakáva koment - napíšem zlaté/chutné, vyhnem sa slovu pekné, ak sa koment neočakáva, tak sa zdržím komentára. Vybavené.