Ako reagovať?

20. júl 2024

Ahojte mamičky a žienky strašne Vás prosím o troška pochopenia.Čakam dieťatko ,ale v poslednej dobe priateľ stále hovorí že mala neni jeho pretože keď sme mali sex urobil sa iba raz a stále hovorí že ma pochybnosti,mna to samozrejme stresuje tak som navrhla testy otcovstva z krvi matky .Napriek tomu sa cítim strašne ponížena a stále myslím že muž ktorého lubim si mysli že som spala s niekym iným .Ako reagovať?ako sa cez tu situáciu ktorá ma ako ženu veľmi boli ?Sme spolu rok

martul
20. júl 2024

Pravú nohu dozadu, dobre zamieriť a silno sa zahnať, najlepšie do gulí, ale ak sa podarí ani do hlavy nie je zle.
Už by som bola od neho preč.

dadka1997
20. júl 2024

Poslať ho do riti !!!

nikola1234n
20. júl 2024

A co ked sa urobil iba raz? Kolko ludi takto uz vzniklo ;) test otcovstva by som neriesila.. si tehotna mas dost starosti teraz sama so sebou a myslienkami co bude po narodeni dietatka. Muz ti ma byt oporou a nie ti este pridavat. Mysli hlavne teraz na svoje(vase s babatkom) zdravie psychicke aj fyzicke... muzovi by som povedala ze ak ho nechce moze to aj normalne povedat a nie zvalovat vinu na teba 🙂 bud sebavedoma... nenakladaj na seba viac ako teraz musis..a maj plan B ( byvanie u rodiny)... nejdem strasit ale aby sa to nestupnovalo...

autor
20. júl 2024

@nikola1234n práveže nedokážem sa ani najesť boli ma duša srdce žalúdok proste 4 roky predtým som s nikým nespala bola som vždy verná proste lubila som ho a toto ma veľmi zranuje a bojím sa že už si tehotenstvo nedokážem užiť a mysliet na bábätko lebo sa cítim strašne ublížené proste zle to nesiem :/

pribinak
20. júl 2024

Zlata moja nechala si sa oplodniť kretenom

Zbal sa s ťahaj od kretena preč. Fnukanie Ti nepomôže, ty musíš konať

autor
20. júl 2024

@pribinak odsťahovala som sa

nikola1234n
20. júl 2024

Baby... ak ste s muzom rok a nezazivate to najkrajsie obdobie v zivote... tak to neni laska co stoji za trapenie... (ano hadky starosti su vzdy a vsade ale to krasne musi prevysovat)... mas teraz hormony a ten maly cloviecik ta bude potrebovat... ty toho sebeckeho muza nie...

pribinak
20. júl 2024

Dobre si urobila. Hentakeho chlapa vedla seba nepotrebuješ
Zváž či ho chceš uviesť do rodného listu ako otca, lebo tých pár eur často nestojí za tie problemy čo takýto kreteni dokazu narobiť

autor
20. júl 2024

@nikola1234n možno sú to len hormóny ale ako keby mi zobral radosť tešiť sa na bábätko a vkuse sa mi chce plakat a nemám sa komu ani vyžalovať lebo sa za to hanbím

autor
20. júl 2024

@pribinak nie nechcem len sa bojím či tým že som súhlasila s testami mi potom nebude robiť problémy a keď sa to tak vezme každé dieťa by si zaslúžila otca proste moja sestra je slobodná mamička a často mi povie že jej je ľúto že jej dieťa nemá tatina

nikola1234n
20. júl 2024

Ano chce to cas nehovorim ze sa nemas tak citit... taketo veci bolia ale neutop sa v tychto emociach a sup sup v zivote dalej 🙂 a ked pride ten pravy budes cela rada ze to s tymto nevyslo...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisska96
20. júl 2024

No na dieťa stačí sa urobiť iba raz. Niekedy aj menej stačí.....

nikola1234n
20. júl 2024

Nechaj veciam volny priebeh 🙂 drzim palce az si stastna

sisska96
20. júl 2024

Ak nechceš byť aj ty slobodná mamička tak sa zbal veci a choď naspäť a porozprávajte sa normálne

autor
20. júl 2024

@nikola1234n dakujem moc

pribinak
20. júl 2024

Testy z matky súd neuzná. Testy otcovstva Musia byt z krvi dieťaťa po jeho narodení.
No radšej slobodná matka, ako s takýmto kretenom.
Áno každé fieta si zaslúži otca, ale nie kretena čo vykrikuje že sa urobil iba raz či čo

diewcatqoo
20. júl 2024

A kolkokrat by sa mal podla neho urobit, aby bol otcom? 🙂

domka222
20. júl 2024

Spravil sa iba raz. To akože on si myslí,že dieťa sa robí tak,že na prvý krát spraví hlavu,potom ďalší krát trup a nakoniec končatiny? A až potom je žena naozaj tehotná?

lilli110
20. júl 2024

Moj byvaly partner chcel odo mna tiez testy a obvinil ma, ze dietatko nie je jeho. Aj preto je byvaly. Rozisla som sa s nim este tehotna. Len tam bolo toho viac. Zvaz, ci by si s nim dokazala fungovat dalej a ci tymto nenarusil vas vztah uz nastalo. Ja by som nedokazala. Ale kazdy clovek je iny. Bolo to narocne, to ano, aj zvysok tehotenstva drzat sa v nadhlade a aspon v relativnej pohode. Dietatko ma teraz 4 mesiace a nelutujem. Ked chlap nieco taketo riesi, je to otras. Zena pocas tehotenstva je casto neista, mozno vystrasena, caka ju porod, vsetko ju boli, mozno je jej zle, hormony totalne zblaznene a nejaky pako riesi toto. Na nieco taketo by bolo narocne reagovat aj mimo tehotenstva, nie to este pocas neho.

kacena4
20. júl 2024

je to dnesnou dobou, sexujeme kade tade bez rozmyslu tak sa necujudem ze sa najde chlap ktory neveri ze je jeho... je to o dovere medzi partnermi evidentne to u vas nie je uplne ok, bud si to vydiskutujete alebo nie a to bude koniec vztahu lebo dôvera je zakladom vztahu... drzim palceky

autor
20. júl 2024

@kacena4 práveže som 4 roky s nikým nič nemala dlhodobo som bola sama a je to môj druhý partner

enmery
20. júl 2024

Ja som tu už v jednej téme písala. Keby mi toto partner hovoril, testy otcovstva by som si dala urobiť, výsledok do rúk a už by som s ním ďalej riešila iba veci ohľadom dieťaťa. Mojím partnerom by už nebol. Tým by dehonestoval mňa, moje hodnoty, náš vzťah a všetko na čom sme spoločne pracovali, dal by mi tým najavo, že má nikdy vlastne skutočne nepoznal, nemyslel to vážne a asi má on nejaký problém so sebou. A takého partnera ja nepotrebujem, ja sa chcem o niekoho môcť oprieť a byť "tím". To je ako napľutie do tváre.

larinka552
20. júl 2024

Sprav tie testy, daj navrh na poriadne vyzivne na dieta aj na seba a s rozbehom ho kopni do zadku

earlgrey
20. júl 2024

On už má deti? tipujem, že má po 40tke

tilonka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkakravcova
20. júl 2024

To je tak keď sexujú ľudia, ktorí sa nepoznajú, nedôverujú si a nevedia čo robia, keď robia spoločné dieťa. On akože nepoužíval ochranu ? Alebo ty? Alebo si už v 37 r chcela dieťa a tak si zúfalo zamlčala že neuzivas HAK?
Možno ti nedôveruje, lebo si ho už raz oklamala?

autor
20. júl 2024

@lenkakravcova nie oklamať slm ho nikdy neoklamala a ani nevleziem len tak s niekym do postele je to môj druhý partner v živote

autor
20. júl 2024

@lenkakravcova
@lenkakravcova a zúfalo som dieťa nechcela už mám skoro dospelého syna som vdova !

autor
20. júl 2024

@earlgrey nie nemá deti ma 38