Ako prekonať smútok z rozchodu?

kristina2v
18. sep 2019

Ahojte. Mám taký problém. Som už dosť dlhú po smutnom rozchode a stále ma to neprešlo. Neviem prestať myslieť na toho človeka, fakt som bezradne zaľúbená a neviem čo s tým. Snažila som sa ho skontaktovať aj všetko, ale on ma ignoruje. Skúšala som byť sama, stretávať sa s niekým iným ale nič nepomáha. Stále mi tak chýba. Ja už neviem čo s tým spraviť. Máte nejaké rady?

pribinak
18. sep 2019

Maj dajakú hrdosť a nepodlizuj sa a nedoprosuj sa. Najdi si nejaky kruzok, záľubu a časom najdes sj niekoho k sebe

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
27dianka
18. sep 2019

Treba len vyčkať. Nič viac nepomôže. Viem si predstaviť aké je to ťažké. Tiež som si tým prešla, vlastne myslím, že tým si prejde každý človek. Hlavne buď hrdá, nepripúšťaj si to ešte viac. Neubližuj si. Začni sa venovať iným veciam, začni cvičiť, čítať, behať a ono to prejde, keď sa budeš sama sebe venovať 🙂

limetka69
18. sep 2019

Láska je ako autobus, príde ďalší....

seblicek
18. sep 2019

@limetka69 Kiežby to bolo také jednoduché. Ľahko sa to povie, ale v realite je to preniesť sa cez to náročné. Najmä ak človek mal ozaj rád.

limetka69
18. sep 2019

@seblicek áno, ale na tom výroku to nič nemení. (trrba čakať na ďalší bus, čiže vyrieši to čas a bud určite príde) nikto jej nepomôže, len čas, alebo druhý bus, žiaľ tak to je a treba to prežiť, prečkať na zastávke. 😊

seblicek
18. sep 2019

@limetka69 Hlavne netreba hneď hľadať náhradu. Nejakú náplasť, lebo to dokáže ešte viac rozruchu a chaosu v hlave narobiť.
Podľa mňa je dobré v takomto prípade začať sa venovať sama sebe. 🙂

limetka69
18. sep 2019

@seblicek súhlasím. 😊 ja osobne som mala nie ideálne vzťahy, a manžela som stretla keď som so povedala, že ako môžem byť s niekým, keď neviem byť sama so sebou, a tak som sa venovala sama sebe, a keď som sa cítila úplne super single, vtedy sa zjavil manžel a dokonca aj spĺňal kritériá, ktoré som si zadala, aby to nebolo jednoduché, stále tvrdím, že mi spadol z neba :D

seblicek
18. sep 2019

@limetka69 Bingo, presne toto si myslím, že takto je to podstatné začať od seba. Keď budeme mať radi samy seba, tak aj takých ľudí budeme priťahvoať, čo nás budú mať radi 🙂

deti95060810
18. sep 2019

do 6 mesiacoch od rozchodu je to veľmi zlé, bolestivé a potom pomaly pomaličky sa z toho dostaneš....po roku bude z teba nový zocelený človek....prešla som si tým...viem čím si prechádzaš...

dankanka
18. sep 2019

@kristina2v nájdi na ňom mínusy. Tie si opakuj ako mantru. A ešte.. Neľúbi ťa, nie je ta hoden. Si hodna lásky. On pako to nepochopil. Máj hrdosť. Uvedom si ze ta vlastne ponizil a ty si teraz ponizil seba. Hnevaj sa. Daj tie emócie von. Nebuď stále len urevana a smutná, Hnevaj sa trochu, daj emóciám priechod! Tam je cesta von!

kristina2v
autor
18. sep 2019

Baby ďakujem vám všetkým za rady, podporu a povzbudenie ste naozaj zlaté 🙂 .... dúfam, že aj ja tak skončím s dobrým mužom čo ma bude ľúbiť. 🙂

marcelik88
18. sep 2019

Podla mna hladat hned niekoho noveho nie je uplne dobre, radsej si najdi nejaky konicek, nieco co ta bude bavit a bude ti zamestnavat zmysel, pocase si uvedomis, ze uz nanho vobec nemyslis 🙂

wikisara
19. sep 2019

Nekontaktovala by som ho, ak on sám o nejaký ten návrat nemá záujem, načo.... Ono to chce čas a každá jedna z nás na to potrebuje inú dĺžku. Neboj sa, všetko to prejde

mysicka36
19. sep 2019

Na lásku musia byť dvaja. Ak to on tak necíti, musíš to prijať ako fakt. Nakoniec budeš rada že to takto dopadlo. Lebo zabiť roky života v nefungujúcom vzťahu, ktorý trvá len z pohodlnosti je škoda. Skôr či neskôr by stretol nejakú kde by preskočila iskra a išiel by za láskou. Prajem veľa síl.

tasticka59
19. sep 2019

AAAAle vsetko preboli ako sa hovori. Nerob paniku, za chvilu ho nebudes chchiet ani vidiet a a ni chybat ti nebude. Najdes niekoho, kto si ta proste zasluzi a bude sa o teba poriadne starat

sylvia002111
19. sep 2019

@kristina2v
Posli mi nejaku mailovu adresu, poslem Ti word subor - knizku, mozno Ti pomoze jej precitanie. Sama mam za sebou niekolko rozchodov s expriatelom, len cas Ti pomoze. Skusala som aj vztah medzitym, ako naplast, nepomohlo ani to. Tak cakam kym ten cca rok od rozchodu nejako ubehne a nadejam sa, ze uz moje srdiecko bude aspon trosku OK. Drz sa.

elysiacik
19. sep 2019

Mne veľmi dobre padlo to, že som začala chodiť behať, keď ma takéto veci trápili. Úplne som si vyčistila hlavu 🙂