Ako prekonať smútok?

karkulka111
27. jan 2017

Ahojte . Dnes rano ma opustila moja najlepsia najkrajsia najmilovanejsia Kimuska anglicky bullterier. Dozila sa skoro 11 rokov aj napriek svojim chorobam. Vzdy som si priala aby uhynula v spanku co sa nestalo. Je mi to tak luto ze som to musela ukoncit za nu . Neviem sa s tym vysporiadat . Jedine ma upokojuje ze nevrcala na doktora inokedy by ho aj zozrala od strachu. Bola pokojna uplne a asi uz cakala aby sa netrapila. Neviem sa upokojit a ked sa pozriem kde spavala tak mi hrdlo stahuje ...ako ste sa niekto vyrovnavali ked ste stratili svojho psieho kamosa 😢😢❤

3009
27. jan 2017

@karkulka111 ja hovorím, že láska sa láskou vybíja - t.j. obstaraj si čoskoro nového psíka a uvidíš, že smútok ťa prejde. Ja som to tiež tak urobila i keď s odstupom 3 rokov, ale je to super.

maciatkolulu
27. jan 2017

@karkulka111 urcite si zaobstaraj dalsieho, mne je uz teraz do placu, ked si predstavim, ze moj chlpac raz odide, mam deti aj napriek tomu som nanho velmi naviazana, je to partner na cely zivot a ani si to nechcem predstavovat ze to pride, ale uz aj tak rozmyslam, ze by este jedno steniatko nebolo zle do partie...

avenir
27. jan 2017

@karkulka111 ...zazili sme to...tiez sme to museli rozhodnut za nu...mala skoro 14 rokov ...pudlik...bola clenom rodiny, takze sme ju oplakali a na chalupe pochovali :´(

karkulka111
autor
27. jan 2017

😢😢😢

inge26
27. jan 2017

My mame uz velmi staru macicku, hoc je este vitalna citim ze uz tu s nami dlho nebude ☹ a este dvoch pieskomilov, ktore prekypuju energiou, ale predstava ze tu raz nebudu je neuveritelne zranujuca..predsa len, tieto kozusteky hodvabne a krehucke dokazu nesmiernou laskou prirast k srdiecku ❤...tvoja bolest casom pominie, ale ver ze ze pri tebe bol tvoj chlpacik milovany a mal krasny zivot, iba clovek s krasnym srdcom dokaze uprimne milovat bytosti nasej matky zem 😉

katka17044
27. jan 2017

@karkulka111 ach :((( je to smutné jedine čo ti môžem poradiť myslieť na to, že jej tam je určite veeľmi dobre a hlavne, už nemá bolesti určite sa musela trápiť posledné dni... A keď bola pri konci kľudná to bol len dôkaz toho, že to prijala a išla na lepšie miesto a uľavilo sa jej... mysli na to, že mala u vás kráásny život 11 rokov ste sa o ňu krásne starali a jej bolo super mala krásny život...

karkulka111
autor
27. jan 2017

Dakujem Vam za uprimne odpovede . Dufam ze sa ma tam hore dobre uz ☹🐶❤😢

marosinecko
28. jan 2017

@karkulka111 ☹ nas psik zomrel v spanku. Babka sa rano zobudila isla ako kazde rano mu dat papat,pomojkat sa s nim a on v klbku schuleny lezal. Babka sa z toho nevedela dost dlho dostat. Bol to jej kamarat aj strazca. Chceli sme jej dat noveho psika ale ona vobec nechce. Vravi ze ten dvor bol iba "Badinkov". Ale ja si myslim ze by si si mala zaobstarat noveho haukaca nech ti je veseljsie 🙂 😉 drzkaj sa