Ako prebieha u vašich mužov žiarlivosť?

terezkaa22
14. sep 2021

Ako prebieha u vašich mužov žiarlivosť??
Mám veľký poct že aj ten moj žiarli a najradšej je ked sme iba spolu a za tie mesiace čo sme spolu, aj bývame,som nebola nikde! a mám veľkého tušáka že si ma chce vziať!
Ako zistím že je manipulativny???

stanulienkat
14. sep 2021

@terezkaa22 už si to zistila a aj si si odpovedala, že za tie mesiace čo ste spolu, si nikde nebola. Utekaj čo najrýchlejšie preč, žiarlivý človek je peklo.

mariejenka
14. sep 2021

@terezkaa22 😶😶😶 a ty si ho chces tiež vziať? Nikde si nebola,teda z prace domov. Žiadne návštevy rodiny, nákupy, výlety,kupko? Tam vies zistiť ci chlap prehnane žiarli.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terezkaa22
autor
14. sep 2021

nákupy,výlety,rodina len s ním,nejako prešiel čas a človek asi v tej zamilovanosti .... ....a to som nenapísala že ja budem,resp.bývam u neho v rodičovskom dome,
Sú dni ked aj zakričí a potom hodí vinu na mňa no neviem ... hovorím si vždy su vinní dvaja

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
14. sep 2021

@terezkaa22 sama vidíš a cítiš, že ok to nie je...bez z kratsej cesty

mariejenka
14. sep 2021

@terezkaa22 jak? V jeho rod.dome aj s jeho rodičmi? Tak toto ani párom volov,by mňa nedostal.
Kričí a dôvod,jaj ty si naivne! Hmm. Žena dráha,maj sa rada, seba viac,neradim ti sebeckosť,ale sebaúctu .

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
14. sep 2021

Ja neviem mohla by som byt neviem ako zamilovaná, ale ak by ma nepustil na kávu s kamoškou či nákupy, blikala by mi nieže kontrolka, ale lampáš...sama si povedz: chces takto žiť? Z práce domov a niekam budeš chcieť ísť s kamoškou hneď bude myslieť, že ideš za chlapmi?

janickacrazy
14. sep 2021

@terezkaa22 ved mu povedz, že zajtra ideš SAMA pozrieť rodičov alebo kamošku na 3-4 hodiny a uvidíš reakciu, hned zistíš, či je manipulátor alebo nie

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
14. sep 2021

@viestta to ju nepustí, veď nemôže ísť sama do obchodu 🤦

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terezkaa22
autor
14. sep 2021

a dnes ráno...ty si dávaš tangá ?
skúsim to baby,ale ja mam mensí problem, on ma berie preč na dovolenku od zajtra a asi ma požiada o ruku,viem to ........ čo mu mám povedať?

terezkaa22
autor
14. sep 2021

@marcellka32 do obchodu áno ale to jednou nohou tam a spať

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
14. sep 2021

@terezkaa22 sama píšeš: on ma berie na dovolenku...ja vždy hovorím my ideme na dovolenku, vidíš rozdiel? A čo máš odpovedať? To čo cítiš, ja neviem či si ho chces vziať či nie....ale prečítaj si znova komentáre.

hlubik
14. sep 2021

@terezkaa22 sama vieš len odpoveď 😬

terezkaa22
autor
14. sep 2021

@marcellka32 a on je pre mna dokonalý mi povedal

janickacrazy
14. sep 2021

@terezkaa22 no tak mu povedz nie a je vybavené, naštve sa a máš dôvod sa odsťahovať, ani protestovať možno nebude 😉

terezkaa22
autor
14. sep 2021

@marcellka32 máš pravdu,všetky máte
áno milujem ho ochh

janickacrazy
14. sep 2021

@terezkaa22 ak chceš žiť v zlatej klietke ako lapený vtáčik, tak si ho zober

vanda323
14. sep 2021

@ptmt1011 Tak to aj ten jeho kamarát musel byť taký istý nie?

terezkaa22
autor
14. sep 2021

@janickacrazy a už aj dieťa spomínal,ja už som neni najmladšia .....celé zle (30r.)

moonlight1210
14. sep 2021

@terezkaa22 zrus dovolenku. je to hlupe na poslednu chvilu, ale zrus ju.

a pokial teda s nim pojdes, tak mu na ziadost (ak prebehne) povedz, ze si to este musis premysliet. ze si nie si ista, ci sa chces vydat teraz hned.
a doma potom zbal veci a odid.

asi bude na dovolenke po odmietnuti dusno. maj odlozenych dostatok financii na cestu naspat sama. aj take bolo, ze ked predpokladana snubenica odmietla, proste ju tam nechal a odcestoval bez nej.

on je pre teba dokonaly? to isto. vo svojich mokrych snoch.
to, co robi, nie je laska.

nech ho akokolvek milujes, ak takyto bude, o par rokov ho budes presne takto z hlbky duse nenavidiet. len nebudes vediet lahko odist. uviazana k domu, spolocnemu uctu, detom.

marcellka32
14. sep 2021

@terezkaa22 On ti povedal: som pre teba dokonalý....čiže ti tlačí do hlavy názor o ňom...ja neviem, ja by som cuvla, či máš pocit keď povieš nie, že ťa prizabije? Bojíš sa ho niekedy?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
7lenka11
14. sep 2021

@terezkaa22 treba si uvedomit, ze zasnuby nerovna sa vzdy svadba... mam kamosku, ktora je s partnerom 15 rokov, z toho 4 roky su zasnubeni, no svadba doteraz nebola... na tvojom mieste by som sa s nim otvorene porozpravala a pokial sa jeho pristup nezmeni, tak by som si asi zbalila kufre.. my s muzom tiez travime 90% casu spolu, ale nie preto ze by sme na seba ziarlili, ale preto, ze chceme a nie sme len partneri, ale aj najlepsi kamosi... jednoducho nam je spolu fajn a spolocny cas je super.. na druhej strasne kazdy z nas ma priestor hocikedy ist von so svojimi kamosmi alebo sa venovat svojmu programu...

terezkaa22
autor
14. sep 2021

@marcellka32 zrovna včera áno,bol tam aj alkohol, radšej som stíchla ale ked som sa aj ozvala jooj znova hukot

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz