Ako oddialiť ženský orgazmus?

oldman50plus
21. jan 2015

Toto nie je vymyslený problém. Trošku som hľadal ale ani ujo gúgl, ani kamaráti zaoberajúci sa touto problematikou nemajú žiaden nápad a samozrejme ako mladší som tento problém nikdy nemal. Prakticky vždycky je problém opačný. Ak to sem nepatrí nech to administrátor zmaže ale je tu kopec žien, možno niektorá má s partnerom podobný zádrhel a vie riešenie aj keď až tak ma to zatiaľ netrápi.
Mám novú partnerku na obľúbenú párovú činnosť 😀 , dohromady máme dobre nad 100 rokov. Na mne sa to už prejavuje, na nej v tomto smere nie. Aj pri sebaukájaní potrebujem 5-7 minút do ejakulácie (v mladosti som to ak som chcel v pohode stihol za 2 minúty), pri styku pár minút viac. Aj keď na to ideme bez akejkoľvek dotykovej predohry partnerky dole, pri frekvencii ako potrebujem ju privediem k orgazmu predtým ako skončím. Viac ako 6-8 minút nevydrží a "ja už musím ísť". Počas pauzy kým je schopná pokračovať (krátko, ale pár minút trvá) samozrejme spadnem a pretože som síce neskončil, ale predsa len som starší, potrebujem štvrť/pol/hodinku pauzu, po čom sa všetko znovu a znovu zopakuje. Ak máme voľnú "celú noc", nakoniec sa u nej ten interval predĺži takže si na svoje prídem aj ja 😉 . Obvykle ale toľko času nemáme a za 2,3,4 hodiny to nie sme schopní stihnúť. Dobre, nakoniec ma urobí orálne alebo manuálne takže sa na kvalitu sexuálneho života nesťažujem ani ja ani ona (ak to porovnávame s poslednými 1-2 dekádami pripadáme si obaja ako za živa v raji) ale aby sme sa vyhli postupnej smrti z prílišného vyčerpania tak nemáte niektorá riešenie na ako "pozdržať" partnerkino vyvrcholenie? Kondóm nepoužívame.
Nejaké manuálne dráždenie pred bodom "zachytenia" (od toho už my muži skončíme čo aj v diere medzi epedami 😵 ) nepomáha, proste potrebujem svojich 10 minút nerušených jej orgazmami 😀 . Spredu zozadu žiadny rozdiel, ak je hore tak je asi ešte rýchlejšia. Skúšal som počas styku debatovať o nejakých kolegyniach ktoré neznáša ale nepomáha, až tak ju to nerozptýli.

sednaja
21. jan 2015

@oldman50plus V skratke, či som dobre pochopila - ona je rýchlejšia ako ty? No a? opačne by to bol problém, ale takto prečo? Veď ty pokračuj ďalej, nie?

timi1012
21. jan 2015

@oldman50plus Ani ja som to veľmi nepochopila s tým že ona je a ty si neskôr.... však to je super či? 😀

mondolina
21. jan 2015

spravne som to pochopila? ona sa rychlo spravi, do dalsieho kola musi oddychovat a ked uz je zase schopna tak tebe uz nestoji?

sepkev
21. jan 2015

ja s manželom sme podstatne mladší a máme to rovnako a žiadny problém, obaja si pochvaľujeme 🙂 pred tým som to mala opačne a zo sexuálneho života som mala veľké nič, takže tak...

oldman50plus
autor
21. jan 2015

@sednaja Nejde to, kým má sťahy tak to nejde, vystiera, sťahuje nohy, nedrží ma a chvíľku je citlivá, proste vyruší ma za tú pauzu opadnem..
@mondolina Mne po krátkej pauze stojí (neskončil som, vtedy by pauza musela byť dlhšia) ale celé sa to zopakuje
@timi1012 Nie, ja nie som, len ona je 😀

sue
21. jan 2015

@oldman50plus tiež mi to skôr pripadá ako "jej problém" nie tvoj...telesný 😕 teda neviem, ale ja si svoj orgazmus viem oddialiť tak, aby sme boli s manželom zladení...takže to je asi otázka na ňu 😕 podľa mňa je celkom fajn, že potrebuješ 10 minút 😀 horšie by to bolo, keby z tvojej strany bolo finito za minútu a ona by potrebovala 15 🙂
...možno by bolo fajn dopriať jej jeden orgazmus "ručne stručne" bez teba a až ten druhý stráviť "spoločne" - ten už by mal byť pomalší - ale to len tak dumám 😅

timi1012
21. jan 2015

@oldman50plus Takže ty vôbec nie si to je problém 😀 ahaa noo tak to je problém. A ona nato nič? Myslím či ti nevie nejak pomôcť okrem orálu a tak.... skúste iné polohy alebo nejaké gély... ťažko sa radí 😀

oldman50plus
autor
21. jan 2015

@sue no myslím že ak chce tak skončí za 3 minúty takže 8 je u nej oddialenie.
A taký 5-6. pomalší nemá, to až neskôr.

mk22
21. jan 2015

@oldman50plus ty máš normálne číselný prehľad🙂keď som mala 20 rokov, bola som v tom, že ľudia okolo 50 rokov už nesexujú, teda nie tak aktívne🙂..čím som staršia prichádzam na to, že opak je pravdou, že sa snažia nájsť kvalitnejšie cesty-možnosti..viď ty🙂

moonlight1210
21. jan 2015

proste sa nastartuj vopred predohrou a u nej iba dokonci, aby ste boli narovnako.

tak sa to radi zvycajne u zien, ked chlap uz davno hotovo a zena este nic ("chlap je ako mikrovlnka a zena ako sporak - on rychlo vzplanie, rychlo hotovo, ona sa rozohrieva pomaly, ale dlho potom hreje" 🙂 )

kedze to mate obratene - ty este nic, ona uz hotovo, tak nech ti robi predohru ona.

oldman50plus
autor
21. jan 2015

@mk22 Postavil som hodiny so sekundovou ručičkou na perinák pred nos takže časový prehľad mám.
Čo sa týka sexu kým môžem aspoň ako tak (priznávam že ako v mladosti kedy som na seba mohol zavesiť tašku s nákupom a za hodinu tam bola, na zem nespadla 😀 , to už nie je) tak flintu do žita nehodím.

oldman50plus
autor
21. jan 2015

@moonlight1210
No u mužov to takto nefunguje. My máme taký bod, občas sa to volá zachytenie, od kedy to ide "samo" a už sa to "nedá zadržať". Ten je ale len tak 1 max 2 minúty pred ejakuláciou (myslím že u tých rýchlych len sekundy). Nejaké dráždenie pred tým bodom nič nerieši, ani pol hodina (ak by som toľko vydržal). Čiže musela by ma dostať za ten bod (okrem trvania tam musí byť dostatočná frekvencia) ale potom tiež neskončíme spolu, to už budem veľmi rýchly, potom sa to už oddiaľovať nedá. Čiže ja neviem urobiť to že z 10 minút 5 odoberieme predohrou. Ak si to chcem klasicky užiť musí sa ona spomaliť, ja sa neviem zrýchliť.

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oldman50plus
autor
21. jan 2015

@bojovnicka Tentokrát nie, som naozaj zvedavý či niektorá nemá nejaký vysokospomaľovací recept.

liebling98
21. jan 2015

@oldman50plus nuž, keďže ako sám vieš, väčšinou to je naopak, takže nejaké spomaľovacie techniky nepotrebujeme. Ale ak je to tak, ako píšeš, že vekom sa výkon muža predlžuje, teším sa, keď bude mať môj manžel 50+. 😀

Jediná rada, čo ma napadá, dokončiť to ručne alebo ústne. Alebo ako píše @sue, dopriať jej prvý orgazmus v rámci predohry a v druhom kole (Tvojom prvom) by ste teoreticky mohli skončiť naraz. Ach, šťastná to žena...

sednaja
21. jan 2015

@oldman50plus Podľa mňa sa táto situácia za problém ani považovať nemôže. Tebe ani nevadí, že vyvrcholí skôr ako ty, ale to, že sa pri tom mece, necháva sa unášať a teba to vyruší, je to tak? V tom prípade podľa mňa postačí komunikácia s ňou, nech je ohľaduplnejšia, a nech to prežíva trochu viac vo vnútri ako navonok, aby si ty mohol pokračovať. Veď kým to príde na teba, tak ona nech si užije tých vyvrcholení aj tri 😝
Buď rád, že je to tak ako to je, lebo nakoniec s jej oddiaľovaním dopadnete tak, že ty budeš hotový a ona nie - to sa už potom pokračuje ťažko. Potom tu ona bude písať, že jej partner je rýchlejší ako ona. To nie sú preteky 😀
Buď rád, že jej stačí taká krátka chvíľka ku šťastiu = asi má riadneho kanca 😀

sue
21. jan 2015

@sednaja jemu nevadí ako ona prežíva orgazmus (to ho predpokladám skôr teší 🙂 ) ale to, že kým má ona orgazmus, on musí prestať 🙂 a zatiaľ nižšie umiestnený pán prestane fungovať 🙂

nasta55
21. jan 2015

@oldman50plus Primitivna otazka, vsak kazdy clovek co disiahne orgazmus ho vie aj odialit, ked to na cloveka ide tak vie prestat a zacat zachvilku. Druha vec nechapem preco akoze ta to trapi vsak chlap ma byt skor ako zenska ako naopak neviem asi by to bolo dost blbe. Povazujem tuto otazku za nezmyselnu. A si si 100 percentne isty ze dosahuje orgazmus, zeny sa vedia super pretvarovat 🙂

liebling98
21. jan 2015

@nasta55 mne tá otázka od @oldman50plus neprišla primitívna. Ja napríklad, keď sa dostanem za určitú hranicu, zastaviť sa to nedá. A ak by v ich prípade ona urobila prestávku, aby akt predĺžila (keď je navrchu napr), tak medzitým si jeho kamoš dá pohov a môžu začať od začiatku.

@oldman50plus ešte ma napadlo, návštevu urológa a vyšetrenie prostaty máš predpokladám za sebou...

sednaja
21. jan 2015

@sue Veď to, že musí prestať......a musí prestať prečo? lebo ona sa mece, krčí nohami atď . tak to on napísal .....keby zo sebou nešramotila, tak prestať nemusí a tým by sa to vyriešilo

oldman50plus
autor
21. jan 2015

@liebling98 Ty si ma pochopila. Ja ako starší pán potrebujem svojich 10 minút a ak si dáme 2 minúty pauzu tak si môj kamoš dá pohov alebo ak aj vydrží začne sa nové odpočítavanie 10 minút.
Dobre, zatiaľ na 7-8x (pre mňa stále 1x) sme sa konečne časovo zladili ale aj keď hovorí že je čistá nymfovanka pripravená ráno naobed večer v noci tak polovica že je až až. Po takej noci ako starší sme úplne vyfľusnutí to si môžeme schovať len na špeciálne príležitosti. Urológ hovorí že na vek som úplne v poriadku.

@nasta55 prečo by to robila (a ja jej 100% dôverujem) a okrem toho ako napodobíš "cukanie" svalov kolo maternice ktoré teda u nej je skutočne neprehliadnuteľné.

nasta55
21. jan 2015

@oldman50plus mozno to pochopim vo vasom veku, nepochopim to nozno lebo viem svoje telo ovladat a zladit sa , pa

nasta55
21. jan 2015

A nymfomanka je pre mna zena, ktora musi stale lebo nedosiahla orgazmus 🙂 a verim ze to stiahnutie sa da aj nafingovat.

oldman50plus
autor
21. jan 2015

@nasta55 Je to rýchla séria stiahnutí.
Nymfomanka všeobecne je žena ktorá potrebuje viac/veľa orgazmov aby bola spokojná. Čo sa mužom páči ak sú schopní vyhovieť.

gapre
21. jan 2015

@oldman50plus a keby ste sa prve 3 min.venovali len tebe?oralne,rucne a potom sa prida partnerka a ste naraz hotovy,ci?

lyzzy
21. jan 2015

@oldman50plus... Alebo keby si sa najprv venoval ty jej....párkrát ju spravil a potom spolu?.... Inak si myslím že s týmto by vám najviac pomohol sexuológ....a nie my dokonale telo ovladajuce super ženy z mk

luka2510
21. jan 2015

@oldman50plus ako píšeš tak je to tvoja nová priateľka. musíte len skúšať a skúšať a vaše telá si na seba zvyknú a orgazmus príde naraz. skús jej spraviť pár orgazmov dráždením prstami alebo ústami a potom by mala byť kľudnejšia...nechaj ju vydýchnuť a potom sa na ňu vrhni 🙂

oldman50plus
autor
21. jan 2015

@gapre No toto skúšame len zatiaľ sme nenašli spôsob. Problém je že kým sa napr od orálu dostaneme do správnej pracovnej pozície tak môj kamoš si myslí že ideme odznova a začne nové odrátavanie... Ale možno len treba nájsť správny spôsob aby prerušenie bolo len krátke skoro žiadne.

0silvia0
21. jan 2015

@oldman50plus mne sa to partnerkino trepotanie a metanie zdá trošku smiešne, raz denne by sa mohla kvôli partnerovi ovládnuť a prežívať to iným spôsobom, možno to nakoniec bude pre ňu príjemné (to vedomé ovládanie sa). Potom druhý, tretí, štvrtý krát nech sa trepoce a metá hoci po celej izbe, aj vám to tak vyhovuje 😉

lucijja
21. jan 2015

@sednaja mne táto téma nepríde ani vtipná, ani trápna, chápem, že to môže byť problém, ale tvoje slovné spojenie že: "keby so sebou nešramotila" mi prišlo také smiešne, že som sa rozrehotala, oplula si monitor a šéf sa na mňa čudne kukal, že čo sa deje... 😀 😀 😀