Ako mu povedať, že som na materskej a mám 2 deti?

18. júl 2022

Som slobodná mamička, mladá.. no a píšem si s jedným mužom. Sympatický, o 10 rokov starší, podnikateľ. Len to zatiaľ o ňom viem. No ale prišla reč nato, kde orscujem ja. Bojím sa povedať mu ze som na materskej, neviem ako zareaguje keď zistí že mám 2 deti. Neviem vôbec čo som si ja krava myslela, veď jasné že dojde aj na takúto otázku. 🤦🏻‍♀️ Čo mu mám napísať? Ako to jemne naznačiť? Aby som nevyzerala že hľadám iba náhradného otecka? Lebo to tak nie je. Nehľadám nič cielene. Chcem len randiť a dalej uvidíme.

denden77
18. júl 2022

pravdu? 🤔🤷‍♀️😊

xena0
18. júl 2022

Je úplne jedno ako mu to napíšeš, buď bude mať záujem alebo nie

kate211
18. júl 2022

Pravdu, co ine? Snad nechces klamat. A ako dlho si s nim pises, ked si mu este asi neoznamila, ze mas deti a si s nimi ma RD?

zuzubb007
18. júl 2022

Normalne mam dve deticky, hadam deti su to naj pre zenu, a ak sa mu to nepaci aspon nebudes stracat cas, inac ja by som ako prve povedala, ze mam deti co sa hanbis za ne?

zmrzlinka2021
18. júl 2022

Ako sa da jemne naznacit, ze si opustena matka s dvoma detmi?

Na druhej strane, ved si iba pisete, nic viac.

miskamicha
18. júl 2022

Zeby "toho casu somna rodicovskej lebo sa staramno svoje 2 deti"???? Tu treba naznacovat??? Chlapovi sa neda naznacit

panelacikova
18. júl 2022

vždy treba uviesť pravdu. inak takýto prípadne začínajúci vzťah nemá absolútne šancu. no a uvidíš, buď to príjme alebo nie a ty sa tak či tak pohneš ďalej.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
18. júl 2022

však mu napíš pravdu...možno aj on tebe potom napíše že nie je podnikateľ ale bývalý basista ktorý hľadá slušný podnájom... a tú foto čo ti poslal si nikde tiež len požičal... 😉

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
18. júl 2022

Nehanbím sa za to že mám detí, ale zato že sú ešte malé a ja si už hľadám chlapa 😥 a či on má deti neviem 🤷🏻‍♀️

nedielka
18. júl 2022

Napísala by som : mám home office 🙂 keďže sa starám o moje dve deti 😘 Niečo vtipne, ale zároveň pravdivé ..

zuzizu2
18. júl 2022

Uplne normalne a narovinu by som to napisala. Vobec sa nemas za co hanbit 🙂

monikabull
18. júl 2022

Kamoška to minule dobre vystihla, tiež je slobodná mamička: "Deti sú filter na debilov"...😉 Keď mu na tebe fakt záleží, ostane pri tebe a keď mu ide len o to, aby si s tebou užil, zdupká.....

queen_mary
18. júl 2022

Chapem. Bojis sa, ze sa zlakne, nebude chciet dalej pokracovat, otazky, ze preco si sama na 2 deti. Popravde, vela muzov by sa asi aj zlaklo. Normalne mu odlahcene napis, ze si este doma s 2 detmi, nehladas nic cielene, ale ak by si niekoho fajn spoznala, tak by ti to neprekazalo 🙂

queen_mary
18. júl 2022

@monikabull neni to filter na debilov. Nie kazdy proste chce vychovavat cudzie deti, alebo im robit nahradneho otca. Kolko matiek tu je tiez takych, ze im orekazaju deti ich partnerov, kazdu chvilu to tu riesia. Kazdy ma proste ine preferencie a ine hranice.

queen_mary
18. júl 2022

@boldo87 to je super napad, posielat zatial cudziemu chlapovi rovno aj fotky deti.

barborachors
18. júl 2022

Vsak mu napíš pravdu, stavím sa, že uz sa ti neozve.

zdenkastanka
18. júl 2022

A coho sa bojis?ze si s tebou prestane písať ?tak zrejme nema vztah k nevlastnym detom , tym padom u mna by tiez nepresiel.snad su ti deti prednejsie nie?ci ich chces zatajovat a pocas stretiek niekam odpratat?🤨

kate211
18. júl 2022

@boldo87 to by som urcite nerobila. A uz vobec nie so slovami ze "pokladiky". V chlapovi to moze vzbudit dojem, ze materstvo je pre autorku cely jej svet. Pri vyvijajucom sa vztahu by to chcelo troska viac ocarenia, nielen deti = pokladiky.

autor
18. júl 2022

Ďakujem baby ❤️ napisala som mu to, som zvedavá na reakciu 😬

sella38
18. júl 2022

Toto mal vediet od zaciatku.

liljana
18. júl 2022

@monikabull No neviem, ci deti su filter na debilov. Lebo pri diskusiach, ked ma muz deti, vacsina radiacich povie autorke, nekomplikuj si s nim zivot. 🙂 Vies, co by to znamenalo ... 🙂

tosomja
18. júl 2022

Tiež by som sa hanbila hľadať si muža na zoznamke počas materskej dovolenky. Myslím, že máš čas na ďalšieho muža, ktorý len využije tvoju slabu stránku.
No, ale k veci.
Čím skôr mu napíšeš pravdu, tým skôr sa dozvieš čo očakáva on. 🤔 Buď ti už neodpíše, alebo napíše že nehľadá vážny vzťah, alebo napíše, že časom sa uvidí (v tom prípade si rozmyslí, či chces len posteľového kamoša, alebo sa plánuješ zalubit a nasťahovať si ho k sebe) alebo bude nadšený z detí a mladej mamičky (čo skôr sen, ako realita)...
Potom daj vedieť jeho reakciu.

queen_mary
18. júl 2022

@sella38 akoze vybalit hned ako top prioritu ze si matka dvoch deti? Come on 😀 nie je nic zle na tom, ze si nezavazne popisu predtym, ako mu zacne "otvarat" svoj osobny zivot

elizabet173
18. júl 2022

@tosomja veľmi múdro si to napísala - Tiež by som sa hanbila hľadať si muža na zoznamke počas materskej dovolenky. Myslím, že máš čas na ďalšieho muža, ktorý len využije tvoju slabu stránku. 👍

sella38
18. júl 2022

@queen_mary nie, ale davat si pozor, aby nahodou nespomenula v sprave deti... Ako k tomu ten chlap pride? Ale ano, niektore zeny nepreziju "den bez chlapa".

queen_mary
18. júl 2022

@sella38 ked sa citi na muza, why not 🤷‍♀️nemusi byt teraz doma zavreta s deckami, lebo je chuda na materskej. 21. Storocie 🙂

autor
18. júl 2022

@sella38 veď my sme ešte iba na začiatku píšeme si len pár dni vo frekvencii 3 správy za deň - on je v zahraničí a ja tiež nestíham

autor
18. júl 2022

@tosomja ako na druhej strane, som mladá baba a pokial vládzem a chcem tak prečo nie? Veď deti niesu choroba či?