Ako funguje vzťah ženy panny a muža škorpióna?

domisha13
29. dec 2019

Ahojte, je tu niekto v znamení Panny a škorpióna? Najlepšie muž škorpión a žena panna ☺️. Nám sa začína tretí rok vzťahu a pociťujem trošku že sme ako keby zleniveli. Neviete mi niekto napísať ako to je u vás ako fungujete či sa niečo rokmi mení k dobrému alebo k zlému ďakujem pekne, majte krásne posledné dni v tomto roku. 🤗

kiaran127
29. dec 2019

@domisha13 ja som skorpion a manzel panna, u nas kriza po 7rokoch a 14rokoch preane podla tabuliek... Ja zivelna, on spokojny co ako je, ale je mi velkou oporou a urobil by pre nas hocico

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domisha13
autor
29. dec 2019

@zahrajzlato kto tu hovorí o horoskope? 🙂 ...
Názov mi zmenil koník nie ja. Môj názov bol iný.

marseillefan
29. dec 2019

je jedno aký je to názov, pointa je, že znamenia sú nezmysel...

leeo
29. dec 2019

Funguje tak, ako si ho vybudujete co s tym maju znamenia?

domisha13
autor
29. dec 2019

Ide o povahu človeka o to ide.

montemotherone
29. dec 2019

@domisha13 ak má znamenie vôbec nejaký vplyv na vzťah, tak jedine na povahu každého jedinca. To, čo s tou povahou už urobíš je druhá vec 🤷‍♀️

kittykat22
29. dec 2019

@domisha13 muz v znamemeni skorpiona je prelietavy 🙊 po 3 rokoch, cakaj neveru 🔥

moonlight1210
30. dec 2019

@domisha13 po dvoch rokoch vam jednoducho uz vyprchala ta prvotna chemicka zamilovanost/pritazlivost zariadena prirodou (v podstate cas potrebny na splodenie potomka - naco inak by to zariadovala). Nic zvlastne. Toto sa deje kazdemu paru (v rozpati od pol roka do tych cca dvoch rokov od zoznamenia a zamilovania sa).

Az teraz sa ukaze, ci vas vztah ma buducnost, lebo ste ho schopni rozvijat aj sami a obaja.
Alebo vlastne k sebe realne nepatrite, hoci jeden z vas by sa rad aj snazil, no druhy to uz nechava plavat do stratena (resp. si iba uziva, ako to ten druhy taha. Pouziva ho ako svoje zazemie, kam chodi nacerpat sily, aby podchvilou vyletel do sveta a uzival si zivot. - aj tuto formu vedia inak este obaja pokladat za vztah k vzajomnej spokojnosti a spokojne nazivaju v takejto symbioze, ale len kym vyuzivanemu nedocvakne, ze je vlastne iba pouzivany. Potom sa vzburi a vztah vacsinou definitivne skonci.)