Ako dopadla diskusia, v ktorej muž podvádzal ženu s bývalou?

16. apr 2022

Pred par tyzdnami tu bola diskusia, zena prisla na to, ze ju muz podvadza s byvalou. Prisla na to tak, ze zavolala sefovi a dozvedela sa, ze muz ma dovolenku. Starala sa o jeho a ex dieta a oni zatial boli lyzovat.
Zaujimalo by ma ako to dopadlo, stratila som to ked zena este len cakala na muza kym sa vrati domov.

h2
16. apr 2022

Myslíš zrejme túto diskusiu: https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/manzel-a-jeho-byvala-manzelka/
Nevieme, autorka už potom nenapísala. ☹️

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. apr 2022

@hazelgracegus tak to nemala davat na MK 😂

h2
16. apr 2022

A prečo by nemala? Bola zúfalá, chcela sa poradiť. Ak už to ďalej nepotrebuje, nie je dôvod, aby tu "kŕmila supov".

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
16. apr 2022

@zoro9836 Ale nemôžeme autorku nútiť, aby dorozprávala svoj príbeh, keď sama nechce. Pravdupovediac, tiež by ma zaujimalo, ako to dopadlo. Ale aj chápem, že už sem písať nechce. Najmä v prípade, že to napríklad dopadlo zle. ☹️

mirage
16. apr 2022

@h2 off topic, ale registrovala som, ze si z Miloslavova. Ako dopadla ta kauza z druzstva?

h2
16. apr 2022

@mirage Ahoj, mrzí ma to, ale vôbec neviem. Stretávam sa často s tým, že ľudia si myslia, že preto, že tu bývam, tak o tom musím vedieť. Nuž, bohužiaľ, netuším. Sme už veľká dedina, žije tu kopa ľudí. Zároveň sme satelit Bratislavy, takže ľudia tu nežijú takým tým dedinským životom, že každý o každom všetko vie.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirage
16. apr 2022

@h2 rozumiem

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz