Ako dlho ste boli zamilované?

17. dec 2019

Žienky kolko najdlhsie ste boli zamilovane do jedneho chlapa?

nikolalegria
17. dec 2019

Ja 5 rokov 😑

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzi0911
17. dec 2019

15 rokov. Sme spolu pol života ❤️

maria39
17. dec 2019

ja som bola 1a pol a sme spolu 26 rokov

berenika39
17. dec 2019

12 let.

janickacrazy
17. dec 2019

tak ja som bola zamilovaná do jedného asi 2 roky, ale že úplne beznádejne

autor
17. dec 2019

@nikolalegria aj u mna to zatial trva 5 rokov a to sa vravi,ze zamilovanost trva max ,rok

autor
17. dec 2019

@janickacrazy aj u mna je to take,ze beznadejne,ale najhorsie na tom je,ze tie city si jednostranne,pre neho som len kamaratka

janickacrazy
17. dec 2019

no ved práve o to ide, u nás síce boli obojstranné, ale nemohli sme byť spolu, len krátko a potom ma to veľmi dlho držalo, kým som nanho ako-tak zabudla

maria39
17. dec 2019

niesi ani prva ani posledna co si o tom myslis ..v manzelstve su ine priority prides nato sama ked bude 26 rokov s muzom

janci05
17. dec 2019

18 rokov znamosti, 15 rokov manzelia. Ani ma nenapadlo hladat niekoho ineho. Vyborny otec, manzel, starostlivy.... Uz si rozumieme.

modrykoniicek
17. dec 2019

Zamilovanosť a láska sú 2 rozdielne veci.
Zamilovanosť sú tie tzv.motýle v bruchu a láska je to keď ti je s človekom dobre a čím ďalej si s ním tým viac byť bez neho nechceš.
Ja si osobne myslím, že keď si človek s partnerom rozumie vo všetkých oblastiach a cítia sa spolu dobre tak to vydrží dlho.

autor
18. dec 2019

@janickacrazy a co ti pomohlo zabudnut? Asi najlepsie nestretavat sa,ze?alebo sa zalubit do ineho,to mi kamosky radia,ze najdi si ineho...lenze mna ini nezaujimaju

zabulienka266
18. dec 2019

18 rokov, z toho 15 manželia, a zisťujem, že ho ľúbim viac ako na začiatku... Aj keď mám chuť ho často zabiť 🤷‍♀️ Mám v ňom najlepšieho kamaráta, úžasného otca, skvelého muža....

terezka1947
18. dec 2019

Na nestastnu lasku hladst liek v narychlo najdenej naplasti nie je.
Ked o teba nestoji,ok....zabudnes. najdi si ine zaujmy,venuj sa niecomu inemu.
Ver,ze to prejde.
A uvedom.si svoju hodnotu,prehlb to,co je na tebe fajn,v com.si dobra.
A ten pravy pride.

evalin88
18. dec 2019

Mozno preto ta to tak drzi, ze to nikdy neprerastlo do vztahu a casom stereotipu

olivia_0309
18. dec 2019

Ja som 14ty rok😍nesrandujem...fakt❣️zamilova´vam sa doňho pravidelne a okrem toho, milujem ho omnoho viac ako kedykoľvek predtým...

helena1982
18. dec 2019

zalubena som bola prve tri roky, tak, ze som chcela byt skoro furt len s nim a tak 🙂 akoze take uplne poblaznenie, to potom pominulo, ale zato teraz ho milujem viac jak kedykolvek predtym, viac si ho vazim, kedze mame kazdy aj svoje aktivity a vieme si uzivat spolocne chvile ovela viacej ako na zaciatku 🙂

janickacrazy
18. dec 2019

@janickacrazy áno, prestali sme sa stretávať, on musel dokonca zmeniť prácu, neskor sa aj odsťahoval a to bolo len dobre pre mna, ľahšie sa zabúda, ked ho nevidíš, no bolo to dlho, nakoniec som stretla svojho muža a zaľúbila som sa donho a konečne som na tamtoho zabudla, no chce to čas a hlavne ho nekontaktuj

autor
18. dec 2019

@evalin88 ano aj to ma napadlo

autor
18. dec 2019

Je sice pravda,ze intimnosti medzi nami boli,ale nikdy sme nemali normalny vztah...vzdy to bolo len tak,ze sme sa spolu vyspali a na druhy den akoby nic

danielinaa
18. dec 2019

To ťa potom využil, či? To ho fakt aj tak ľúbiš? Pre mńa sex = vzťah. Mňa by niečo takėto veľmi ranilo, keby sa so mnou vyspal a potom nič z toho.

marylinmary
19. dec 2019

Toto som si aj ja kedysi zazila, je to preto, lebo je to medzi vami akoby nevypovedane, nedokoncene, ale je to tak aj lepsie, ale myslim, ze to pochopis az casom, ked ta to prejde 🙂