Ako ďalej v mojom nepodarenom vzťahu?

kacicka123
26. feb 2014

Ahojte zienky a spolumaminy. Mam taku vec, o ktorej sa mi tazko hovori ☹ Ale nechcem s tym uz zatazovat mojich znamych, potrebujem sa o to podelit a tiez pocut nestranne nazory zien v podobnej situacii, mozno takych co si tym presli...
V skratke: Vztah zacal akosi skripat, zaciatkom r.2013 sa prevalilo, ze ten moj sa stretava s inou. Chcel od nas odist. Zabojovala som, plakala, komunikovala, odvliekla ho do partnerskej poradne. Tam povedal, ze "kamaratku" ako to on volal, si nasiel, lebo som na neho 1,5 roka kaslala (nasa mladsia mala vtedy 1,5 roka - nevidite paralelu? ja som videla). Vtedy to bolo skarede obdobie. Okrem partnerovej (udajne iba citovej) nevery sa ma najviac dotkli jeho utoky typu - mala si ist radsej na potrat!!! (ked som otehotnela s prvou, boli sme spolu vyse roka a nikto ho do nicoho netlacil a druhu sme chceli obaja). A ked som vtedy videla nase krasne deti, plakala som. Ako to moze povedat? Ja viem, ze deti ma rad, ale niekedy je taky naschval zly, aby ublizil mne.
Potom udajne svoje stretavanie ukoncil. To bolo v marci minuleho roku.
Rok sme sa ako tak premotali. Vztah vyzera asi tak, ze muz pride domov, pozdravi ma a ide do "malej izby", cize spi zvlest, vecery travi zvlast. Ak ma "chut", tak aj ma zaujem komunikovat, pripadne napise z druhej izby sms, ze ci nepridem. Nie je to dobry ani kvalitny vztah. Ale je. Chyba v nom komunikacia, laska, ucta aj dovera. Zijeme spolu a lubime nase deti. Kazdy po svojom.
Dnes - asi je uz silno pod tlakom - z neho vyliezlo, ze dotycna ho vlastne cely cas kontaktuje a ze i teraz na neho tlaci a uhana ho. Ze robi sceny, vyvolava aj 50x, pise. Tiez som sa dozvedela, ze povodnych "par platonickych kaviciek" s dotycnou, nebolo ani par, ani platonickych a ani kaviciek... Hoci som to mohla tusit, citim sa nejak vyhorene. Nemam chut sa ho ani chytit, niekto este mu urobit k voli a "mat chut" castejsie, aby bol spokojny. Najradsej by som bola keby som prisla domov a uz tam nebol.
Ale uprimne - bojim sa. Bojim sa ho poslat prec, aby deti neprisli o otca, aby sa mi cez ne nemstil, aby som nebola na vsetko sama, aby som to financne zvladla. Bojim sa, ze ho bude huckat svokra, jeho nova zenska, kamarati...Sebecke? Zbabele? Mozno, ale mam strach. O seba, i o moje dve krasne dcery.
A teraz som v takom stave, ze neviem ci mi stoji za to sa za ten vztah postavit, zobrat si jej kontakt a vysvetlit jej, ze staci alebo mam robit mrtveho chrobaka a cakat co alebo mu rovno zbalit veci. Viem, ze nikto mi nemoze povedat co mam robit, ale mozno si z vasich rad najdem tu, ktora mi pomoze...Viem, ze su aj baby co su na tom horsie, ale viete ako to je - Pre mna je ten najtazsi kriz ten moj 🙂
Dakujem vopred vsetkym za rady, pripadne skusenosti.

mollyslips
26. feb 2014

Nemožeš vzťah ťahať sama...sa ho spýtaj čo vlastne chce...mám pocit, že tí prašivci robia všetko preto aby to tie ženy nevydržali a vyhodili ich aby oni neboli tí zlí čo odišli..na chujoviny by ich bolo ale mať kúska zodpovednosti k rodine to už nie, som znechutená čo tu všetko čítam, čo tie ženy trpia kôli deťom..Riadne si takýto vzťah ani neviem predstaviť...musím byť ale ostražitá aby aj mne niečo neušlo 😀 Mu nechaj deti a vybehni sa vyvetrať, pošantiť sa kamoškami, rozhodiť siete 😀 šak čo ti ostáva...jak sa nepolepší a chceš ho mať pri deťoch tak treba klin klinom vybiť 😀 😀 😀

sissy27
26. feb 2014

@kacicka123 @kacicka123 ahoj... na houby je hlavne to, že nekomunikujete... a pripadá mi, že ste na tom rovnako, aj by ste to urovnali, ale neviete, kde začať, alebo by ste aj šli od seba, ale bojíte sa toho, čo bude potom... tu nič iné ako rozhovor nepomôže... asi by som "odpratala" deti na pár dní k rodičom, on nech si zoberie voľno a riešte... ujasnite si obaja, či chcete byť s tým druhým, či ešte je o čo bojovať... nevera bolí, aj to, čo povedal... späť sa to vziať nedá, ale dá sa ísť ďalej, aj spolu... z jeho strany tam vidím pozitívum to, že bol ochotný ísť do manželskej poradne, že ti teraz povedal, že dotyčná sa ozýva, takže aspoň nejaký náznak snahy zachrániť vzťah z jeho strany tam ešte je... ale riešte to len vo vzťahu vy dvaja ako manželia, nie ako rodičia... nie že by sa to detí netýkalo, ale ak majú vyrastať v rodine,kde rodičia vedľa seba fungujú iba "kvôli deťom", im nič do života nedá, nič dobré, deti to vycítia... nachvíľu neberte "ohľady" na deti, riešte len vás dvoch... ostali by ste spolu, snažili by ste sa to urovnať, keby nebolo detí? ľúbite sa ešte, alebo je to povinnosť?
ak predsa len pôjdete od seba, tak sa neboj, všetko sa dá zvládnuť, stačí sa pozrieť okolo seba alebo pohrabať v diskusiách tu na MK... nie je to ideálne, ale dá sa 🙂 čo sa týka detí - rozvodom sa končí manželstvo, nie rodičovstvo, toto si treba uvedomiť a nájsť vhodný spôsob komunikácie tak, aby deti neboli nástrojom ale stále milovanými deťmi...
ja si myslím, že ak to skúsite, tak aj keď to nevyjde, budete mať aspoň čisté svedomie, že ste pre ten vzťah spravili všetko a viac sa nedalo, tak idete od seba... ak sa rovno rozhodneš zbaliť mu veci, tak je možné, že budeš myslieť na to, "čo ak predsa..." ....

nigguska
26. feb 2014

@kacicka123 Ahoj,neviem ci ti poradim....ale....nemala som deti a vtedy to bol IBA priatel...nastastie....robil mi presne to iste...ked nechcel,nestrtavali sme sa...ked chcel,tak som mu bola k dipozicii...a potom som zistila,ze ma podvadza...keby len s jednou...bolo ich viac....rozisla som sa s nim....na jeho velke prosikanie,som mu dala jednu,druhu sancu,tretiu a nakoniec aj stvrtu....ale ako to dopadlo? presne tak isto...zasa ma podvadzal....toto sa nezmeni....Co je ale podstatne....tvoje deticky to citia,ze nie si stastna.....skus sa s nim este porozpravat ako to vidis,ze pokial sa to nezmeni,odides...pokial nebude namietat tak sa dohodnite na pravidlach kedy sa moze stretavat s detmi...aby nebol ukrivdeny,tak tak casto ako bude chciet....ja v tomto ale buducnost nevidim...prepac :(

lolinko
26. feb 2014

Ahojky
Prepac, ale na zaciatok iba tolko, ze fuuu :-/
No nemas to lahke a ani to lahsie nebude ☹
Ako sama pises, vo vasom vztahom uz nie je nic co by sa dalo nazvat vztah...iba laska k detom a prepac, ale podla mna to nestaci.
Nebudem ti radit co mas spravit a ani rozumy davat, iba poviem co by som spravila ja.
Zbalila veci a dovidenia.

...si dost silna zena a neboj sa, zvladnes to a bude ti lepsie 🙂

aga2011
26. feb 2014

ahoj, si v tazkej situácii, ty musíš vedieť čo chceš, či ho miluješ na tolko aby si s nim ostávala. mysliš, ze je to len kriza? že sa to môže urovnať a dať do poriadku aby ste boli šťastní? vieš deti si vsetko všímajú aj ako sa ku tebe manzel správa a všetko si budu pamätať. Keby si aj sama ostala s deťmi tak sa toho neboj, niekedy je to lepšie ako žiť život o ničom a pozerať sa na neveru a žiť v nepokojoch a klamstve. Musíš si veriť, byť silná a rozhodnúť sa podla seba ako už ty chceš. alebo daj manzelovi ultimatum bud budete zit ako rodina a manzelia alebo nech si ide za milenkou, to uz ake vyhovorky ti hadze,ze ho ta zena uháňa a nedá mu pokoj, ved on je dospely a ked povie nejakej žene nie tak je to nie.

linda20111
26. feb 2014

@kacicka123 ahoj, po precitani tvojho prispevku som rada ze ja s mojim mam iba take mensie hadky aj to sa furt na nho stazujem. preboha ako tak dokazete zit??? tvoj muz je uplne mimo, vidim to tak ze si mu dobra na to aby si sa starala o domacnost a deti, pripadne navarila a oprala, on je tam len tak akoby navyse, ako dalsie dieta ale pubertalne. nevie poriadne co chce, nevie si dat do poriadku zivot a to jeho spravanie, ze sa zavrie v izbe??? to kde sme.. co tak prijst domov z prace, pomoct v domacnosti, pohrat sa s detmi, vyjst s nimi von, alebo urobit nakup kym ty si s detmi(mozno nieco z toho robi ale si to nepisala, tak predpokladam ze nie). Naco je dobry taky chlap? Do vztahu neprinasa nic.. Vies kolko je inych chlapov, ktori sa snazia, robia aj nemozne pre svoju rodinu, aby sa vsetci citili spokojne. To ze sa zaplietol s nejakou inou zenou a neukoncil to - ja to vidim ako sancu ktoru dostal od teba, ale nevyuzil ju, skor by som povedala ze zneuzil tvoju nevedomost, dobrotu a naivitu. Za seba mozem povedat, nezostavala by som v takom vztahu, vykopnut ho nech si ide zavriet sa do detskej izby ku svojej mamke.

emkab
26. feb 2014

@kacicka123 mne to pripada, ze manzel tak nejako levituje v priestore a case a caka, kym niekto rozhodne za neho, lebo on sa nevie rozhodnut, co chce...ak chce teba/vas, tak ukoncim akekolvek kontakty s kamaratkou a razne poviem NIE jej snaham o kontakt a budem sa snazit dat to doma do poriadku...ak chce ju, tak by bolo minimalne slusne ukoncit vztah s tebou, dohodnut sa bez stresu na starostlivosti o deti a snazit sa aspon byt korektny k zene, kt. mi porodila dve deti...vela stastia, nech sa to uz nejako poriesi, nemas to jednoduche...

kveta
26. feb 2014

@kacicka123 Ked si nie si ista svojimi potrebami a kam chces smerovat, tak nerob nic.. aby si nelutovala co si urobila. Jedneho dna budes s istotou citit co chces a pojdes za tym.

Zatial si postraz majetok, pristup k peniazom, zanes zlato mimodosah milenky, skontroluj ci si na listoch vlastnictva Vasich nehnutelnosti.

aga2011
26. feb 2014

@kveta súhlasim kvetka mudro píšeš. 😀

mariannan
26. feb 2014

Porad mm,ze cislo dotycnej si moze dat zablokovat a nebude ho uhanat...

victory1
26. feb 2014

@kacicka123 Mozno treba zmenit k nemu pristup.../mal pocit, ze na neho rok a pol kasles...ty v tom vidis paralelu, s tym, ze dcerka ma rok a pol, cize logicky si sa venovala jej/. Ale mozno si sa az prilis upla na deti a jemu si sa naozaj nevenovala... Psycholog bol sice fajn, on sa rozhodol pre zivot s tebou, ale mozno ma teraz pocit, ze je to opat v starych kolajach... Asi bude treba zinscenovat rozhovor, kde si vyjasnite svoje predstavy o manzelstve, vizie do buducnosti..mozno podielanie sa na domacich opracach, zadelenie povinnosti, ak ich este zadelene nemate. Skuste naplanovat spolocnu dovolenku, vylet..aspon na vikend...boli by ste sami, bez deti a boli by ste prinuteni rozpravat sa...
A na zaklade toho uvidis, bud sa to pohne dopred s tym, ze to, na com ste sa dohodli, budete striktne dodrziavat, alebo ak to cele nebude mat vyznam, treba to ukoncit... skus dat tomu este sancu.
Poloz si naskor sama sebe otazku, co ti ten vztah prinasa /vynechaj z toho deti, tebe, co prinasa/ a co chces, aby ti prinasal. A na tom sa snaz pracovat...

Ale ak to cele prestane mat vyznam..vies, "pro jedno kviti, slunce nesviti"... a mat chlapa len kvoli tomu, ze je fajn otec...nema vyznam. Je to tvoj zivot, ktory musis sama zit tak, aby si bola stastna a spokojna a nespamatala sa v patdesiatke, ze si ho premarnila s blbcom.

kacicka123
autor
26. feb 2014

@sissy27 @nigguska Ahojte, co sa tyka komunikacie, ja som sa snazila do mrtva. Ale to je ako do steny rozpravat. Preto som vtedy aj navrhla tu poradnu. Lebo aspon cosi tam povedal. Ale ked sa s nim snazim rozpravat v normalnej situacii, to je ako s pubertiakom. "nestisim telku", "nedvihnem oci od kompu", "nevyrusuj ma, su spravy, hokej..."
Uz sme dlho nikde neboli ako par. Obcas nejaka vecera. Vtedy sa tak tesim ako piggy, ja zase som taka, ze sa tesim aj z drobnosti. Minule som mu navrhla wellness, sa branil...potom zase sam prisiel s tym, ze by sme mohli. Je to take cele divne..
@mollyslips @emkab ako vy dve vravite, nieco na tom bude - on akoby cakal, kym ho vyhodim, aby doma mohol povedat, ze neodisiel od deti, ale ta zla striga ho vyhodila :-/ Raz povedal, ze keby som si nasla druheho chlapa, tak by to bolo riesenie, lebo by mohol s cistym svedomim odist.
Je tu toho vela co by som mohla povedat, ze povedal a ako ma urazil a podobne, ale o to tu az tak nejde...skor mi ide o taku tu podstatu - ma on nejaku krizu? Alebo je proste taky? Ja som taka trubka, snazim sa hladat v ludoch to dobre (nie vzdy sa nieco najde ;o))
Lebo bolo nam aj dobre, takze neverim tomu, ze je to v podstate zly clovek. Mozno je nedospely, mozno sa k sebe nehodime...
a presne ako tu hovori @sissy, snazim sa robit vsetko preto, aby som mala pocit, ze som urobila maximum...
ale mam pocit, ze moje maximum uz zacina byt prekrocene...

motovidlo
26. feb 2014

@mariannan Ja si myslím, že keby chcel, nájde si tisíc spôsobov ako ju zastaviť 😒 Proste typický chlap - uháňa ho milenka, uháňa ho manželka a on je príliš zbabelý sa rozhodnúť. Tak čaká, ktorá ho kopne do zadku (obrazne povedané), aby mohol byť za chudáčika, ktorého vykopla manželka alebo za hrdinu, ktorý sa k nej vrátil.
@sissy27 má jeden z najrozumnejších názorov, aké som v takýchto diskusiách čítala - treba si premyslieť, či jej on stojí za to ako partner. Ak áno a vie si s ním predstaviť život aj o 10-15-20 rokov, potom skúsiť zabojovať. Ak nie, tak asi niet o čom...

maria1989
26. feb 2014

@kacicka123 možno sa jej chce zbaviť, keď ti to povedal... že už jej má plné zuby a nevie ako z toho von, možno čaká tvoju podporu

kacicka123
autor
26. feb 2014

@victory1 aj to sa dialo. Nemyslim, ze by som bola taka ta "ibamamina", ale tak odkedy sa narodila malinka, bolo toho zrazu viac... Ako ja nie som idealista, viem, ze kriza je vzdy o dvoch ludoch. A moj partner slovo "kaslala si na mna" myslel tak nejak v tom fyzickom zmysle, ako sa vyjadril.
Ale od kedy sa narodila krpata, bolo toho zrazu viac, v noci ma budila, kojila sa, viac starosti, tak som bola casto unavena a na sex som nejak nemala naladu. ako nie ze vobec cely cas. ale menej ako obycajne...a on namiesto toho, aby si so mnou sadol, ze "draha moja, chyba mi cosi..." cusal a potom si riesil po svojom...

lucinocka
26. feb 2014

@kacicka123 a medzitym mu ty robis doma full servis? pranie, varenie, zehlenie? to by som prve prestala robit, pekne nu vysvetlila, ze bud sa bude spravat ako manzel a otec so vsetkym / a nie ked ma naladu a posle sms/ alebo to proste uzavrieme, nevyslo to, stava sa, dohodnete sa ako ludia...na svokru a priatelov sa vykasli..
Ak mas problem s komunikaciou / tazsie vyjadrovanie, popripade zacnes stale plakat - to je moj problem 😀/ tak mu napis list, kde das vsetky myslienky pekne na papier...chlapi su tupci, im sa nechce rozmyslat nad tym, co nas asi trapi a my ked nic nepovieme, tak im z toho vyplyva, ze nas netrapi nic... moj tiez velakrat pochopil vela veci, ked ich dostal na papieri..
Ale myslim si, ze mohol by v buducnosti aj zlato kakat, uz mu nikdy nebudes verit...bude meskat domov- budes rozmyslat s ktorou je milenkou, podozrievat telefon, maily...neviem ci sa nad to dokazes povzniest a zabudnut..

kacicka123
autor
26. feb 2014

@maria1989 a nie je to trosku take...nechlapske? ze mam milenku, prejedol som sa jej - zena moja ries!
aaaaaa

sissy27
26. feb 2014

@kacicka123 a niekedy je dobré nerobiť nič ako píše @kveta, ono to nejak vyhnije aj samé... na vzťah sú potrební dvaja... na rovinu sa ho spýtaj, či mu takéto spolunažívanie vyhovuje, ak nie, tak čo s tým chce robiť... tiež mi to trochu pripadá, že on je zbabelý urobiť nejaké rozhodnutie, aby on nebol ten zlý... a ak náhodou povie, že vyhovuje, tak sa zariaď podľa seba, nie si povinná vo vzťahu trpieť... ale myslím si, že dostaneš nejakú vyhýbavú odpoveď typu "prečo sa pýtaš?" 🙄

maria1989
26. feb 2014

@kacicka123 no a? sú aj horšie veci na svete, 😉 veď ty ho poznáš najlepšie, aký je. či to nie je práve tento prípad 😒

katuskall
26. feb 2014

@kacicka123 aj ja si myslím, že v prvom rade sa snažiť to nejako zlepiť, a ak to nepôjde, tak to nepôjde...ale budeš žiť s pocitom, že ty si to chcela zachrániť. Nedávno a teda vlastne stále prežívam niečo podobné s kamarátkou. Psychologička jej radila jeden film, pozrela som si ho aj ja a je celkom poučný, i keď je tam náboženská tematika, ale zachytáva to podstatné. Volá sa Fireproof a dal sa pozrieť aj online na nete. U kamarátky to už bolo neskoro, lebo manžel sa už dávno pokúšal vycúvať zo vzťahu, ale presviedčal kamarátku, že to nič nebolo. Spravili si druhé dieťa a hop. Našla mu SMS-ku od inej ženy "Ľubim ťa" a keď to prasklo, presťahoval sa ku frajerke. A potom bol ešte hnusný a snažil sa vinu zvaliť na ňu... ale to je už iný príbeh...

kacicka123
autor
26. feb 2014

@lucinocka tak full servis...navarim, ked je cas, ked nie je cas, navari on. (ja okrem deti chodim aj do prace - z financnych dovodov). Ako v tomto mu nemam co vytknut. On navari (lebo mu najviac chuti co si sam spravi), uprace...teda nie len on, ale ked treba. Co sa tyka deti, tak podla nalady. Ked bola najhorsia kriza, tak ho ich pritomnost vyslovene obtazovala. Teraz sa s nimi doma prebavi, von s nimi nejde. Doma sa hrajul pripadne on je na kompe a krpatej strci tablet, ale tak aspon su s nim...
A co sa tyka rozhovoru, s nim je tazko, nie je z domu moc zvyknuty, bavit sa o vaznych veciach. Vacsinou len tak "o pocasi". takze vacsinou sa neda. Bud povie, ze on chce byt s nami alebo ze sa o tom nechce rozpravat...
Ja mam komunikaciu dobru, mozno aj preto sa so mnou nedava do konverzacii, lebo sa vzdy nieco prevali...
Ako aj dnes, uz neviem z akej jednoduchej veci, co mi nejak nesedela sa nakoniec vyklulo, ze ho uhana ex-milenka.

kacicka123
autor
26. feb 2014

@maria1989 on je dost taky "strateny" a dost verim, ze by toto od neho vystalo, ale aj ja som teraz trosku na pochybach, ci toto je clovek, co ma byt mojou oporou v tazkych casoch. Ked zatial tie najtazsie mi pripravil on. ☹

kacicka123
autor
26. feb 2014

@motovidlo inak toto je take pravdive...
caka ako to dopadne, len aby zodpovednost nebola na nom...fuj!

kacicka123
autor
26. feb 2014

@mariannan ja som teraz hladala na webe ci sa to da.a zevraj to operatori neposkytuju :-/

victory1
26. feb 2014

@kacicka123 Chapem..a pokial je zrely muz, tak tiez mal pochopit, ked sa zena zvrta pri dvoch detoch, tak jej to ulahcim, aby mala cas aj na mna...

Ked tak citam dalej, co pises..."uhana ho exfrajerka"...hm a on chudacik to musi znasat a branit sa? Nezda sa ti trochu uhodene? Nemyslis, ze ktorejkolvek zene, keby chlap povedal , ze papa zlato, vraciam sa k manzelke a po "uhanani", by ju poslal do...teplych krajin, tak by si dala spiatocku...?
Myslim, ze jemu ten zaujem evidentne lichoti...a mozno je do nej zamilovany, mozno je prilis zbabely , aby sa rozhodol...

Vies, pripominas mi mna v urcitej mojej zivotnej etape...tiez sme mali akoze krizu, stale som hladala riesenie /nekomunikoval, cumel do telky a do PC/, v podstate som chlapa vnutorne obhajovala, snazila som sa mu dodat sebavedomie, aj som sa snazila o neho bojovat, byt chapava, rozumna a pomahat mu. Nasla som pre neho milion ospravedlneni, preco je taky aky je....
No, ale ked to neviedlo k nicomu, tak som sa stopla..ze a naco??? Prebrala som si sama so sebou, ci je o co stat..a nebolo 😉

mariahpd
26. feb 2014

Mozem ti opisat 2 podobne pripady z mojho okolia, ktore ale dopadli rozdielne. Mozno si najdes paralelu so sebou. 😉 Obe kocky dali jasne najavo, ze takto v trojuholniku zit nebudu a nasledoval jasny popis, co sa bude diat - posli mu mejl, ked stale visi na nete - predaj domu/bytu, rozdelenie hotovosti, majetku ( s popisom typu "ja si necham...") , vycislenie vyzivneho na deti a jeho platba manzelom este pred rozvodom, nech sa pripravi na to, ze ho bude obtazovat socialka kvoli starostlivosti o deti po rozvode, aky bude rezim v byte do rozvodu, nebudes mu prat, varit, nakupovat, resp. navrh, aby sa odstahoval apod. Jeden s tym suhlasil - dali inzerat na predaj domu, odstahoval sa, este za manzelstva kocka dala na sud, aby mu bolo urcene vyzivne, co ma platit a po case sa rozviedli. Zial, teraz ona "rozbila" inu rodinu a zije s chlapikom, co sa kvoli nej rozviedol ☹ ze aj ona chce byt este v zivote stastna a je jej jedno, za akych okolnosti ☹
Druhy chlapik bol dost zosokovany, ze to nie je len tak najst si milenku, zena mu aj kufre zbalila a vymkla ho, keby nie dcera, tak nocuje na lavicke, dala mu jasne na javo, ze ak sa mu viac paci taky zivot, tak si mozu robit naschvaly- on bude chodit k milenke a ona sa mu vzdy za to " odvdaci". Chlapik si uvedomil realitu a poziadal kocku, aby s nim mala este trpezlivost, ze to vyriesi. Dostal na to myslim 2 mesiace a dnes prezivaju druhu etapu svojej lasky a myslim, ze su obaja radi, ze zostali spolu.
Drzim ti palce, je to pre teba velmi tazke obdobie 😒

svetluska82
26. feb 2014

@kacicka123 nahod sa, vyfinti sa a sup do welnes sama, ved mm nemusi vediet, ci si sama,alebo na potencionalnej kavicke s obdivovatelom🙂 Deticky manželovi...tak casto, ako sa bude dat,,, 😀 A milenka, by ti obcas mohla prist pomoct s domacimi prácami....Ale srandu si robim....
Moj muz ked sme zacali spolu žit, tiež ked ho nieco nasralo, trucoval, bol ticho, a ja som stale za nim chodila a rozpravala, on odisiel do inej izby ja za nim...JAk take decko bol. Raz som si povedala dost a hotovo, ked sa urazil, tak som sa mu nedoprosovala, raz vydrzal byt ticho cely tyzden. No potom ako keby si uvedomil,, a po hadke do pol hodinky je pri mne a rozprava a rozobera,......dokonca zistil, že problem sa vyriesi omnoho skor.
Inak ja by som za nim asi nesla, keby pisal sms, a sex by som tiež asi uplne odignorovala...Urobila by som si svoj vlastny program, nahodila sa a vypadla castejsie z domu...Aby zistil ako to je nemat full servis a na krku deticky 😠 To by ho aj myslienky na nejake bokovky presli. Moj mm tiež nemal rad welness, raz som sla sama a ten chodil ako bez duse, lebo si namyslal, že ktovie s kym som vo virivke,..,,, 😀 Doteraz som u nepovedala, že som tam vlastne 6 hodin bola sama....A celkom som si usporiadala myslienky a oddýchla. Odvtedy chodi stale so mnou.....

sante81
26. feb 2014

@kacicka123 prestat varit, prat, zehlit a chodit mu okolo riti, začat si všímat najma seba, svoje potreby - manikura , pedikura, zmena učesu a venovat sa detom. muzovi povedat sa ti svet bez neho nezruti a ze si ešte mlada na to , aby si začala s niekym inym novy zivot. počkaj pár dní, a všemohucemu dôjde a bude sa plazit na kolenách.

mariannan
26. feb 2014

@kacicka123 par dni dozadu to davali v TV na markize...vraj zrucnejsi si vie stiahnut aplikaciu do mobilu a tam zadat cislo co chce blokovat..

mariannan
26. feb 2014

Znami boli v podobnej situacii...on sa niekolkokrat vratil s prosikom domov ale milenke az moooc zalezi na jeho prachoch tak nedala pokoj a stale ho stiahla k sebe,dokonca ho ukecala a chumaj podal o rozvod...ma dve krasne dievcence..teraz sa snazi a nonstop im robi program aby ospravedlnil,ze koli nemu prisli o domov na ktory boli zvyknute...ja si myslim,ze treba bojovat...obcas to stoji za to! Chlapi si nie vzdy uvedomuju,ze kazdy vztah sa obcas zunuje...ked to pochopi je uz neskoro a jeho rodina zije bez neho,deti bez otca...je to smutne..