Ako ďalej?

9. dec 2022

Ahojte baby, môj príbeh je trošku zamotany ale skúsim ho zhrnúť 🙂
Mala som rok a pol vzťah veľká láska no skončilo sa lebo on už proste nechcel byť somnou rozchod som znášala veľmi zle, ale vďaka rodine a priateľom som sa cítila tak dobre že som sa stretla s jedným mužom Marián..Naše prvé stretnutie bolo hneď v sekunde bozk a objatie a celé 4 hodiny ktoré sme boli spolu boli plné objati a bozkov. Bolo nás úžastne a hneď tak boli iskricky z oboch strán... Ale videl ma môj Ex ako si sadám k Mariánovi do auta, v okamihu mi začal vypisovať, zaujímať sa o mňa, a prosika sa aby som sa k nemu vrátila lebo on bezomna nevie žiť (, idiot) Marian v ten večer aj odišiel keďže pracuje odomna 350 km a domov chodí veľmi zriedka.
Mariánovi som hneď v aute ukázala coi píše aj ptm ak sa vrátil do prace sme boli v kontakte a vedel ze mi Ex pise a že mu odpisujem..samozrejme sa mi to nepáčilo
Po 2 týždňoch som. Sa vrátila k byvalemu neviem prečo, ľutovala som ho a vedela som že s, marianom by to nešlo keďže je ďaleko a vzťah na diaľku nechcem.
Marián to prijal zle a veľmi sa na mňa nahneval, sklamala som ho a ublížila mu,, chápem ho...
Aleee tento vzťah trval 5 mesiacov a ja som to ukončila.. Nemohla som už ďalej byť v takom vzťahu kde som každý deň myslela na druhého, ľutovala som vždy že som sa vrátila k nemu ale zároveň som ľutovala aj Ex preto som to naťahovala a snažila som sa udržať si vzťah ale nešlo to.. Takže som to ukončila.. Znovu sme si s Mariánom začali písať 🙂 on by chcel byť somnou ale už som ho sklamala a to ho brdi..
Po mesačnom písaní sme sa stretli a samozrejme sme skončili v posteli, nevieme si odolať, nejde to proste ta vášeň je tak veľká...
Ale on ma jednu známosť momentálne ale že to nieje vzťah len sa stretávajú a dotyčná vzťah ani nechce.
No a teraz čo? Nechcem na jeho tlačiť a vypisovať mu a ani to nerobim.. Ak sa on neozve ja mu nepíšem.
Aký je váš názor?




kde neustále myslím na Mariana, každé jedno biele auto som sledovala či to neni on, každy deň

zdenka11081983
9. dec 2022

A to načo si mu ukazovala, že ti ex píše? Ci si chcela byť zaujímavá? Si ho mala hneď bloknut a bolo by. Byt Mariánom s takou nevyzretou ženou tiež nechcem nič mat.

zmrzlinka2021
9. dec 2022

Ja by som Mariana nechcela.

A prečo?

Lebo stoji o nevyzretu, neempaticku a labilnu osobu ako si ty. Clovek na zivot musi mat urcite vlastnosti a perspektivu, aby ten vztah vydrzal na cely zivot, aby som ja v tom cloveku mala oporu, celozivotneho praitela, milujuceho manzela, hlavu rodiny, ku ktorej mam respekt.
Marian taky nie je - bere "hocico", lebo v nom sa buria hormony a nevidi realitu, aka si. Normalny chlap je narocny chlap.

patus_2
9. dec 2022

Nie, nechaj na pokoji aj Mariana aj byvaleho. Výdrž aspoň pol roka bez chlapa, snaž sa trošku dospieť a nesprávaj sa ako puberťák, s ktorým plieskajú hormóny.
A dúfam, že nenapíšeš za pár dní, že si tehotná a netušiš koho to môže byť...

patus_2
9. dec 2022

A ešte si naštuduj ako sa môžu prenášať sexuálne prenosné choroby.

dilino
9. dec 2022

Ja si tiež myslím že si nevyzretá a nemala si ukazovať správy svojho ex tomu Mariánovi. Načo to bolo dobré. Akože čo si tým chcela docieliť. Ten Marián má akože niekoho a spal s tebou nechaj ho tak nech sa ozve sám. A tiež byť na Mariánovom mieste tak ťa nechcem. Lebo nechápem čo si tým chcela docieliť že si mu ukázala správy od EX. Chcela si aby ten tvoj ex aj žiarlil v prvom rade musíš vedieť čo chceš a potom si hľadaj chlapa. Ale radšej takého si nájdi jednoduchšieho ako TY sama.

panelacikova
9. dec 2022

piatoček 😀

minarova22
9. dec 2022

Ahoj. Môžem sa opýtať, koľko máš rokov a koľko ten Marián?

viestta
9. dec 2022

Ako dalej? Dat si pauzu od vztahov, prestat hladat chlapa za kazdu cenu, lebo (neviem co). Vazit si samu seba, uvedpmit si, ze aj bez vztahu sa da zit, aj bez vztahu si plnohodnotny clovek.
Alebo zufalo skakat zo vztahu do vztahu, raz jeden, potom druhy, potom zas prvy, medzitym este dalsi a stale mysliet na zidealizovaneho Mariana... Lebo podla teba zena musi mat vztah. S kymkolvek a akykolvek, pretoze ak je vo vztahu tak jej to pridava na hodnote...

autor
9. dec 2022

@zdenka11081983 sedel predsa vedľa mňa, tiež videl že ma bývalý vidí a hneď mi zvonil mobil a ptm sms tak hneď povedať že už Ex mi píše, tak som mu mala klamat? Ja som Mariana nikdy nechcela ťahať za nos

autor
9. dec 2022

@zmrzlinka2021 my sme sa len spoznávali videli sme sa vtedy prvý raz tak snáď si nebudem planovat budúcnosť s niekym koho som práve spoznala a to isté aj z Marianovej strany...

autor
9. dec 2022

@patus_2 ja absolútne nepíšem a niesom v kontakte s bývalým a Marián ak napíše tak od píšem ale sama od seba mu nepíšem

autor
9. dec 2022

@minarova22 ja mam 34 a Marián 35

nnnuuunnn
9. dec 2022

Ako nehnevaj sa, na mňa to pôsobí, že Marián Ťa "zobral späť", lebo chlapi to už tak poväčšine majú, že keď sa vyskytne niečo aspon na sex, ujmu sa toho. Keby si ho chcela, tak zrejme by si nešla naspäť k bývalému. V každom prípade, čakaj, možno sa dočkáš. 🤷

minarova22
9. dec 2022

Ak Mariana chceš, máš záujem o vzťah s nim, tak nevidím dôvod hrať ,,hru na nezaujem'' keď máš chuť, tak mu napíš, zavolaj atď.... Nemáš už 20sat a najlepšia je úprimnosť aj v citoch.... Otázka ale ostáva, ako ťa berie Marián-ci aj zato stojí ako chlap 🙂

amiaja
9. dec 2022

Prve stretnutie a v sekunde plne bozkov a objati? Fuha to bezne takto skaces na cudzich chlapov? V kazdom pripade si aj pauzu, venuj sa sebe a neries Mariana ani byvaleho ani nikoho dalsieho. A uvidis ako sa situacia vyvinie. Chce to trochu kludu

kitycat
9. dec 2022

Toto je Marian.
Marian urazil 350km aby sa stretol s zenou, ktora nevie co chce.
Marian cital na prvom rande SMSky od ex zeny, ktora neviem co chce, lebo ex, ktory ju nechxe ju vudel nastupit do Marianovho bielebo auta.
Marian sa hneva.
Marian dostal kvoli 350km kopacky.
Zena,ktora nevie co chce sa vratila ku ex lebo jej poslal par SMSiek lebo ju videl nastupovat do auta k Marianovi.
Zena ktora nevie co chce sa rozhodla, ze s ex uz nebude z lutosti a aj preto, ze jej kazde biele auto pripomina Mariana.
Marian a zena co nevie co chce si to rozdali.
Marian ma aj inu znamost.

Nebud ako Marián, nepretrtkaj benzin na 700km na zenu, co nevie co chce.

autor
9. dec 2022

@amiaja ale kdeže práveže toto sa mi stalo prvý raz v živote, nemenim chlapov ako ponožky.

dadis
9. dec 2022

@kitycat ❤️

nenne9
9. dec 2022

@kitycat umreeeeeem🙂))))))

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulkomale
9. dec 2022

Magián? 😃

dilino
9. dec 2022

@kitycat pobavila si má.

taga
9. dec 2022

@kitycat 🤣 som si cvrkla
Dufam, ze pises reklamy, alebo aspon komiksy alebo take nieco.. mala by si

daniela2202
9. dec 2022

Koľko máš dievčatko rokov? Späť do školy, upraviť pravopis i slovosled. A frajeri počkajú 😂

ma77
9. dec 2022

4 hodiny objati a bozkov s chlapom ktoreho vidim 1krat v živote moje nervy🙉