Ako často vyžadujete, aby vám chalan písal?

17. jún 2021

Ahojte, čo si myslite o situacii že som bola asi 4 krát vonku s chalanom, bolo nám spolu dobre ale on sa nevie ozvať… tri dni už nič a nechcem mu písať len ja predsalen to je divne 😂 (nemôžem povedať že by sme spolu chodili) Ako často vy vyžadujete aby Vám chalan písal?

littlebubble
17. jún 2021

Vieš o tom, že my tu skôr máme mužov a nie chalanov? :D.

Veď keď ti nenapíše tak ty sa mu neozývaj stále.
Nie ste spolu takže asi nemá záujem.

iwesska
17. jún 2021

Neviem,my sa s muzom rozpravame,nevypisujeme si😂Asi si si pomylila forum,skus sa spokuziacok opytat😉

autor
17. jún 2021

@iwesska len pre upresnenie 😂 som vo veku kedy už nemám spolužiačky ale pracujem… nevedela som ako však mám nazvať chlapa ktorý neni môj priatel 😂😂

petamich
17. jún 2021

mne raz niekto povedal, ze ked chlap chce tak si cestu najde a vie byt velmi aktivny - ak sa mu stale ozyvas iba ty, tak bud nie je "az tak do teba" alebo nie je skratka typ na pisanie - vyvija aktivitu inak, vola ta niekam, organizuje aj on nejake stretnutie alebo cele stretavanie a pisanie je tvoja iniciativa? aj od toho vela zalezi

mamamasama
17. jún 2021

ak by mal o teba zaujem, nepisala by si na MK

leuchtturm
17. jún 2021

Keby chcel, uz by sa ozval aj sam 😉

autor
17. jún 2021

@petamich von ma volal on ale posledné dva razy som mu napísala ja.. už som si povedala že nejdem písať on je aj ten typ že nieje moc na sociálne siete ale keď vidím že tam je a nepíše tak si myslím svoje 😆

petamich
17. jún 2021

na tvojom mieste by som mu uz ani nepisala - bud vyvinie iniciativu alebo mas jasnu odpoved ;)

lintu
17. jún 2021

Sociálne siete predsa nie sú jediná možnosť, ako byť s tebou v kontakte. Keby chce, zariadi sa inak. Toto je najskôr taký kamarátsky vzťah, čo spolu máte. Pokecáte, prejdete sa, zabijete spolu čas a ďalej si ide každý po svojom. Moc by som si od toho na tvojom mieste nesľubovala.

kaja118
17. jún 2021

Mne sa osvedcilo jedno. Pokial ma zaujem, tak ti neda pokoj. Napise, zavola, zaujima sa, hlada sposoby ako sa znova stretnut.
Pokial (az taky) zaujem nema, uz z roznych dovodov, tak kontakt nevyhladava, ci uz na nete alebo osobne a casom to upadne do zabudnutia…

Ja byt na tvojom mieste, uz mu nepisem a kontakt s nim nadobro prerusim.

h2
17. jún 2021

Je možné, že nie je "písací" typ. Keď ste spolu vonku a lúčite sa, čo si poviete? Dohodnete si hneď ďalšie stretnutie, alebo povie, že sa ozve/zavolá/napíše? Alebo nič, nechávate tomu úplne voľný priebeh?
Ja by som chalanovi nepísala, ale ja som stará škola. Prvý sa má ozvať chlap. Ja sa potom milostivo rozhodnem, či sa s ním stretnem. 😁

sruma
17. jún 2021

Tiez som bola vo veku kedy “uz som mohla pracovat” a mala som 15 😉 Neviem zrela zena by nehladala pomoc na MK. A pisanie si s chalanom a ci mu napisat alebo nie to som tiez riesila v tom veku. Napis do Brava! A ked uz chces radu, od nas neozyvaj sa mu stale. Keby ma zaujem tak by to dal vediet a vycitila by si to z neho.

sruma
17. jún 2021

Nemusi byt na socialne siete aby sa ti ozval. SMS staci. Teraz mi prislo vtipne ked este tak socialne siete neboli in a telefon na kredit a pisalo sa z telefonov nasich rodicov “pisem z maminho telefonu tak neodpisuj na toto cislo” 😂😂

slovakboy
17. jún 2021

Ako dlho sa neozval? Určite to nechaj teraz na neho. To že nepíše nemusí byt preto že nemá záujem. Jednoducho si je istý že ťa má tak sa cíti bezpečne a necíti potrebu vyvíjať prílišnú aktivitu. Dôležité je či si rozumiete keď ste soolu a či je vám obom spolu dobre. Ak áno tak on sa ozve. Nepíš mu že si sa neozval alebo tak. Žiadne výčitky. Môžeš ho ale pozdraviť. Napríklad: Ahoj ... ako sa máš? Bolo mi s tebou fajn. Prajem pekný deň. Tým si vyjadrila svoj postoj k nemu a do ničoho ho netlačíš. Dávaš aj najavo že ti na ňom záleží že ti nie je jedno. On si bude tebou síce ešte istejší ale keď aj jemu bolo s tebou fajn tak sa skôr alebo neskôr ozve. Minimálne ti odpíše. Nevolaj ho však na schôdzku to nech urobí on. Keď ti napíše môžeš mu odpísať napríklad: chyba mi tvoja spoločnosť. Zase však neurčuj termín stretnutia. Ak zareaguje ale zase žiaden termín tak môžeš napísať: nestretneme sa?

ivangeline
18. jún 2021

Ak ta nekontaktuje..tak pre neho to take super nebolo. ;)

marcellka32
18. jún 2021

Delete...nie je z teba paf, totiz muž keď chce ženu, ide cez mŕtvoly, zapamätaj si, vtedy sa ozýva, pýta sa čo robíš, kde si, ako sa máš, vymýšľa spoločny program, chce byť s tebou,...ak toto chyba, nepísala by som, vydrž kedy sa ozve

stary_ujco
18. jún 2021

A medzitým možno na druhej strane:
Mam jej napísať? Nebude mať pocit, ze ju furt len nahanam? Akoze usmievala sa na mňa celý čas, ale ani sa nespytala, kedy sa stretneme znova. Vidim, že chodí na ten fejsbuk, jej profil som videl 1000x. Na piatok sa dohadovala s kamoškami, nebudem jej trhať priateľstva. Co tak v sobotu? Ale bude sa jej chcieť 2x po sebe dakde ísť? Sak keby mala chuť, opýta sa hádam aký mam program...

sense
18. jún 2021

Nevyžaduje aby mi chalan písal.
Ale ani sa stále neouzyvam, myslím keby ma záujem tak sa ozve. Ozvať sa dá aj inak ako cez sociálne siete

avril299
18. jún 2021

s chalanom, ktory sa ozve len ked sa nudi, bude vztah o nicom a bez buducnosti... neriesila by som takeho a ani by som ho nekontaktovala prva
pripadne si ho zarad do kolonky "kamarat" a chodievaj s nim len na pivo, ale z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze s takymito tipmi som nebola nikdy stastna, lebo potom vo vztahu to bolo rovnake, nezaujimal sa o mna dostatocne a nemala som v nom oporu

andrea78
18. jún 2021

Ak by chcel a hlavne mal o Teba zaujem, ozve sa. A aktivne, sam od seba. Nema zaujem. Nekontaktuj ho, nechaj to tak.

katpox
18. jún 2021

No ked ma "chalan" zaujem tak riadny, osobna skusenost, ziadne, ze prva napisem, vynimocne sa stalo, ze som prva napisala...

trixi12
18. jún 2021

som myslela, že zle čítam... Dievča zlaté, ak si myslíš, že musíš od chalana vyžadovať, aby ti písal, tak si v prvom rade uvedom, že vzťah má byť o dvoch rovnocenných ľuďoch so slobodnou vôľou, a nie že jeden píska a druhý skáče. A chalan keby chcel, tak ti napíše aj sám, nebolo by to treba vyžadovať, a ak to nerobí, tak potom nemá zmysel to vyžadovať. Ži si svoj život, venuj sa svojim vlastným aktivitám a nenamotávaj sa na niekoho, kto ti nevie ani len sám napísať.

elizabet173
18. jún 2021

Vyzadovat, aby ti pisal? Ved ked nechce, tak nema zaujem. Odo mna keby niekto vyzadoval, aby som mu pisala, poslem ho do kelu

78787878
18. jún 2021

Keby chcel, tak sa ozve sam, to robi aj akykolvek tutmak. Vyzera, ze nema zaujem, takze mu nepis.

lavinis
24. mar 2022

nevyžadujem nič, veď majte trocha hrdosti, preboha