Ako často by sa po svadbe malo stretávať s rodičmi?

kukucka355
9. feb 2022

Zdravím, mám na vás jednu otázku…Ako často by sa po svadbe malo stretávať s rodičmi ? S partnerom máme rozdielne názory…je v poriadku stretnúť sa pár krát do roka ?

miusa00
9. feb 2022

Podla mna zalezi od vzdialenosti a vztahov…

dskjhfdlkdjhl
9. feb 2022

@kukucka355 Na to nie su ziadne univerzalne pravidla. Stretavaj sa tolko, kolko uznas za vhodne.

kukucka355
autor
9. feb 2022

@miusa00 Bývame v jednom meste, a vztahy sú asi v tej normálnej rovine, nehneváme sa s nikým

kukucka355
autor
9. feb 2022

@dskjhfdlkdjhl Ďakujem

miadi
9. feb 2022

Tak isto ako pred svadbou. Ked ste uz boli par. Ak ste tam chodili kazdy vikend a po svadbe len na vianoce ?

guiseppinka
9. feb 2022

Parkrat do roka ak byvate v jednom meste? Ka sa s nasimi vidim "parkrat do roka" a to sme od seba 600km... Keby som v jednom meste, tak isto minimalns raz za tyzden, dva by som tam zbehla...

misana84
9. feb 2022

Odpovedz si koľkokrát by si sa ty chcela stretávať so svojimi deťmi v ich veku…záleží koľko majú rokov, aký majú zdravotný stav, či sú sami, či niečo nepotrebujú… alebo koľko krát oni vás chcú vidieť

berenika39
9. feb 2022

@kukucka355 zeptej se rodicu...

kukucka355
autor
9. feb 2022

@miadi pravda je, ze z partnerovej strany je to biedne, k mojim rodicom mozno raz za mesiac

andrejka1974
9. feb 2022

@kukucka355 neboj sa keď budete mať deti budete to mať castejsie

evica17
9. feb 2022

@kukucka355 ako uznas za vhodne ty. Byvame od rodicov oboch 17 km a k nasim chodime na vikend ze aj prespime, je to pre nas vyhodnejsie s detmi, ale tam.maju vsetko a v podstate nemusim moc balit. K svokre raz za cas na dve hodinky, nakolko tam nic neni a vsetko si musim priniest a svokra sa mi zda ze po chvilke uz so chce robit svoje.
A ak chcu mozu prist oni k nam, ale nechce sa im.moc. Jedine moja mamina pride ked tam dlhsie nejdeme.

lintu
9. feb 2022

Aký máte vlastne problém s manželom? Je mu veľa aj to tvoje "raz za mesiac"? Chodíš sama či obaja?

kukucka355
autor
9. feb 2022

@lintu Áno, podla neho je vhodné stretnúť sa 3-4 krát do roka, pretoze mame vlastny zivot
mne sa to zda malo, aspon raz do mesiaca by sa patrilo

lintu
9. feb 2022

Za mňa aj raz do mesiaca je málo, ale to už ako ty pociťuješ.
Ak manžel nemá dobré vzťahy v rodine a stačí sa im vidieť sa málo, nie je dôvod tlačiť ťa, aby si to tak mala aj ty.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kukucka355
autor
9. feb 2022

@elizabet173 Áno s priateľmi sa stretávam, chodim kam chcem…

kristina2412
9. feb 2022

My bývame v jednom meste a stretneme sa tak 3-4 do týždňa,aj keď nie na dlho. Babka chodí pre dcéru do škôlky. Prídem z práce, dáme si spolu kávu a ide domov. Ak máte dobré vzťahy,nevidím dôvod stretávat sa 3-4 do roka. Mne sa to zdá málo .Ak to manželovi vadí, nemusí byť prítomný. Ja osobne trávim rada čas s rodičmi, teší ma,ze si moje deti buduju vzťah so starými rodičmi, kamarátky okolo mňa už mnohé to šťastie nemajú.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kukucka355
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kukucka355
autor
9. feb 2022

@elizabet173 Moji rodicia s nim nemaju problem

noami12
9. feb 2022

@kukucka355 podľa mňa na to ze ste z istého mesta je to máličko, ja bývam od rodičov 30 km a do týždňa som s nimi 2-3x určite, bud prídu oni alebo chodíme tam, takto sme to mali aj pred tým než sa nám narodila dcéra a mame to tak aj teraz a bude to tak aj po svadbe, mame veľmi dobre vzťahy a to nehovorím ze volam s rodičmi každý deň 🙂 k svokrom sme prestali chodiť, ale to koli rodinným problémom. Predtým aj tam sme chodili vždy tak 2x do týždňa.
Podľa mňa keď máte dobre vzťahy tak by bolo škoda ich obmedziť raz za rok keď ste z toho istého mesta 🙂 ja neberiem našich ako povinnosť ze musím tam ísť 2-3x týždenne, berieme to skôr ze sa mame radi a chceme tráviť voľný čas spolu 🙂

madeline1
9. feb 2022

@kukucka355 byvate v jednom meste a pytas sa, ci je ok vidiet ich par krat do roka? To nemyslis vazne

lintu
9. feb 2022

Tak teda on má problém s vašimi? Alebo sa len cíti veľmi dospelo a nesprávne si vysvetľuje ten "vlastný život", v ktorom je akože detinské zapodievať sa ešte rodičmi?

kukucka355
autor
9. feb 2022

@lintu no tak nejako, jednak je tam troska zhoršený vztah a po druhe asi si naozaj zle vysvetluje dospelosť

caroline_
9. feb 2022

@kukucka355 ja suhlasim s tvojim manzelom,podla mna parkrat do roka je ok,samozrejme ak vam to tam vyhovuje

evaachesa
9. feb 2022

Príde mi veľmi smutné vidieť rodičov 3-4x do roka keď bývate v jednom meste. 😳

miadi
9. feb 2022

Tak on nech chodi k vasim par x v roku len na sviatky a ty k nim chod kolko ty chces .. rovnako k jeho rodicom.. ty par x za rok snim a on moze kolko chce bez teba.

nika3136
10. feb 2022

Mne to "parkrat do roka" nepride ok ale ze absolutne... vyse 6r zijeme od rodiny cez pol republiky, chodime za nimi raz za mesiac, ked sme nemali dieta tak aj kazdy druhy tyzden. Iba parkrat sa stalo, ze sme prisli raz za dva mesiace (napriklad ked bol zakaz z okresu do okresu).
Nasu rodinu si vazim. Rodicov, surodencov, starych rodicov....a vzdy si hovorim, ze na cintorin uz tak casto chodit nebudeme. Som vdacna, ze su stale medzi zivymi a ze ich mam moznost vidiet aspon raz za 4 tyzdne. Vztahy nemame uplne tip top, vsetci sme nejaki.... ale je to nasa rodina a vzdy bude. Ak by som byvala v jednom meste, videli by sme sa raz do tyzdna minimalne. Zalezi od toho, ci by islo o rychle stretko alebo o nejake spolocne poobedie. Myslim si, ze nik z nasich rodin uplne nevnima, ze sme tak daleko, pretoze ich navstevujeme pravidelne a radi.

cimage
10. feb 2022

Ved chod sama bez manzela. Ja chodim s detmi kazdy tyzden k nasim na 3-4 hod a to su 70km od nas. Nam to vyhovuje, odpocinieme si jeden od druheho, deti sa vyblaznia, nasi si uziju. Ked sme zili v zahranici, tak mi bolo luto, ze ich vidia 1x do roka.