Ako by ste to riešili vy?

30. jún 2022

Ahojte aký máte názor na to keby bývate u svokry ktorá ma dve dcéry jedna 20 druha 15 a oby dve nic nerobia ta staršia ešte ako porobi niekedy niečo ale príde domov hneď ide spat a druha v kuse len leží nic absolútne neurobí len je zatvorená v izbe a ja mám dieťa ktorému idu zúbky a nespime v noci cez deň je nervózna a jediná tam len ja robím poriadok po nich. Ja do kuchyne nechodím lebo variť chce len jeho mama keď niečo si chcem uvariť nadáva že tak načo sa potom plýtva s jedlom, samozrejme že si platíme že sme tu 300€ Mne nerobí problém že mám upratovať ale príde mi nefér že ja všetko musím a očakáva len odomna a od svojich dcér absolútne nič. Napríklad včera v noci som bola celú noc hore s malou a keď prišiel priateľ z práce mi povedal že si mám oddýchnuť že bude s malou ona prišla do izby a hneď že všetko robí ona že potom od nej nemáme nic chcieť a pritom kedy sme čo chceli že ona musí žehliť a musela upratať kuchyňu a takto a ja že prečo to do riti hovorí len mne ale nie svojim dcéram vef každý deň tu gruntujem prídu domov a zase zašpinia nečakajú že to budem stále dokola robiť po nich. Keď mi budete písať za vlastne bývanie že mame ísť preč už zachvíľku ideme len musím ešte 3 mesiace vydržať a akože neviem ako vydržím toto bez toho aby som nevybuchla. Moja mama ma volá s malou k nej ale nechcem nechať priateľa samého. A ešte jedna vec už som pár krát vybuchla že som si povedala svoj názor a bola som v celom dome za pi… proste sa somnou nebavila jeho mama a takto

pribinak
30. jún 2022

Tak tie 3 mesiace vydrz a nerieš svokrine dcéry. Alebo chod mame

deti95060810
30. jún 2022

máš dve možnosti... alebo 3 mesiace vydržať u svokry , alebo sa zbaliť a odísť na tie 3 mesiace k matke....
asi by som si každý deň škrtala deň po dni kedy už odtiaľ vypadnem....
Svokrine slečny radšej nerieš....

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
30. jún 2022

@deti95060810 hej ja ich nerada riešim len proste keby aspoň nemá stále poznámky a nevŕta do nás jeho mama tak to mám v paži ale toto je extrem aby ešte aj do izby chodila

dadis
30. jún 2022

No svokra ti navari, co ja by som za to dala 🙏. Este budes na tieto casy spominat v dobrom, ze stacilo trochu popratat a domace prace vybavene 😊. Ty vobec neries ine osoby v domacnosti, kazdy den nieco porob, ved to by si aj vo vlastnej domacnosti, priatel tiez kazdy den musi nieco spravit, si myslis, ze ked budete byvat sami, tak sa to same? Tych 300eur co platite vobec nie je vela, to pokryje tak asi len naklady na stravu, tak pochop aj druhu stranu, svojra nie je povinna vam robit sluzku. 15 a 20r deti ty vobec neries, to vobec nie je tvoja starost, to su jej deti

sense
30. jún 2022

Ja by som šla na tie 3 mesiace k mame, a priateľ nech ide s tebou

viestta
30. jún 2022

Kúp si krajčírsky meter a strihaj dni. Keď si vydržala doteraz, už vydrzis

autor
30. jún 2022

@dadis však práve že su jej deti a ona čaká že ja budem všetko robiť a budem tam jak slúžka čo oni zašpinia ja urobím. A ona robiť niekomu slúžku ? Veď si ju urobila zo mňa tak ako mi ju robiť môže ? My s priateľom tu nejeme veci od nich mi platíme len tu malú izbu kde sme my mame jedlo svoje nakúpené on obeduje v práci ja jem len keď mám čas a nechuti mi varené cez leto takze svokra že mi navarí ? Veď ja chcem variť sama ale ona nechce aby sme varili lebo je šetrná🤦🏻‍♀️ Akože ja neviem na co mám v dobrom spomínať že som upratovala po cudzích ľuďoch ? A keď budem doma u seba tak si budem robiť len po nás a nebude ma nikto kybicovat ani nič ?

januska12323
30. jún 2022

Neviem čo ste čakali, ísť bývať ku svokre do jednej izby s frajerom a bábätkom a ešte tam má aj sestry. To ani ako nápad na prespatie neznie dobre.

dadis
30. jún 2022

Tak chodte na 3mesiavce do najmu alebo k tvojej mame, co cakas, ze cela rodina sa bude prisposobivat vam?

autor
30. jún 2022

@dadis nie pani zlata to nikto nečaká pre to aj platíme pre to aj upratujem snažím sa pomáhať ako to ide ale čo je veľa už je veľa aby ma stále niekto kybicoval a stále stále niečo veď čo ste normálne tu niektoré ?

drzaopica
30. jún 2022

Chod k mame a bud rada, ze len 3 m treba vydrzat.Nerob nic a nech sa aj na hlavu postavi.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
30. jún 2022

Prečo nejdes teda k mame??

7lenka11
30. jún 2022

ja si o tom myslím to, že je to chyba tvojej svokry, že si takto vychovala dcéry.. buď sú rozmaznané alebo lenivé... tri mesiace vydržíš alebo odíď k mame.. povedz, že chceš ísť s dieťaťom aj k druhým rodičom a trošku zmeniť prostredie, keďže to teraz máte náročnejšie, si unavená, nevyspatá...

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nwnw
30. jún 2022

Chod si oddychnut k mame aj na mesiac.

dadis
30. jún 2022

Pani zlata som 😅, dakujem

zdenkastanka
30. jún 2022

A preco by priatel nesiel s vami k mame? By som radsej sla tam na tie 3 mesiace ...

h2
30. jún 2022

Zbalila by som seba a dieťa a išla k svojej mame este dnes! Tvoj muž keď nemôže ísť s vami, napríklad kvôli práci, tak nech za vami príde aspoň na víkend. 3 mesiace ubehnú, ako voda. To vydržíte.

dankanka
30. jún 2022

Chod k mame..tri kesiace vedia byt dakedy veeeelmi dlhe

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marina447
30. jún 2022

Tak asi radsej k mamine ci? Predsa len ako pre niekeho to mozu byt LEN tri mesiace pre niekoho AZ no.

sashabb
30. jún 2022

A mama volá iba teba alebo vás? ak tam máte kde byť, tak povedz frajerovi, že sa sťahujete teraz k vašim. Čudujem sa, že vôbec nad tým premýšľaš. Radšej u svojich ako u svokry kde ti to nevyhovuje nie?

mimi3008
30. jún 2022

A preco nemozte ist k mame aj s priatelom?

matullienka
30. jún 2022

A priateľ jej na to nič nepovie? Ja by som sa zbalila a išla k mame či už s ním alebo bez neho. Dúfam, že aspoň po presťahovaní budete od nich bývať dosť ďaleko

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasa1310
30. jún 2022

@matullienka čo ti napísať. Nie si vo vlastnom dome, nie je to ani tvoja rodina zatiaľ, tak buď budeš čušať alebo sa zbaľ a choď inde. Najprv sa rieši totiž bývanie, až potom dieťa. Nechápem tieto sťahovačky k niekomu a potom to večné vyplakávanie na nete. Tie 3 mesiace by si vydržala aj u vašich

matullienka
30. jún 2022

@sasa1310 ja tomu tiež nerozumiem

sasa1310
30. jún 2022

@h2 ja ako mama by som bola určite nadšená, že by mi prišla dcéra s deckom aj s priateľom len tak pred dom, že tu nás máš na 3 mesiace. Zasa aj úctu k tej mame preboha.