Ako by ste to brali?

3. jún 2023

Ahojte trošku som sa prišla vyrozprávat a mozno niektorá z vás aj poradí alebo mi povie že som prehnane žiarivá krava .. ale musím to zo seba dostať von...manzelova ex.. bohužiaľ ostala v ich rodine teda v našej rodine aj po rozchode s ním pretože ostala s jeho bratom .. nemala som s tým vôbec žiadny problém ani som neziarlila dokonca som s ňou aj celkom dobre vychádzala aj vedela s ňou pokecať o deťoch varení .. domácnost a také tie ženské veci .. no všímam že sa mu stále viac a viac prihovára v situácii keď som tam ja není .. a už mi to začína prekážať .. predsa je to jeho ex . Aj sme sa zato pochytili s manzelom ale hneď ako len naznačim že mi to prekáža teda alebo niečo hneď na mňa vyskočí a začne ,, štekať '' a rozprávať sa so mnou ako keby som z inej planéty že čo si myslím či on má záujem sa rozprávať s takou a pod. Ale nepríde mi to tak .. neviem preco ale niečo vo vnútri mi šepká že daj si pozor možno som ja naivná žiarivá krava .. ale proste poznám ju viem aký typ ženy je .. aky má vzťah z terajším priateľom .. ako vystupuje a všetko okolo jej osoby .. čo si o Tom myslíte ? .. neskutočné sa manžel vie za to so mnou pohádať .. a hneď zase veci obracať na mňa .. čo ja robím a že on nemá potrebu s ňou komunikovať mám sa pozrieť na seba čo robím a pod. Čo si o Tom myslíte ?

daniela2202
3. jún 2023

Čím viac budeš šťuchať, tým skôr to príde

autor
3. jún 2023

@daniela2202 ako čo príde ? Ako keď sa chcú rozprávať môžu sa aj v mojej prítomnosti nie len keď som tam není sa mu prihovára ... A môj muž tiež podľa mňa nemusí hneď tak reagovať keď niečo také poviem že sa mi to nepáči

mimi3008
3. jún 2023

"všímam že sa mu stále viac a viac prihovára v situácii keď som tam ja není ."
Tomu celkom nerozumiem...ako si to mozes vsimat, ked "si tam neni"???

autor
3. jún 2023

@mimi3008 ako napríklad dnes ... Ja som bola vo vnútri oni vonku na dvore vyšla som von ani si nevšimli že im stojím za chrbtom až keď som pristúpila bližšie .. si to všimli a MM ostal ako obarený a hneď aj prestal rozprávať

januska12323
3. jún 2023

Okrem toho, že je jeho ex je aj skorošvagriná, neviem prečo by sa museli rozprávať len keď si v miestnosti aj ty. Čím viac mu ju budeš pripomínať tým skôr je pravdepodobné, že to napadne aj jemu.

daniela2202
3. jún 2023

Aby neprišlo to, že si s ňou potajme začne

autor
3. jún 2023

@januska12323 pretože viem ... Čo je ona zač

autor
3. jún 2023

@daniela2202 no tak to dúfam že nie že by nevstúpil dva krát do toho istého ale tak každý vie čo robí .. no len mne je to nepríjemné

zmrzlinka2021
3. jún 2023

Nič manzelovi nenaznacuj. Normalne si vy dvaja sadnite a presne pomenuj svoje emocie, ako to vnimas, ze ti to robi zle. Bud k muzovi uprimna a priama. Nie je dovod aby stekal, vy sa musite vediet rozpravat aj o tazkych temach a hladat spolocne riesenia a postoje.

V konecnom dosledku - ak ta niekto chce podviest, nezabranis tomu. Je to proste o jeho charaktere, o tom, ako si ta vazi ako zenu, ako si cti vase manzelstvo. Neda sa donekonecna "striehnut" a zit v strachu. Ty nemozes prebrat zodpovednost za jeho zivot a jeho ciny. Bud ta skutocne lubi, vazi si ta a nemas sa coho strachovat, alebo ma krivy charakter a zial s tym uz nic nenarobis.

Vztah bez dovery vsak je na uhynutie.

dilino
3. jún 2023

U vás vo vzťahu nie je s tvojej strany dôvera.Partner nie je niči majetok TY niesi jeho tutorka.Je jeho vec s kým sa rozprava TY mu nemáš čo rozkazovať s kým sa bude rozpravať. Ja sa mu čudujem.Ked bude chcieť s ňou niečo mať tak s tým nič neurobiš.Pokiaľ len rozprava nič na tom zlé nevidim.A nehodnoť ju že vieš čo je zač ONA. A určite aj ONA vie čo si zač TY.A okrem toho asi by šliapol vedľa kedže to bude žena jeho brata.A asi ju v rodine majú radi ked píšeš že najprv bola s tvojím mužom teraz z jeho bratom.Bez dôvery nieje vzťah ani láska.

1gramofon
3. jún 2023

Presne ako tu píše zmrzlina, tak by som mu vysvetlila prečo o tom chceš hovorit.
Mal by mať viac pochopenia, ved toto by každá nebola ochotná riešiť. To ako prešla od jedného brata k druhému? Strašne divne. A ešte sa bude rozčuľovať, ako vau...

1gramofon
3. jún 2023

Počkať, to asi nebola manželka. Ale aj tak, zostalo to v rodine 😁 podelili sa

dzulli1980
3. jún 2023

S ňou aj s ním si to vyštrngaj na rovinu ... pretože v takomto niečom sa žiť nedá ... dôvera je vo vzťahu základ ... aby sa z Teba časom nestala paranoidná ženská ... inak kus chujové, že najprv ju klátil Tvoj muž, teraz jeho brat ... medzi nimi bude vždy nejaké spojenie - spomienky atď. ... nenadarmo sa hovorí "zíde z očí, zíde z mysle" ... závisí od Tvojho muža, ako sa k tomu postaví, no podľa toho, čo píšeš, je otázka času, kedy jej znova podľahne ... ja by som v takomto niečom žiť nevedela, nechcela, nedokázala.

kitycat
3. jún 2023

A ona je jeho expriatelka ci exmanzelka?

autor
3. jún 2023

@kitycat expriateľka ..

autor
3. jún 2023

@dilino ja mu nezakazujem sa z niekým rozprávať mne je jedno keď sa rozprávajú .. normálne v spoločnosti kľudne .. ale nie vtedy keď on niekde je niečo robí a odchyti ho a začne s ním kecat ale keď sedím tam ja neprehodia áni slovo spolu ani sa na seba nepozrú ..

autor
3. jún 2023

@dzulli1980 práve toto mi vadí .. presne

domkakvet
3. jún 2023

Tiez sa mi nezda, ze hned tak reaguje, miesto toho aby ti dal najavo, ze sa nemusis obavat a tiez sa mi nezda, ze akurat sa prestanu bavit ked ty prides, skus nenapadne zistit co je take tajne v ich rozhovore.

autor
3. jún 2023

@dilino tu absolútne nejde o to. Že v našom vzťahu nieje dôvera .. ja nehovorím že s ňou hneď skočí do postele že ho idem prenasledovať čo kde s kým ako robí s kým si píše a byť stíhačka to nie to by bolo pod moju úroveň .. ako prepáč ale tak určite nieje normálne keď Kláti niekto najprv z jedným potom z druhým .. mne to normálne nepríde .. a to nehovorím o tom že keď bola s MM tak ho podvádzala s jeho bratom a potom sa mu prosila aby s ňou bol s5 keď odmietol .. tak sa vrátila na späť k tomu s ktorým ho podvádzala... A jednoducho mi to nepríde normálne mne sa to nepáči a hotovo.. tu ide len o to že MM ma nevie pochopiť ... A hneď začne a ty čo robíš ty hentk ty tamto a už z toho urobí takú hádku že sevas a ja sa mu len snažím vysvetliť moje pocity ani jemu by sa určite nepáčilo keby ja sa potajme rozprávam s mojím ex

betulinka1
3. jún 2023

Skus sa na to pozriet inak. Ona asi nebude celkom OK, ked vystriedala oboch bratov. Celkovo je to divne. Ale skus sa nas tym pousmiať, ze ok Ved nech si ju znova berie 🤣🤣 takto si ich moze striedat… raz jeden a raz druhy. Teraz bez srandy. Neustriehnes to. Proste, ak o nu bude mat zaujem, tak s nou bude a je jedno ci mu s tym budes píliť nervy alebo nie. Iba trápiš seba.

autor
3. jún 2023

@domkakvet Ona mi príde ako keby to robila naschval pretože .. ja jej napríklad poviem že môj muž. Robíl ja neviem trepnem hlúposť poviem že kosil ja keď som tam není tak príde za ním a opýta sa ho a čo ty dnes si kosil ? .. a tak .. proste .. vie o Tom ale ajtak sa ho to opýta keď som tam není .. alebo podas mi to prosím ťa pomôžeš mi atď atď a pritom to ma pod nosom .. ja ju niekedy nechápem

autor
3. jún 2023

@betulinka1 no ja by som sa nad tým najradšej usmiala ale vadí mi to no .. nič s tým neurobím to je pravda ja som sa snažila vysvetliť veci ktoré sa mi nepáčia a keď s tým druhá strana nič neurobí nemôžem byť predsa násilná ..

domkakvet
3. jún 2023

Uplne od veci take spravanie, ale este viac od veci by bolo keby si s nou tvoj muz zacal, to by bolo uplne z cesty v takomto pripade.

tanyag
3. jún 2023

A to bývate všetci spolu? Alebo nechápem...oni boli na záhrade, ty v dome...a čím ďalej, tým častejšie...hmm..buď zredukovať stretávanie sa...alebo ak žijete všetci spolu na kope, tak sa osamostatniť, odsťahovať, do súkromia a mať pokoj...

autor
3. jún 2023

@tanyag nie nie stretavame sa prevažne u svokrovcov .. no a teda keď manželov brat príde za manželom k nám tak ona sa samozrejme náprace s ním a je jej úplne jedno koľko je hodín .. napríklad alebo keby som ja niekde preč alebo pod. Ona ajtak príde .. a už len kvôli manželovmu bratovi .. lebo on je vážne fajn muž švagor .. mi príde hlúpe aby som mu povedala nech príde sám a aj by to vyznelo a vyzeralo sproste .. a jeho to absolútne netankuje ako sa ona s kým baví a pod. Pretože on ju má za nič oni majú veľmi zvláštny vzťah .on jej vôbec nedôveruje a vždy povie že je s ňou len kvôli deťom

tanyag
3. jún 2023

@autor
Jaaaj tak oni už aj deti majú, to muselo byť veľmi dávno, keď sa rozišli, čo? tak to teda klobúk dole, že to takto "zvládaš"...a ak jej švagor neverí, asi vie prečo...🤔

galioska
3. jún 2023

prestal rozpravat lebo ta uz pozna😄 akoze nezavidim riesit nejake ex a exov v zivote tak si asi dam slucku🤔😃

autor
3. jún 2023

@tanyag áno bolo to dávno no tvorili vzťah tak cez tri roky .. áno vie prečo určite .. niekoľko krát sa mi aj zdôveril..

autor
3. jún 2023

@galioska no veď ešte pekne že ma pozná 😃 a stále to .. pretrváva už len kvôli mojej spokojnosti by mal nejak zakrocit a keď teda nie on tak to urobim ja

1gramofon
3. jún 2023

Celé je to čím ďalej divnejsie. Jeho brat asi tiež nebude normálny keď spával s bratovou priateľkou, fuj. Nestretavala by som sa s nimi a keby mi toto priateľ povie tak by som si dala podmienky, ak by som nezdrhla. Toto nie je normálne