Ako by ste reagovali, keby rodina nezavolala vašej dcérke na narodeniny?

31. mar 2023

Ako by ste reagovali, keby svokra a krstny nezavola, nenapise na narodky Vasej 2 rocnej dcerky?

Vecer svokre zavolal manzel, ze co sa stalo. No, pohadala sa so svokrom, a nemala naladu.

basulaak
31. mar 2023

Bolo by mi to jedno.

joesvk
31. mar 2023

Presne. Tiež by mi to bolo jedno.

thereisabear
31. mar 2023

Stalo sa a nijako som nereagovala. Kiežby sme mali len také problémy 🙂

mk1111111111
31. mar 2023

Do 8 dni ma cas

elenka.k
31. mar 2023

Mrzelo by ma to, ja sa snažím každému blahoželať, hoc aj na diaľku.
Čakáme, že ľudia sa zachovajú rovnako a ak nie, potom sme z toho iba sklamané ...

Ako 8 dní??
@mk1111111111

elanor
31. mar 2023

O danych osobach by som si pomyslela svoje, a neriesila. Co akoze chces k tomu ako reagovat? Proste ignor mode. Zase ani ty sa nemusis pototo zo vsetkeho. No tak zabudli, lebo maju svoje problemy, to sa moze stat kazdemu. A ty to neprezivaj ako osobny utok na svoju osobu, ci osobny utok na dieta. Ono z toho aj tak este nema rozum, a same nevie, ze ma sviatok, cize oslavencovi je to jedno.

simona20201309
31. mar 2023

Tvojej 2r dcérke je to tak 3, 15.
Nepotrpim si na to. Zabudnúť je prirodzená ľudská vlastnost. Paci sa mi, ako sa tu dotycne urážajú keď si niekto nespomenie na sviatok. A pozvala si ich na oslavu??

slavomira236
31. mar 2023

Neriesim moja mama negratuluje mne ani svojim vnucatam ani bratovi mojmu...u nas sa take nikdy neriesilo..Ani mne moji starí rodicia negratulovali

veronikaszabova
31. mar 2023

Netrapilo by ma to. A dvojrocnemu dietatu je to suma fuk.

beata_k
31. mar 2023

Neriesila by som. A chapem ju. Ked je clovek pohadany, tak to taka "happy" pretvarka. Urcite ju preto nema menej rada lebo nezavolala. A 2 rocnej to je jedno.

family1230
31. mar 2023

@mk1111111111 tiež by ma zaujímalo ako do 8 dní

tanyag
31. mar 2023

Myslím, že ty ako rodič z toho robíš vedu...dieťa si to pamätať isto nebude...🙂

januska12323
31. mar 2023

Nebudete robiť oslavu? Blahoželať 2 ročnému dieťaťu môže aj o polroka ona vôbec nebude vedieť aký je deň.

poslednepogo
31. mar 2023

Ani moja svokra nezavolala ani nenapísala môjmu synovi ani k 1. ani k 2. narodeninám

koniarova
31. mar 2023

Neriešila by som to. Stane sa. Aj mne sa už stalo, že som zabudla na sviatok blízkeho. A že sa pohádal do svokrom nezavolala? No tak každý sme nejaký. Nebude to asi babka roka. Ale ty to teda riadne hystericky prežívaš. Trochu uber.

mogaa
31. mar 2023

Prosím ťa, dieťa má 2roky....ani nevie čo narodeniny sú.....takže nijako.....dieťa z toho ešte rozum nemá a ja ješitná nie som......

autor
31. mar 2023

Dakujem za nazory.

petko81
31. mar 2023

Nášho už 9 ročného syna krstná naposledy videla na jeho rok.
A ani nenapise nezavolá.
11.6.ma prijímanie som zvedavá či pridjem
Stále jej píšem ohľadom národiek,napísala som aj na prijímanie.neriesim.
On ju ani nepozná
Má krásneho a jeho ženu berie za krsnu.

terezia323
31. mar 2023

Verím, že ako mamu ťa to mrzí, ale čím skôr prestaneš takéto veci riešiť, tým skôr sa ti bude lepšie žiť 😊

mamamasama
31. mar 2023

Boze, ja som rada, ked si spomeniem, kedy ma svokra narodeniny. 😬 Aj to si nie som celkom ista. Ma 10 vnucat, kto si ma pamatat tolko datumov? Nieee. Neriesila by som.Aj moja mamina obcas zabudne, tak jej pripomeniem a vybavene. Džízs.

anjelicek26
31. mar 2023

Dvojrocnej je to uplne jedno. Vie vobec telefonovat? Rozprava plynule? Chape,co by jej hovorili? Oni jej urcite dojdu pogratulovat osobne a dostatocne.

isis234
31. mar 2023

@elenka.k Oktáva platí= do 8 dní sa oslavuje bez ospravedlnenia...

janka1011
31. mar 2023

No mňa by to nenapadlo ani len riešiť. A čo by tá 2 ročná z toho mala keby jej aj zavolali? Zbytočne hľadáš problém kde nie je. U nás sa toto tiež nerobí, nevyvolávam deťom v rodine ( ani mojim krstným deťom) keď majú narodky. Rovnako mojim deťom v živote nikto nevolal. Pozveme ich na oslavu, vtedy zagratulujú a vybavené.

svokrinjazykmonika
31. mar 2023

Tvoje dieťa nie je pupok sveta. Iba pre teba.

deginko
31. mar 2023

Absolútne neriešim,je to úplne pravidelne,že my gratulujeme každému,ale z opačnej strany vždy vždy vždy niekto zabudne na niekoho a nezagratuluje či deťom či nám .a neriešim

autor
31. mar 2023

U nich sa nezabudlo. Vedeli, ze bude mat narodky. Davala som fotky s tortou aj na nec, aj to videli, avsak, ziadna reakcia. My mame taku tradiciu, ze volame a gratulujeme, ved je to sviatok. Ak je to sviatok niekeho blizkeho. Odkedy mi mala rozprava, tak posielame videa aj svokre aj svagrovi. Teda zatial iba raz, ked mali narodky, ale velminsa tesili. Moji rodicia volali na webcame a zagratovali a ano, dcerka sa potesila, aj dakovala, aj hovorila kolko ma rokov, aky darcek dostala. Ano, urcite si to pamatat nebude. No ja ano.
A mimochodom, je jedina vnucka v rodine. Nevadi teda. Budu mat aj oni narodky. 🙂 bohuzial, ja som skorpionka. Co mi das, to dostanes.

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mikadooo
31. mar 2023

Nijak. Myslím, že dvojročná to má ešte fakt u prdele... Oslavu by som spravila doma v úzkom kruhu, kto chce, si spomenie, toho rada zavolám na návštevu. Kto má iný program, ja sa za to urážať ani hnevať nebudem. Aspoň bude dcérka od mala zvyknutá, že babka nerobí z jej narodenín haló, nezagratuluje a nenosí darčeky. Bude to brať ako fakt a nebude jej to ľúto, ani to nebude nejak zásadne prežívať. Horšie je, keď matka z toho spraví tragédiu a dieťaťu potom dôjde, že o niečo prišlo (darček).

zuzulka558
31. mar 2023

Tak toto ja neriešim vôbec z mužovej strany úplný nezáujem o deti,stale sme chodili len my aby ich deti poznali občas prišli o možno tak 4x do roka narodeniny, meniny, keď sa motali po nákupoch alebo som ich volala k nám len úbohé výhovorky,, nechodíme už ani my 2 roky vôbec, mali tak sprosté reči ze ničiť sa nenecham

evinqua
31. mar 2023

Záleží, či jej prídu blahozelat napr cez víkend ze mate oslavu a zablahoželať vtedy.