Ako by ste brali vy takéto správanie bývalého priateľa?

14. okt 2020

Ahojte zienky, chcem sa vas spytat na vas nazor/pohlad ako by ste to chapali.
Partner mna s babatkom po rokoch vztahu opustil. Nasiel si mladu pipinu 20rocnu, ktoru po par mesiacoch nabuchal a na to hned aj vzal. Najskor vibec nekomunikoval po rozchod, bol hrdina, nic ho nezaujimalo ani dieta, vobec nechodil, proste nic, isiel si svoje. Zrazu po roku od rozchodu poslal mne tenisky a nasej malej oblecenie. Ja som dostala ako darcek k narodeninam od rodiny fotenie takze som si dala spravit pekne fotky na pamiatku, ze som bola raz mlada 😅 No a tento moj ex ako som si nastavila na soc.siet fotku z fotenia reagoval, ze vidi ako sa mam dobre. Absolutne nechapem tejto narazke, nakolko ja som jemu dala uplny pokoj, nijak ho nekontaktujem, nerobim mu zle, proste rozhodol sa a ja som to sice tazko ale respektovala. A on zrazu po roku a pol od rozchodu takato reakcia od veci si myslim.
Namyslam si to, alebo mate aj vy pocit, ze ho to mozno s tou jeho az tak nebavi, ze mozno ho niekde v kutiku duse uz zamrzel ten rozchod a stve ho, ze som stastna?🤔😬

acrobaleno
14. okt 2020

Nič netreba s ním riešiť, iba čisto dieťa. A tie tenisky by som na tvojom mieste vrátila

snazilka_bio_mamka
14. okt 2020

jasne ze to olutoval a teraz sa snazi nadviazat rozhovor,ked mu odpisete hned bude kriviť hubu aky je nestastný v novom vztahu. Na vasom mieste by som si ani spravu neotvorila od neho.

sili82
14. okt 2020

A to druhé dieťa s už jeho manželkou sa narodilo? Ak už je to malé na svete, možno sa v ňom prebudil nejaký otcovský pud a zistil, že nemal opustiť svoje(tvoje) dieťa.

zooeynka
14. okt 2020

Ignoruj...tym ho budes iritovat uplne najviac

syslik81
14. okt 2020

ani by som nad nim nepremyslala.. tenisky mu poslala nazad a veci na dieta nechala ... tak ako si ho ignorovala doteraz rob to i nadalej .. jeho poznamky na socialnych sietach by som ignorovala

tosomja
14. okt 2020

Muži ťažko znášajú, ak sa má ich bývalá lepšie ako oni sami.
Nenamyslaj si, že ťa chce späť. Ži ďalej svoj život. Môže sa jedine zaujímať o dieťa

karhu
14. okt 2020

pripomenul si aka si kocka a zahucalo mu v gatiach, urcite by som takemu neverila ani nos medzi ocami, tenisky vrat - mozno nesedeli jeho sucastnej pratnerke, tak ich posunul..veci pre malu si nechaj a zi si svoj zivot

lija22
14. okt 2020

a ja zas z ineho uhlo tovidim, ale asi skor naivne. dieta to z manzelstva ma rad a tak si neraz spomenie na prvu dcerku ( sviniar hanba mu) a ma vycitky svedomia, ze sa jej nevenuje. preto to oblecko a tenisky by som brala ako "prepac". A komentar by som brala tak, ze vyzeras vyborne a zrejme sa mas dobre. nic negativne by som za tym nehladala a uz aj uzavrela a nespekulovala nad tym

autor
14. okt 2020

Neviem ci sa mu to iz narodilo, ja sa o neho nezaujimam, iba ked mi niekto medzi recou o nom nieco povie. No a ja som mu vtedy na tie tenisky pisala, ze na co mi to posielal, ze ja nic od neho nechcem a on mi na to odpisal “inej by som nedal”

ivapiva11
14. okt 2020

ja by som si na soc sieti upravila sukromie tak, aby nevidel moje fotky a mozno az tak, ze ani spravu by mi nevedel poslat....drzim palce...

karhu
14. okt 2020

aaale prosim ta, “inej by som nedal”, taketo dristy....inej by nedal tenisky??? inej dal prednost pred tebou! ak mas stipku rozumu a hrdosti v tele ani sa nad tym nezamyslaj a ako kaze @ivapiva11 uprav si profil, nech ta nesmiruje

autor
14. okt 2020

@karhu mam ho zablokovaneho uz od rozchodu, on ma zjavne pozera cez iny ucet a na profile mi vidi iba fotku, nic ine. A pise mi na mobil, tam si ho pochopitelne blokovat nebudem, keby sa chce pytat na malu

alzbetka71
14. okt 2020

A prečo ti to vadí v podstate ťa pochválil a ostatné ťa uz nemusí zaujímať. Debila najviac nasere ak ho ignoruješ

slavomira1980
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lauriema
14. okt 2020

Podľa mňa prišiel na to ze spravil chybu ze Vás opustil.... Tebe je už ľahostajný?

iffushka
14. okt 2020

Moja skúsenosť je taka a to teda dieťa ešte nemám ani vydatá som nebola, že zhruba po roku sa mi každý bývalý ozval presne s takou hlúposťou nejakou a len si pre zisťoval možný záujem, ale nie kvôli reálnemu návratu, ten sa nikdy nekonal, iba pre svoje uspokojenie.

vilma7
15. okt 2020

Nijako, alebo ako "trápny" pokus o nič.

sense
15. okt 2020

A myslim ze si namyslas.... keby ta miluje tak ta neopusti ....

ketrint
15. okt 2020

Len mna napadlo, ze spekuluje s vyzivnym? Asi mam zial ine skusenosti ako baby... moj ex ked pride pre malu nahodou a nemam na sebe teplaky ale saty alebo nieco business (ked idem z prace) tak vzdyyyy ma komentar ze vidi, ze sa mam dobre (tie veci mam roky, len som konecne do nich naspat schudla 😂). A hned to smeruje ma vyzivne (zarobi o dost viac ako ja). Nijako na to nereagujem, max ked to zachadza daleko tak poviem, ze za vyzivne a na veceru to dam dietatu zjest. 😅

autor
15. okt 2020

@ketrint A vies co, asi si to trafila 👍😅ked tak nad tym rozmyslam, asi to bude v tomto 🤣asi si mysli, ze chodim na nejake kozmeticke procedury alebo ze chodim do Prahy na Parizsku na nakupy 😅ked “vidi, ze sa mam dobre”

autor
15. okt 2020

@ketrint a ze mi mala doma beha dotrhana a hladna 24/7 🤣🤣🤣 lebo za to jeho vyzivne by som si teda vedela urcite “dopriat”🤦‍♀️🤣

mandarinka555
15. okt 2020

Ja som sa v tom teraz stratila....malá ti behá dotrhaná a hladná, ale ty si dopraješ profi-fotenie?

autor
16. okt 2020

@mandarinka555 to bolo myslene ironicky 😉 ze on si to mysli, ze ja si uzivam jeho vyzivne na seba a mala akoze hladuje a nema co nosit. Fotenie som dostala ako darcek (som to vyssie pisala).

annamaria4
16. okt 2020

neriesila by so s nim uz nic. ako jeho problemy su jeho o dieta sa ma povinnost postarat sa. to co ty dostanes od niekoho ineho, to je tvoja vec nie jeho

lavender273
16. okt 2020

Tenisky by som dala na charitu.
Ano, zahreje to pri srdci ze mozno ho to mrzi, ale neriesila by som co tym myslel alebo nemyslel. Skoda energie.

elenita
16. okt 2020

Ja si tiez myslim, ze ho stve, ze sa mas bez neho dobre a prekvitas. Zrejme na to ziarli. A urcite aj ta jeho opantanost mladou pipinou uz pominula a lutuje. Nuz, ma co chcel 🤷‍♀️ Urcite ani nerozmyslaj nad tym, ze by ste sa dali opat dokopy. Hoci chapem, ze je pre Teba svojim sposobom zadostucinenie, ked vies, ze by Ta (mozno) chcel naspat.