Ako bez urážky povedať človeku, že ma fyzicky nepriťahuje?

sszuzu8
28. máj 2021

Stretla som sa s týmto mužom 2x no povestná iskra a vôňa tam nebola. On ma za to ze si pasujeme (naozaj si skvelé rozumieme ale to ku vzťahu nestačí) ja som len povedala ze nie som pripravená. Neviem ako mu mam povedať pravdu aby sa neurazil je dosť citlivý ☺️ nechcem ho zraniť len ho chcem od seba odpudit

panelacikova
28. máj 2021

@sszuzu8 však normálne. presne tak, ako si napísala tu. pekne mu povedz, že síce je milý, vtipný alebo neviem čo, ale navrhuješ ostať maximálne kamarátmi, lebo z tvojej strany nepreskočila povestná iskra.... však ak nie je tupý, pochopí. ak nepochopí, normálne mu povedz, že akosi z tvojej strany necítiš, žeby sa prebudila chémia...

marca12
28. máj 2021

@sszuzu8 narovinu,ze tam nie je chemia. Nevod ho za nos.

kitycat
28. máj 2021

Vsak to nemusis hovorit do oci, mnohym sa nam stalo, ze iskra nepreskocila a teda je to vzdy rovnaky postup:
vyhovarat sa z rande,
zrusit na poslednu chvilu,
ochorela babka,
musis varit,
si chora,
mas vela prace,
zabudla si,
ze uz nieco mas.

Do toho zacat odpisovat sporadicky a jednoduxhymi ci jednoslovnymi vetami. Ak je taky mily ako aj mudry tak to pochopi

pribinak
28. máj 2021

@kitycat čo má 15nast? Bude robiť zo seba hlupanu

Normálne povedať, že oceňuje že je vtipný, inteligentný, pozorný, galantný ....ale že proste nie je medzi nimi správna chémia

stanulienkat
28. máj 2021

@kitycat tak toto je fakt hodne dospelej, inteligentnej zeny.

kitycat
28. máj 2021

@pribinak
@stanulienkat

Dievcata vsak pise, ze nevie ako ho odplasit tak nech pouzije "zarucene metody".
Alebo nech nechodi okolonhorucej kase a povie mu to rovno.

Naozaj si myslite, ze to myslim vazne vo som napisala?

jarnajar
28. máj 2021

Nerozpitvávala by som to, povedz, že je super, ale nehodíte sa k sebe. Na kamarátstvo ho neťahaj, on bude aj tak dúfať. Obmedziť kontakt.

savanna
28. máj 2021

Jednoducho, ze ty to tak necitis. Ja som bola odmietnuta tymito slovami a vlastne to v preklade znamenalo, sorry, nie si pre mna atraktivna :D. Ale znie to lepsie. Ach, bolo to davno a este to zaboli, ked si na to teraz spomeniem, ale taky je zivot pre kazdeho z nas a takato priama reakcia mi pomohla pozriet sa pravde do oci.

sante81
28. máj 2021

@sszuzu8 priamo. Bez pocitu viny.

panelacikova
28. máj 2021

@kitycat nechce ho odplašiť, len sa ho nechce dotknúť.... ak je dospelá a on tiež, ideálne je to povedať narovinu...

kitycat
28. máj 2021

@panelacikova hej ale pise ako nejaka 15ka tak mi to nedalo dat tie 15kove tahy... Niektore to zobrali az moc vazne...

deti95060810
29. máj 2021

@kitycat len výhovorky ako pre dospelú...musím variť, ....
ale inak v pohode, aj keď je to asi najlepšie povedať priamo...😉

pribinak
29. máj 2021

@deti95060810 hej a všetky 15ricne majú veľa prace a musia variť a majú toľko povinnosti, že musia fakt zrušiť rande a tiež toľko akcii že na rande im nezostáva chudiatkam čas 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

97tomi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz