Aké máte vzťahy so svokrovcami?

4. okt 2022

Ahojte ake máte vzťahy. Príde k vám svokra pozrieť ?či čaká len keď prídete vy k nim ako je to u nás 🙄ako ja som volala ale to bola len sama výhovorka.. ale keď som nevolala tak prišla ako nechapem či naschvál mi pozret ako mám bordel..🤷som na materskej a myslela som že viac budú sa zaujímať ale kdeže ani nenapíse nič občas dám foto na net ale asi čakajú keď prídeme. Nuž . Kto nás chce vidieť alebo skôr malé ten sa vie ozvať aspoň z mojej rodiny
Trochu mi to je ľúto ale zas múdre reči čo ako mám robiť mi netreba hovoriť nemám prvé dieťa

lienka175
4. okt 2022

moja svokra býva pár metrov od nás a bola u nás v kuse, odchádzala večer o deviatej... tak si vyber, čo je lepšie 😂

ivanka12311
4. okt 2022

Nedávaj fotky bábätká na internet a uvidíš ako sa sa začne zaujímať

cyberk
4. okt 2022

Moja svokra je uz na dochodku tak ma kopu casu 🙂
kupuje dost oblecenia, sem tam nejaka hracka/knizka… ja som rada, ze mam taku co sa zaujima, ale tak je to jej prva vnucka a zaroven aj posledna, tak si to uziva 🙂 .. ked chce ist na navstevu zavola, ci moze a ze o kolkej, chape ze odchod je vtedy, ked ideme malu kupat 🙂

andrea_82
4. okt 2022

tiež som si myslela, že svokra bude za vnúčikom chodiť častejšie. Bývali sme od nich 3 km a prišla 2x do roka na oslavu. Teraz sme sa presťahovali ešte bližšie, sme od nich kilometer a aj tak nepríde. Vyhovára sa, že sa stará o chorú babku. Už som si zvykla, na druhej strane mi aspoň nepríde vtedy, keď mi to nevyhovuje.

kleopatra114
4. okt 2022

Na dôchodku , bez záujmov , blizko , chodí do nášho mesta , ale nezastaví sa nikdy, hoci ju deti casto volajú . Doteraz som neprišla na to, či je to nezáujem alebo sa len nechce vnucovať 🙂 Ale my tam chodime raz za týždeň - dva na dve hodinky na návštevu .

autor
4. okt 2022

Alebo sis myslíte že je im blbé sa mi ozvať veď ja viem že ma nie raz riešili že som nahovno nevesta ..lebo nerobím čo by chceli,bývame inde s mužom a nie tam kde chceli oni

tinkavvv
4. okt 2022

Podla mna ani sama nevies co chces. Pride - zle je, lebo ti dava rady a kontroluje. Nepride tiez je zle. Tak sa rozhodni. A pripadne nic neocakavaj a budes spokojnejsia.
A k otazke - mame velmi dobre vztahy- komunikujeme a navstevujeme sa primerane vzialenosti 400km.

autor
4. okt 2022

@tinkavvv uprimne čakala som že prídu keď som volala ale nie no škoda tak už neviem

elalala
4. okt 2022

Lepší ako s vlastnými rodičmi...odsťahovali sme sa, kúpili sme dom 75km od nich, dosť často volajú, asi každý tretí deň...chodia menej často, ale zaujímajú sa

nikdenikto
4. okt 2022

Moji svokrovci bývajú o pár dedín ďalej, nemajú vodičák a obaja už majú zdravotné problémy....takže chodíme my tam. Keď sme dostávali aby videli dom muž bol pre nich a aj ich odviezol domov. Vtedy tu boli len 1x.

h2
4. okt 2022

Fakt sa bojím dňa, kedy sa môj syn ožení a založí si rodinu. V tej chvíli sa zo mňa stane hnusná mrcha a nech urobím akokoľvek, všetko bude zle. Veľakrát tu vidím, ako sa nevesta sťažuje, že svokra je stále u nich, každý deň, či viackrát do týždňa sa dotrepe na návštevu, mrcha jedna! A teraz zase nepríde, nezaujíma sa, to je ale sviňa! Ach, ženy, čo vlastne od tých svokier chcete?

nika1971
4. okt 2022

@h2 juuuj...ja mam dvoch synov....hnusna svokra budem dvojmo 😀