Aké máte švagriné?

mimel
30. dec 2011

ahojte,mám 2 švagriné a ani s jednou si nevychádzam. zo začiatku som si myslela, že tá jedna je super kamoška,ale potom ma podrazila. s tou druhou som nemala dobrý vzťah už od začiatku,pretože som poznala jej minulosť a aká je. najhoršie však na tom je, že ešte bývame u svokrovcov a tie dve tam sú nasáčkované takmer každý den aj so všetkými deťmi a ja neviem,kde mám ujsť. už som z toho zúfalá.tak velmi by som chcela už bývať v našom domčeku,len ešte to asi rok potrvá a ja už nevládzam tam dalej bývať.

mnamko
30. dec 2011

ja som vďaka krstu malej/tento rok/ po 10 rokoch zistila že si sňou už nemám čo povedať,dourážala ma za veci ktoré som vôbec neurobila

katecameron
1. jan 2012

prízivnicku ktora si robí naroky na svokru ktoru chce mat iba pre svoje bambuchy ked ja nieco potrebujem rychlo zakvací ona svoje ozembuchy svokre na krk aby nahodou sa nesla starat o moje

raichel
1. jan 2012

@mimel svagrova priatelka je vacsinio vonka za pracou tak myslim,ze aj ked sa malo vidime mame celkom dobry priatelsky vztah,aj s bratovou priatelkou v celku vychadzam,no zato o dalsej svagrine to nemozem povedat,co som sa dost sklamala,myslela som si,ze je kamaratka na ktoru sa da spolahnut a mozem sa jej zdoverit ci postazovat,ale zistila som opak,co si mala nechat pre seba vykvakala ako nejaka straka,falosnica.Co uz nie kazdy vychadza s rodinymi prislusnikmi

pici
1. jan 2012

ja mam obe svagrine skvele :D s obomi si rozumiem, obom sme krsny rodicia ich detom... navstevujeme sa...

katusska1
1. jan 2012

ja mám zatiaľ len jednu z Marekovej strany, je to manželka jeho brata, veľmi milá, dobrá, úprimná osoba, a hlavne skvelá mama dvojročnej dcérky, onedlho aj synčeka🙂. Mám ju rada, ale občas si nemáme moc čo povedať, pretože každá máme iné "svety", ona je už mamička, má rodinu, a ja som ešte pobláznený študent, takže niekedy nastane trápne ticho 😀.

zarabono
1. jan 2012

ja som so svagrinami nevyhrala.bratova zena mu zakazuje sa stykat s rodinou.zakazala mu aj povedat,ze porodila.no a svagrina s muzovej strany tiez ziadna vyhra.prave maju dojst na tyzden a uz sa ohromne tesim.

katarinajurikova
1. jan 2012

ja sa radsej nevyjadrujem 😀 😀 😀 😀 😀

mareli
1. jan 2012

@zarabono tak to je uz vazne extrem...asi sa vo vasej rodine udialo nieco vazne, ak zasla az tak daleko,ze nechce, aby ste vedeli o porode...no to ma vazne dostalo.
ja mam 3 svagrine, 1 bratova zena a dve z muzovej strany. nastastie so vsetkymi si mame co povedat, dat kavicku, vsetky sme maminy priblizne rovnako starych deti, takze tem je dost. nie vzdy to bolo ruzove, a presli sme si aj takymi zenskymi zabomysimi vojnami, ale ked sa na to spätne po skoro desiatich rokoch zamyslim, tak sa len pousmejem v duchu nad tym 🙂)) osobne si myslim, ze nie je nad rodinnu pohodu...

martinaema
1. jan 2012

jéééj super téma 🙂
Ja mám 3 švagrinky. Bratova manželka a mužova mladšia sestra sú super kočeny, s ktorými si pokecám, aj pklebetím, ale mužova staršia segra... 😒 Našľahnutá zatrpknutá baba, ktorá závidí vlastnej sestre šťastné manželstvo a nenávidí ju kvôli tomu, jediná téma o ktorej sa vie baviť je jjej váha a vyspelosť jej 12 ročnej dcéry, a neurobí pomaly ani krok bez schválenia veštice 😝

zarabono
1. jan 2012

@mareli praveze sa neudialo nic.asi jej nevyhovovalo,ze s bratom som mala super vztah.jednoducho je pre nu bratova rodina neprijatelna a dobra je len ta jej.ja som tiez za rodinnu pohodu a dobre vztahy.ale asi jednoducho na svagrine nemam stastie.so svagrinou z muzovej strany sme mali celkom dobry vztah,ale po rokoch,ked sme aj zvazovali svadbu a aj so svokrou sme si dost blizke a rozumieme si ,tak asi jej to zacalo vadit a akoby zacala so mnou superit.

adetka
1. jan 2012

ja som mala dlhé roky iba jednu švagrinú.. manželovu sestru, ktorá sa vydala do Nemecka... minulý rok k nej pribudli dve ďalšie - manželky manželových bratov... od obidvoch si zatiaľ držím odstup... nemáme spoločné témy a aj životný štýl a záujmy sú úplne odlišné... ale zas - nehádame sa 😉 ... manželova sestra si zas drží odstup od mňa (čo mi je ľúto)... tento rok sa z dvoch z nich stali mamičky (jedna si chce ešte užiť kariéry)... takže uvidím, ako budeme vychádzať, keď sa v lete stretneme na svokrinej chate 😅
dokonca ani so švagrami si veľmi nemám čo povedať: jeden náboženský fanatik (aj manželka jeho), druhý počítačový maniak (aj manželka jeho) a tretí je manžel mojej sestry... a tak sa sním radšej veľmi nekamarátim (pre prípadnú žiarlivosť)...

medyna
1. jan 2012

no, my dve sa velmi nemusime ..... ale nejako zvlast mi to nevadi ...... 😝

bambi2
1. jan 2012

Aj moja svagrina nestoji za nic, nemame si co povedat, zije v trosku inom svete ako ja... A je presne taka ako moja svokra a je hrozne lakoma a takych ludi ja nemusim..

ajca123
1. jan 2012

Cauky kocenky 🙂
Tak ja nemám žiadnu svagrinku,môj drahy je jedinacik...
Ale môj drahy má moju segru,ale tej je 19r....

mia258
1. jan 2012

Ja mám zatiaľ dobré švagriné, viem s nimi pokecať, ale keď je to téma deti-rodina-práca dookola, ale aspoň niečo. Poradia, nakúpime spolu ale čo je najdôležitejšie, naše deti sa spolu super vyhrajú 🙂

frick
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erzebet2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sympa1
1. jan 2012

ja mam super švagrine 😉 jedna starsia sestra mojho muza je pre mna ideal perfekntosti, je to kočka doslova, jej 4 deti jej neobrali ani stipinku krasy skor cim je starsia tym je krajsia..ale je aj mudra velmi dobre mi vie poradit a vysvetlit vsteko co ma trapi..ma proste dar...ale odstahovali sa do čiech s muzom tak sa uz moc nevidime..a mladsia sestra mojho muza tiez zila dlho v zahranici a teraz prisla so zlomenym srdcom a dcerkou domov a stretavame sa dost casto..s oboma si mam co povedat aj mame rovnake zaujmy...

katuska268
1. jan 2012

NMoja svagrina je hnusna mamyslena koza a navyse rozmaznana..nic nerobi doma nikdy nic nekupi na jedenie mama jej nosi jedlo do izby.perie jej veci nikdy nic malemu nekupila...a iba na vsetko pinda a nadava v skratke nemam ju rada...

mukiii007
1. jan 2012

Ja mám jednu v pubertálnom veku, popravde ma bludy 12-13 ročných dievčeniec netrápia a druhá dokáže povedať iba že GAGA... 😀

katren
1. jan 2012

ja mam jednu v USA, videla som sa s nou 2x a druha byva vedla a je skvelaaaaaaaaaaaaaaa 😉

mojmacik
1. jan 2012

🙂 ja mam dve. Bratova zena ok a manzelova sestra striga na n-tu,intriganka a klamarka v jednej osobe...proste ona uz tolko veci naklamala a svokru opija rozkom,ze proste uz ani sama nevie ci je to loz alebo pravda...podla mna je to uz diagnoza,len ona chudinka to nejde pochopit...bol by to pribeh na veeeela stran ,no myslim ze vec,ze k 1.roku pride vinsovat po mesiaci so 7dcl vina,ktore predtym uz 2x darovala mojmu muzovi a este zacne vykrikovat,ze som jej nevratila vecicky (bezdetna) a prisvojovat si aj tie co mi kupila sestra,hovori o jej charaktere.......deti idu mat o mesiac tri a my sme sa chvalabohu odvtedy nevideli a k svokre ideme len vtedy,ked nie je ona doma a ak by nahodou u nas zaklopala,jednoducho ju dnu nepustim...odvtedy nevidela ani deti iba ak na fotkach a ako som sa dozvedela,ze hlada po nete fotky,rozhodla som sa aj albumy tu na MK v blizkej dobe zviditelnovat len priatelom....nezavidte mi ju 🙂 🙂 🙂

irriss
1. jan 2012

ja mam jednu - stara panna touzici po miminku....uz celych 56 let... 😉
zacatky po jejim boku byly dost krusne, posledni leta se se svym osudem smirila a stava se z ni super teta... 😉

p.s. obcas place...a kdyz place, tak ja za ni prosim "osud", aby ji nadelil aspon vdovce s deseti detma...
"Kez bych byla vyslysena" - (jedno z mych novorocnich prani) 🙂

frick
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bobinka87
1. jan 2012

@mimel ahoj moja ja to mám podobné mám dve švagriny jednu bratovú ale stou sa vôbec nestretávam a jednu mužovu bývali sme všetci pri svokrovcoch asi tri roky potom sa odsťahovali ale u nás boli nasačkovaný každý deň najhoršie na tom bolo že sa mám narodil syn a oni vôbec nerešpektovali naše súkromie a je to stále rovnaké už sú to 5 rokov a tiež už nevládzem tak to žiť a najhoršie je na tom že je strašne lenivá nemám si sňou nič povedať a potom je nervozna že sa sňou vôbec nebavím keď ona je strašne lenivá ale že strašné s mojím synom sa vôbec nebaví a to už má 2 roky hrozné dalo by sa toho veľa písať ale škoda slov

mayap
1. jan 2012

ja mám 2 švagriné (ženy mojich bratov) a vychádzame spolu perfektne... teda s jednou lepšie, ale len preto, že sa viac stretávame... 😎 v princípe je to tak, že keď môžu pomôžu a poradia a keď nie, nezavadzajú... 😀 😀 😀
... ale vážne... jednoducho nemohla som si ani želať lepšie švagrinky... sú super... 😵

andrejkam
1. jan 2012

aj ja mám len jednú švagrinú,ale to ako keby som ani nemala 😉 ...jednoducho si nemáme čo povedať

larosa
1. jan 2012

zaujímavá téma 🙂 dalo by sa povedať, že mám 3 švagriné- mužova sestra a frajerky mojich bratov- jedni sa berú v septembri a druhí čakajú bábo tak ako ja 🙂
dobre vychádzam s bratmi a aj ich frajerkami- nemienim sa nikomu starať do života a ani naši- po skúsenostiach s mužovou sestrou, otcom a matkou- sú to ich životy a zjavne sú spokojní, tak aj mi všetci, moje dievčatá zbožňujú aj bratov aj ich frajerky a prajem im len to dobré 😀
no mužova sestra je...iný prípad 😝 muž ju nemá nejako v láske a ja...ja ju ľutujem, je veľmi závistlivá a podobne ako švagriné @frick @erzebet2 opakuje, len u nás je to tak, že keď občas prišla na návštevu, tak oznámila, že máme také zrkadlo ako ona chcela, že vždy chcelataké dvierka na linku ako máme, najväčšia sranda bola, že chce dievčatko keď aj my máme 😀 jeden čas sme sa nerozprávalli dva roky, keď ju opustil muž, tak som jej napísala sms- ak budeš potrebovať pomoc si vítaná- alebo niečo v tom zmysle- tak prišla na kávu, vyrozprávala sa, muž sa zľutoval a keď dačo potrebovala šiel jej pomôcť, no v lete prestala s nami zasa rozprávať, lebo sa dozvedela, že čakáme ďalšie bábo...
svokrovci spolu s ňou nám predpovedali max. dva roky manželstva a boli zásadne proti...lebo sme ju predbehli so svadbou a podobné hlúposti 😝 našťastie manželstvo sa nám vydarilo- zatiaľ 🙂 ľúbime sa, vydržali sme spolu nielen dlhšie ako on s ňou, ale navyše čakáme ďalšie bábo a sme spokojní 🙂 tak si ňou nenecháme pokaziť život 😵

katecameron
2. jan 2012

@frick s tym ukradnutym menom by ma porazilo ja som si povedala ze nikdy nedam take meno ako moja svagrina ale musím povedat ze neznasam len dve chlapcenske mena neznasla som ich davno ked som este ani mojho mm nepoznala a cuduj sa svete svagrinine chlapciska maju obidve tieto mena a z dievcenskych neznasam len jedno a dievku nemaju ja si robím srandu ze uz im chyba iba Zuzana 😀 a potom ich deti budem volat tri-ko proste toto je umenie sa trafit

lypka
2. jan 2012

tak a teraz vám napíšem akú super exšvagrinnú mam ja. pomáhala som jej starala som sa o ich deti ked niekde potrebovala ísť, ale aj len tak a ona, že ako sa mi za to odplatí. odplatila sa mi tak, že týžden pred mojou svadbou nechala brata a odišla, nechcela ani deti pustiť na svadbu, takže aj takýto sú ľudia 😒