Aké je správne rozhodnutie?

natalysb
4. aug 2016

Ahojte len v skratke mam muza a dieta, s muzom sme mali od zaciatku problemy(5r.) dieta bolo neplanovane ale chcene.. prisla som mu na neveru, skoncil to, neskor som mu nasla ze si vyhladava sex na jednu noc, vypisoval si s inymi.. chodil na sexzoznamku.. vsetko som odpustila, tolerovala ale nezabudla (to sa neda) stale sme v stadiu ze sa snazime udrzat vztah, byt "stastny". V sexe nam to tiez nefunguje, ze vraj mu nestacim. Snazila som sa mu dat viac ale nejde to a z donutenia to nemienim robit. Nemame sa zle.. nebije ma, nehadame sa denno denne ale uz citim ochladnutie z mojej strany. Mam zas sa snazit a bojovat? A ako vzdy- prisiel do toho iny muz, nie je to ziadny novy objav je to dlhorocny priatel.. Cele roky sme boli len dobry priatelia az teraz sme obaja zistili ze sme chceli byt obaja spolu len sme nechceli stratit to co bolo medzi nami (kamaratstvo). Viem zdravi rozum mi hovori aby som nestratila to co mam.. ale podvedomie stale rozmysla ze by som mohla byt zas stastna..Vsetko co som robila doteraz som robila pre muza a dieta,pre rodinu. Neratam s tym ze ked sa rozidem s muzom ze budem s priatelom.. to nechcem.. chcem to nehat tak ako sa to same vyvynie.. do nicoho sa nehrniem..

moni244
4. aug 2016

Po kazdom nechranenom styku je moznost otehotnenia, ale priznaky po 7 dnoch? No skor psychika

prasiatko30
4. aug 2016

😂😂😂😂😂😂😂skoro mi zabehlo😂😂😂😂😂 dalsia tema perla😂😂😂😂😂

natalysb
autor
4. aug 2016

@moni244 ďakujem 🙂

natalysb
autor
4. aug 2016

@prasiatko30 zaujala by ma nejaka Tvoja tema. Urcite by to bola lepsia perla 🙂 ale dakujem za nazor 🙂

prasiatko30
4. aug 2016

@natalysb a teraz ako co chces pocutsi myslis ze tu ti niekto vyvesti ci si alebo nie si tehotna???? Mala si nechraneny styk? Mala tak ano mozes byt aj tehotna. Chytit filcky/sifilis/kvapavku/ziku/chlamydie/etc alebo si to len namyslas a teraz co??? Pokial mam nejake obavy bud si kupim tester alebo idem rovno k dr a testujem sa na vsetko mozne ked uz nevies ta a tvoj partner pouzivat nejaky typ antikoncepcie. A add2 takychto tem je tu najmenej 20

natalysb
autor
4. aug 2016

@prasiatko30 Nemam zaujem sa tu dotahovat. Prispela som do fora za ucelom aby som pocula nazor inych tehotnych. Ci mali podobne priznaky! Pohlavne choroby si odpusti prosim mam dlhodobeho partnera. A myslim ze sme obaja zdravy. Co sa tyka lekarov mam trosku komplikovane kedze zijem v Nemecku. Takze dakujem za radu ale Gynekologa mam na SVK. Tak preto som ho este nenavstivila. Dakujem za radu testera. Nad tym som taktiez premyslala ale asi by si mala vediet ked uz rozdavas rady aj o tom ze na test je skoro. Ako mozno aj na priznaky. Pekny den

sardinka335
4. aug 2016

@natalysb ,,lahka matematika,, - po kazdom nechránenom pohlavnom styku mozeš otehotnieť, cca týžden po sexe je asi skoro hovorit o nejakych priznakoch aj ked človek nikdy nevie. Kazdopadne ocikaj test...tu ti nikto 100% odpovede nedá.

prasiatko30
4. aug 2016

@natalysb som nevedela ze v nemecku nemaju gynekologov - zvlastni tito nemci

natalysb
autor
4. aug 2016

@prasiatko30 a este mas pocit ze v prispevku sa strachujem? My planujeme dieta takze sa prosim ukludni. Alebo si liec nervy prosim.

natalysb
autor
4. aug 2016

@sardinka335 dakujem velmi pekne 🙂 skusim zbehnut do lekarne. A predsa siahnem po teste. Ja viem ze mi nik nepovie ci som alebo nejsom tehotna. Len ma skor zaujimalo ci sa najde mamicka alebo zena ktora pocitovala nieco podobne tyzden po pohlavnom styku ale dakuj krasne 🙂

moni244
4. aug 2016

@prasiatko30 skor nevie po nemecky 😉

natalysb
autor
4. aug 2016

@prasiatko30 nie nemame tu gynekologov :D dik

prasiatko30
4. aug 2016

@moni244 to ani tvoj partner nevie po nemecky? Kebyze mas infarkt tak co sa das zaviest do bratislavy???

natalysb
autor
4. aug 2016

@moni244 keby si zila v Nemecku by si vedela ze kazdy druhy Nemec ovlada Anglicky ;) Anglictina je celosvetovy jazyk draha 🙂 ale mas pravdu Nemecky neviem 🙂

natalysb
autor
4. aug 2016

@prasiatko30 neber si meno mojho partnera do huby ;) prosim bud taka dobra zije tu 9 rokov ale ja nejsom povinna sa Ti spovedat. 🙂 skus sa preklikat hore a precitat si este raz cim som prispela do fora. Lebo akosi si sa stratila

prasiatko30
4. aug 2016

@moni244 toto mi su take argumenty ze clovek zasne 🙄🙄🙄 nema gynekologa ako keby zila v etiopii nikede v osade kde nie je pristup k lekarom - co uz komu niet rady tomu niet pomoci

sardinka335
4. aug 2016

@natalysb sprav si test...chapeš...najde sa ti tu x mamičiek čo povedia, ze ano mali take priznaky a dalších x ti povie ze to je skoro. Takze aj tak ostavaš v neistote...je to 50 na 50.

natalysb
autor
4. aug 2016

@sardinka335 hej to mas pravdu. 🙂 skusim sa testovat. 🙂

prasiatko30
4. aug 2016

A na toto bolo treba zalozit jednu temu - gratulujem👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽

moni244
4. aug 2016

@natalysb je to smutné, žiť v Nemecku a nemôcť ísť ani k lekárovi, takto sa musíš spoliehať na rady žien a dúfať, že nejaká mala taký istý problém

irusa
4. aug 2016

tak ak plánuješ bábo v prvom rade treba prestať fajčiť 😒 😒

natalysb
autor
4. aug 2016

@moni244 nesolieham sa na nazor inych zien. Asi Ti to nedochadza. Neriesim lekara v Nemecku nakolko som medzi SVK A Nemeckom. Takze to budem riesit na SVK ak by som bola tehotna. A samozrejme ze lekara si dodatocne najdem v Nemecku. Len ma cisto zaujimal nazor ci mozem mat priznaky tak skoro alebo to je psychika.

natalysb
autor
4. aug 2016

@prasiatko30 ja gratulujem k Tvojej nezaujmavosti 🙂

natalysb
autor
4. aug 2016

@irusa no dnes to bola posledna po ranu ked mi prislo zle. Viac som nefajcila 🙂

sardinka335
4. aug 2016

@natalysb tak počula som uz aj take, ze niektorým zenám sa to proste v tehotenstve zhnusí ta cigareta, ale tak to je subjektívny pocit.

irusa
4. aug 2016

@natalysb všetko je možné aj tehotenstvo..tak radšej opatrne, aby si neublížila bábätku ak sa podarilo...držím prsty

natalysb
autor
4. aug 2016

@irusa fajcim 6 rokov uz. A nikdy mi neprislo zle s cigarety. Ani som ju nedofajcila viem len ze som si 5 krat potiahla a uz ju vyhadzovala z auta. 🙂 dakujem velmi pekne za radu aj nazor Vazim si 🙂

natalysb
autor
4. aug 2016

@sardinka335 hej je subjektivny. Uvidim povkam este par dni. Mam aj pred ocakavanou mrskou a uvidim. Ale fajcim dlhodobo a nikdy mi neprislo zle s cigy.

juriva
4. aug 2016

Kks čo neocikas test?;)) To je fest problém heeee

natalysb
autor
4. aug 2016

@juriva po tyzdni ocuravat test asi ano nemyslis?