Aká žena si urobí bábätko s mužom, ktorého nepozná?

30. apr 2022

Často vidím príspevky od žien, ktoré sa sťažujú na svojich mužov a často píšu, že sú s mužom napríklad 5 rokov, ale majú 4-ročné dieťa. Vy si ešte stále myslíte, že si po takom krátkom času s mužom viete založiť rodinu? Pýtam sa naozaj zo záujmu, ja by som to nikdy nedokázala 😄

joesvk
30. apr 2022

Nikdy nehovor nikdy 😉

matullienka
30. apr 2022

Tak ja som s mužom prvýkrát otehotnela keď sme boli spolu 14 mesiacov, o bábo sme síce v 17tt prišli ale napriek tomu sme sa vzali sa teraz máme spolu 2 krásne deti a o 2,5 mesiaca oslávime 13 výročie sobáša

petkasaurus
30. apr 2022

Kolegyna si s frajerom po 3 mesacnej znamosti povedali, ze idu do toho a uz su zobrati a maju 2 deti..

vilma7
30. apr 2022

Prvé písanie online október, prvé stretnutie december, v auguste na ďalší rok bola svadba 🤣🤣🤣. Sme manželmi 7 rokov, máme dve male detičky.

diamond007
30. apr 2022

Podľa mňa to žena vycíti. Môžeš poznať partnera aj desať rokov a ako partner môže byť skvelý, ale vo výchove si môžte byť odlišní a vzďaľovať sa

marca12
30. apr 2022

Ani ja by som to nedokazala,ale po roku je to najlahsie,lebo mas este ruzove okuliare. Vsetko je nove,krasne. Pokial je to mlada baba,nevie do coho ide a ked to spravi zena v rokoch bud je velmi naivna alebo uz zmeskala bus a snazi sa ho dobehnut. Je par vynimiek,ktorym to vyslo,ale vacsinou take vztahy krachnu,ked pride realita

deti95060810
30. apr 2022

to že ty by si to nedokázala je jedna vec a že sa to niekomu podarí je vec druhá...

Moja sesternica bola kamarátke na svadbe. obe mali 18 rokov. Na svadbe sa spoznala s mladým mužom... o 3 mesiace mala svadbu aj s tým mladým mužom ktorého spoznala na svadbe. Samozrejme už bola tehotná... po rokoch - Ich dcéra je už dávno dospelá, postavili si dom a sú spolu doteraz...

manželová teta bola na zábave. Troška viac si vypila a mala sex. Ostala tehotná a vôbec ani len nevedela meno mladého muža. Narodil sa jej syn. Po rokoch sa syn oženil a s manželkou mali tiež syna ktorý je známy slovenský reprezentant....

Niekedy sa stávajú aj troška šťastnejšie konce...😉

sense
30. apr 2022

Môjho partnera mama si vzala za muža, chlapa kt ho poznala polroka, o ruku ju požiadal po 3 mesiacoch, sú spolu 26rokov. Spoločne dieťa im žiaľ dopriate nebolo... Ono niekedy to vyjde, inokedy nie

matullienka
30. apr 2022

Vieš ono ešte neznamená keď s niekým chodíš roky, že sa po svadbe z neho nevykluje prvotriedny debil.

jazula
30. apr 2022

Moji rodičia sa zobrali po 7-mesačnom vzťahu (kvôli manželským intrakom 😁), ja som sa narodila po 2 rokoch ako prvé dieťa, tento rok oslávia 43 rokov manželstva 😊.

izabela181
30. apr 2022

Ja som svojho muža spoznala, bola to láska na prvý pohľad, o polroka na to som vola tehotná a teraz mame 9 mesačného syna. Zatiaľ je všetko skvele lebo sa aj obidvaja snažíme, úloha rodičov je tiež veľká záťaž pre vzťah a veríme že fakt spolu budeme do konca života 😊 tak predtým som ja bola v otrasnom vztahu, ktorý sa za 7 rokov nikam neposunul aj keď som sa snazila…ako sa hovorí: nikdy nehovor nikdy…a vzťah sa môže pokaziť aj po roku, po 10 rokoch, príchodom deti a podobne…niekedy netreba podľa mna zbytočne nad všetkým príliš premýšľať a plánovať 😊

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka1.
30. apr 2022

My po 2 mesiacoch, sme spolu 15 rokov, čuduj sa svete, dieťa plánované, rýchlo ale jednoznačne

talikudelkova
30. apr 2022

Moji rodičia sú spolu od 17 tich keď mali obaja 18 hneď sa vzali . Dnes už to je 28 rokov čo su spolu 🥰

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leuska1991
1. máj 2022

@viestta presne tak

zuzanockamt
1. máj 2022

Autorka Tież tomuto nerozumiem, ale tak asi sú to zväčša prípady, kde moc na antikoncepciu nedbajú, takže sa im stane 🤷 My sme mali dieťa po 7 rokoch vzťahu a druhé dieťa po 16 rokoch vzťahu. Samozrejme plánované.

nervacik83
1. máj 2022

Celkom nerozumiem téme. Ja som s terajším manželom otehotnela tiež po roku, tento rok oslávime 18 rokov čo sme spolu. To nie je podľa mňa o tom po akom čase si založia dvaja rodinu, skôr o tom, do akej miery sú obaja schopní sa tomu druhému prispôsobiť, koľko zo seba dokážu dať a aj koľko obetovať.

poopsie
1. máj 2022

My sme s mužom išli do toho hádam hneď 🤣po 3 mesiacoch sa nám podarilo... Ale my sme boli kamaráti už 6 rokov predtým.. To sa ti počíta či nie?🤣

pininka1
1. máj 2022

To nie je o case, skor o tom,ze niektore proste pritahuju take typy, resp nechcu vidiet problemy ktore tam su od zaciatku. Ja som chodila s mojim muzom tyzden a uz som vedela ze s nim chcem mat deti. Sme spolu 20 rokov z toho 16 manzelia.

tomovakatarina
1. máj 2022

Prečo by nepoznala, ved ak ti niekto sedí a ukáže pravú tvár, prečo by ste sa nemali poznať. My sme boli spolu každý jeden deň a po pol roku som bola tehotná, sme spolu 8 rokov a čakáme 2 dieťa. Ja skôr nepochopím ako si niekto myslí že niekoho poznáte dokonalo žijete vedľa seba x rokov myslíte si že sa poznáte a tak si poviete spravíme si rodinu a hneď nato rozchod, takže poviem len toľko ľudia sa menia stále aj rokmi ale môžu sa ako k horšiemu tak aj k lepšiemu. A nakoniec si pomyslíte ze preboha žijem s tebou x veľa rokov a neviem o tebe vlastne nič. Ja to skôr vidím, že ľudia by mali mať začiatky keď nemajú toho veľa keď nestoja za nimi rodičia ci už financií co sa týka alebo podpory a až ptoom pochopíte co je naozajstný vzťah. My sme zacalli od nuly sami všetko a možno preto sme teraz tam kde sme. Sami sme vybudovali všetko. Pretože veľa vzťahov padne vtedy, keď musia riešiť situáciu ohľadne bývania financií alebo dieťaťa. Takže ja by som to povedala takto : najskôr dospejte a ptoom si voooobec nejaký vzťah hľadajte. Pretože všetko je ideálne keď začínate so všetkým potom stačí jeden problém a neprekonate ho. 🙂

mandzula
1. máj 2022

Ja som otehotnela po 5 rokoch vzťahu a keď mala dcéra 6, rozišli sme sa. Po narodení dcéry sa ukázali všetky jeho negatíva, o ktorých som dovtedy netušila. Takže ani dlhý vzťah nie je zárukou jeho kvality.

3009
1. máj 2022

Ja som terajšieho manžela spoznala 8. marca a 29.6 toho istého roku mali svadbu a prvé dieťa za 3 roky. Dnes sme spolu 42 rokov.

karhu
1. máj 2022

🙄

mell27
1. máj 2022

Ja som s mojim ex chodila 5 rokov, po troch rokoch manželstva som sa rozviedla... Našťastie sme nestihli splodiť dieťa 😃 ono to nie je ani tak o dĺžke chodenia, ako o intenzite a mentálnej vyzrelosti mladých ľudí...

vroni
1. máj 2022

Otehotnela som po 15 mesiacoch. Mala som od lekárov písomne, že sa to nemôže stať 🤣🤣🤣
Ťaháme spolu už 19 rok.

pimpa12
1. máj 2022

Ja s mojím mužom sme si urobili bábo mesiac po tom ako sme sa spoznali. Obaja sme mali 26 rokov. Sme spolu 8 šťastných rokov. V živote by som ho nevymenila. Je to úžasný otec našich dvoch detí a skvelý manžel ktorý mi každý deň povie ako ma ľúbi.

kiki68
1. máj 2022

Moja teta napriklad, vela ludi toto spravi. Neviem co sa nad tym niekto pozastavuje. Niekto chcem iba dieta a partner ju mu ukradnuty. Poznam vela zien, ktore to takto spravili.

andromeda818
29. okt 2023

Tak někdy se stane omylem a já bych na potrat třeba nikdy nešla, krom kdyby bylo dítě postižené. No a pak když je ženě kolem 40, tak není čas ztrácet čas.