Aká bola vaša životná láska? 🙂

katlak
10. jan 2019

Ahojte, co tak trochu pospominat? Ako ste sa sa spoznali s partnerom? Bola to laska na prvy pohlad? Ako vas poziadal o ruku? Alebo vy jeho? :P Kolko ste boli spolu ked ste sa zobrali? Ako ste vedeli ze to je "ON" ten vas pravy princ? 🙂

3009
10. jan 2019

@katlak poznali sme sa 3 mesiace a mali sme svadbu. Môj nastávajúci doma povedal, že sa musí ženiť. Bola svadba a asi po 2-3 mesiacoch sa ma svokra pýta, že kedy sa nám narodí dieťa. Ja, že aké dieťa, veď mi dieťa nečakáme. Potom sme sa zasmiali, lebo oni si mysleli, že sa musíme brať, že som tehotná. Bolo to už pred 38 rokmi a stále sme spolu. Potom sa nám deti narodili, ale až po 3 rokoch od svadby.

tenerifka
10. jan 2019

Nadpis nie je spravny, kedze zivotna laska nemusi mat vobec nic spolocne so sucasnym partnerom/manzelom

katlak
autor
10. jan 2019

@3009 po 3 mesiacoch? To asi chcelo aj odvahu 😊 ale pekne dlho ste už spolu, dúfam že aj nám to toľko vydrží

katlak
autor
10. jan 2019

@tenerifka a ako by si to nazvala?

rybkoava
10. jan 2019

Ako sme sa spoznali? Zoznámila nás spoločná kamarátka. Bola to láska na prvý pohľad? Nie, nazvala by som to láskou na prvé rande. Keď som vystupovala s autobusu do zasneženého večera , čakal ma s ružovou a v tedy to zaiskrilo 😊O ruku ma nepožiadal. Keď som prišla v nedeľu večer s práce totálne unavená povedal mi : "Zoberme sa." Poslala som ho vyspať sa 😊, že na druhý deň sa porozprávame. Na druhý deň, mi povedal, že čo tak ísť vybrať obrúčky 😊 Všetko sme zorganizovali sami a za 3 týždne bola svadba. Brali sme sa po troch rokoch. Ako som vedela, že to je ten princ ? Pretože sa naňho podobal 😊 brali sme sa s lásky a aj keby to po tých rokoch čo sme spolu skončilo, nikdy to neoľutujem. Ďakujem Ti, že som sa vďaka tebe vrátila o 13 rokov naspäť. Zrovna v tomto čase len o 13 rokov späť som prežívala tie krásne začiatky. Človek až po rokoch zisti, či to bola tá pravá láska. Pekný deň

tenerifka
10. jan 2019

@katlak no ak sa jedna o manzela tak asi nieco ako "Od zoznamenia po manzelstvo", lebo zivotna laska moze byt nieco uplne ine

pininka
10. jan 2019

Spoznali sme sa cez internet, cez tú nenávidený pokec,ktorý bol pred 17 rokmi ešte v plienkach. Asi po týždni sme sa stretli a po ďalšom týždni som vedela že je to ten pravý. Rozhodne nieje ideálny a museli sme si dlho zvykať na svoje povahy hlavne po svadbe. Ale vydržali sme spolu, máme tri deti a stále ho milujem.

katlak
autor
10. jan 2019

@rybkoava krásne, skoro ako z nejakého filmu😍

gir
10. jan 2019

Môj manžel je z kategórie najlepší kamarát. Poznáme sa od 16 tich a stále to bol človek na ktorého som sa mohla spoľahnúť. Potom sme sa dlhší čas nevideli, keď som chodila na výšku. Stretli sme sa náhodou, vystískali sme sa, že čo ako sa mám a poď sadneme na a kávu. Na rozlúčku mi dal pusu, bol to krásny pocit a ešte k tomu strašne pršalo. Večer mi prišla sms "asi ťa ľúbim" , odpísala som: "asi aj ja teba" a bolo. Po pol roku ma popýtal o ruku a do roka bola svadba. Sme manželia 10 rokov, máme dve deti. Ozaj mám pocit, že patríme k sebe.

pivonka6
10. jan 2019

@katlak Zase robí niekto výskum pre diplomovú prácu? A čo tak začať tým, ako si sa ty spoznala so svojou životnou láskou? Nejaká si zatajená. Ale stále sa nájdu baby, ktoré hneď naletia a všetko o sebe vykrákajú🙂

katlak
autor
10. jan 2019

@pivonka6 a aký odbor by mal takúto tému na diplomovu prácu? 😁 Už ani na to nemám vek. 😁
My sme sa s mm spoznali na výške, bol to môj spolužiak, veľmi dobrý !len! kamarát. Až sa to raz pri popíjaní zvrtlo 😇

0izidora0
10. jan 2019

@pivonka6 Mne sa na tejto teme tiez cosi nepozdavalo,ale tak treba uznat. Pekna tema🙂 pospominala som si🙂 Dala som palec hore🙂)

lilyianka
10. jan 2019

@katlak mne ten môj napísal prvý, echo mu dala naša spoločná známa. Vedela,že on je sám a chcel by niekoho a že aj ja som sama,ale nechcela som nikoho. Dlho vypisoval, tak som sa s ním po pár mesiacoch stretla nech da pokoj,bola som "hrozne milá ",nech ho odplasim, lenže čo čert nechcel, zapáčil sa mi...a čím ma zaujal? Že vedel čo chce, že chce svadbu,rodinu,deti atď... že nebol lakomy ,bol zodpovedný,šikovný a pracovitý a teda aj je a štedrý.... začali sme spolu bývať skoro hneď a po 2r sme sa vzali. Nemohla som urobiť lepšie

katlak
autor
11. jan 2019

@0izidora0 nerobím žiaden výskum. Chytila ma nostalgia pri pozeraní fotiek zo svadby. Mne sa páči ta rôznorodosť. Že každý to má úplne inak, niekto to vie opísať ako lásku na prvý pohľad, niekto má vtipné príhody s tým súvisiace......len som chcela otvoriť peknú tému. Či sa tu môžu riešiť len problémy a zle veci? Veď život je aj o peknom 🙂

lija22
11. jan 2019

novy kolega v praci, 21 rocne ucho, ja 30r v tom case. komunikovali sme pracovne a bolo mi ho luto, ze je sam v novom meste, tak som ho pozvala na pizzu.
mala som zoznam co stihnut do 30, bolitam kadejake blaznive ulohy aposledna bola v 30 si najst muza. Prvykrat sme si ruky podali v den mojich tridsiatich narodenin 🙈 mala som mierny odstup predsa len 21 rocny mladencek, ale alkohol prelomil zabrany a bolo, sme spolu sedem rokov a je to laska mojho zivota, kazdym rokom sa lubime viac. Som presvedcena o tom, ze cely zivot nam nachystal cesty tak aby sme sa stretli v cudzom meste v novej praci atd

rybkoava
11. jan 2019

@katlak tvoj príbeh lásky?

juliet86
11. jan 2019

az dokial som nestretla.mojho manzela by som tvrdila ze moja prva laska bola moja zivotna laska. teraz uz viem se moja zivotna laska je moj manzel a ze by som ho nevymenila. moj manzel bol spoluziak mojej starsej sestry. pacil sa mi ked som mala 13 a on 16. potom odisiel do zahranicia. po rokoch som ho videla na ich stuzkovej. zevraj som ho rano poziadala o sladak co si nepamatam ale on si pamata ze mal zo mna erekciu 😂😂😂 a nasledne o 9 rokov sme sa nahodne stretli na silvestra a pri zvitani sme sa objali. a ja som zrazu citila domov. proste som sa citila v jeho naruci uz za tych par sekund ako doma. a od toho silvestra sme spolu uz 8 rokov. 😀

0silvia0
11. jan 2019

@juliet86 no to si musela byť veľká sexica 😂😍 že erekciu 😀

katlak
autor
11. jan 2019

@rybkoava písala som už vyššie, je to môj spolužiak z vysokej. O ruku ma požiadal v Tatrách, napriek tomu že sme sa o svadbe už rozprávali nejaký čas ma to veľmi prekvapilo, nečakala som to

ellieellie
11. jan 2019

Veď je to pekná téma 🙂 Aj ja si rada zaspomínam. Zoznámili sme sa v rámci tanečnej komunity na tanečných kurzoch. Raz prišiel za mnou, že si ma pamätá z kubánskej salsy - ja som tam bola iba raz, on tam chodil pravidelne. Ja som si ho nepamätala 🙂 Dokonca si ma pamätal z mojich študentských čias, keď som brigádovala v jednej reštaurácii v meste - že tam rád chodil kvôli mne 🙂 Dlho ma prehováral, aby som okrem tancov, na ktoré som chodila, vyskúšala aj iný, ktorý mal veľmi rád. Po pár týždňoch som prišla na kurz, on ma “doučoval” na tančiarňach, klapalo nám to v tanci úplne perfektne, boli sme zohratí, zladení, prepojení, iskrilo to. Tak sme sa pretancovali až do vzťahu 🙂 Že som zaľúbená som si uvedomila na našom prvom ozajstnom rande, keď ma raz po kurze pozval do jednej romantickej kaviarne na komorný jazzový koncert. Keď sme si naladení na rovnakú vlnovú dĺžku vychutnávali tóny môjho milovaného saxofónu, mlčali a cítili sa spolu krásne. Po roku chodenia ma požiadal o ruku, romanticky, v súkromí, tak ako som si vysnívala. Sme spolu 6 rokov a pod srdcom nosím naše druhé dieťa. Že je ten pravý sa presviedčam v mnohých každodenných situáciách a taktiež pri hádkach a nezhodách, kedy vidím, ako mu na nás záleží a hlavne že obaja máme snahu a odhodlanie na našom vzťahu ďalej pracovať, aby sme spolu stále lepšie a lepšie vedeli fungovať 🙂

katys1
11. jan 2019

@lija22 krásne 🙂

katys1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0izidora0
11. jan 2019

@katlak urcite ano mne sa velmi paci tema ;)

katys1
11. jan 2019

Ja som životnú lásku stretla v práci,svadba bola o dva roky a po 14stich rokoch si moja láska našla spriaznenú dušu vo svojej novej práci ...už nikdy nikdo nebude moja životna láska ,teda okrem mojich detí 🙂

0izidora0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0izidora0
11. jan 2019

@katys1 Tak to ma mrzi zivotna to urcite nebude,ta ostava v nasom zivote;)

0silvia0
11. jan 2019

@katys1 fu, smutné, hlavne keď máte zrejme spolu malé dieťa...

17juraj17
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
juliet86
11. jan 2019

@0silvia0 tak deje sa mu to pri mne doteraz tak je to asi v poriadku 😀😀😀

torysheer
11. jan 2019

Na pokeci. On bezdetný, o 7rokov starší, ja rozvedená s troma deťmi. Najskôr kamaráti ,,s výhodami", a potom už vyše štyroch rokov partneri