Aj vaši chlapi vás radšej vidia v športovom?

28. dec 2020

Vždy som chodila športovom, rozumejte v takej klasike: tenisky, rifle alebo jeggins a mikina, športová bunda. Je to aj tým, že som ulietaný a večne aktívny typ človeka. Tento rok som sa ale cca od jesene začala trochu meniť smerom viac k elegancii, nie výrazne, ale predsa, nejako som pocítila, že túžim vyzerať trochu inak, ako som bola roky zvyknutá. Môj priateľ ale dosť miestami kriví pusu a tvrdí mi, že najkrajšia som, ako som bola doteraz. Takže na jednej strane sa teším, že mám nové kúsky v garderóbe, ale na druhej zasa mám taký schizoidný pocit, keď viem, že mu to moc nevonia. Ani neviem, či čakám od vás nejaké rady, alebo som sa skôr potrebovala len trochu vypísať. Máte aj vy niektoré z vás takých zarytých športiakov ako je ten môj?

panelacikova
28. dec 2020

ježiši, už si tu dávala k tomu otázku a diskusiu, načo zase? napísala som ti jasne.... ak si sa "zmenila" len v poslednom období, nečudujem sa mu.... kvôli nemu si sa zrazu nezmenila 😀

rooberta
28. dec 2020

Nie nepoznam muza, ktory sa radsej pozera na vytahane teplaky a tenisky ako na pekne nohy v silonkach a lodickach.

janeninka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
estrella5
28. dec 2020

ja sa obliekam aj športovo aj elegantne (podľa nálady/situácie) a veru ten môj na mne (ale aj všeobecne na ženách) radšej vidí pekné tenisky, rifle, mikina, príp. aj moderné nevyťahané tepláky... proste športovejšie oblečenie.. 🙃

ninusa221
29. dec 2020

Tomu môjmu je to jedno hlavne je celý šťastný keď po hodine a pol mu poviem že už môžme ísť.😁

aniele
29. dec 2020

Možno sa len bojí, že budeš chcieť aj od neho, aby trochu zmenil štýl. Tak ťa preventívne brzdí.

elizabet173
29. dec 2020

@rooberta poslem ti mojho, ak si este takeho muza nevidela. Ale teda nie vytahane teplaky, ale pekny kvalitny sportovy ubor, alebo rifle, tricko, mikinu. Mam aj lodicky, sukne, bluzky, saty, ale nikdy mi ich nepochvalil, kratasy s peknym sportovym trickom casto. Aby som neklamala, ked sme isli raz na svadbu, pochvalil mi dlhe saty. To som skoro onemela. Nema rad neupravene zeny, ktore o seba nedbaju, ale neotoci sa za cicou v lodickach, sukni a bluzke, ale za peknou zenou v peknom cyklistickom ubore. Kazdemu sa paci nieco ine, on ma odpor k umelym nechtom, prsiam , napichanym peram, prehnanemu makeupu, ale oceni zdrave krasne vlasy a zenu, ktora sa o seba stara stravou, sportom, masazami a pod.

panelacikova
29. dec 2020

@rooberta prečo by mala mať športovo oblečená žena vyťahané tepláky? 😅

panelacikova
29. dec 2020

@elizabet173 ty máš asi môjho muža za muža 😀 jeho na mne zaujal môj "AUTFIT" a nakrátko ostrihané prirodzené nechty, čistá tvár (bez tých sračiek, čo si mnohé ženy dávajú), atď 😀

elizabet173
29. dec 2020

@panelacikova nie, ja mam svojho, ale vacsinu volneho casu travime v prirode

hellwant
29. dec 2020

@rooberta preco vytahane teplaky a tenisky? Ano elegantne oblecena zena je naj, ale take obtiahnute leginky, ktore krasne zvyraznia zenske pozadie a nohy, pekne znackove sportove tricko a botasky niekedy nezaskodia- taka zmena. 😉

kristiii
29. dec 2020

@rooberta nejak som v úvodnom texte nezachytila nič o vytahanych teplákoch. A ja napríklad poznám nejedného chlapa, ktorému sa páčia oveľa viac ženy v obtiahnutých rifloch či legínach ako v silonkach a lodičkách.

panelacikova
29. dec 2020

@kristiii to sú väčšinou tí, ktorí sú športovo založení a umelé pipky im lezú na nervy 🙂

belllinka
29. dec 2020

Zabila by som sa v lodickach. A keby aj nie, urcite by som si v nich kvoli chlapom nenincila kazdy den nohy a chrbat 🙂

unicornlady
29. dec 2020

Môjmu sa tiež viac páčim v športovom. Aj tak chodíme väčšinou do prírody.
Že v tom viac vynikne môj okrúhly zadoček :D lebo rifle vraj ho vedia trochu sploštiť,a v sukni to tak nevidno.

Vyslovene mi nefrfle na oblečenie. Ja si dám rada aj v lete sukňu. Ale ako vravím, s ním idem väčšinou do lesa, tak skôr trištvrťáky alebo kraťasy

marysa21
29. dec 2020

Môj zasa hovorí ,že elegancia je sexi ale nie celý deň .

diewcatqoo
29. dec 2020

Pracujem v prostredi, kde mavame zvycajne oblecene elegantnejsie oblecenie. Vzdy, ked ideme na teambuilding, vacsinou na nejaku chatu v lese, vsetci volia sportovejsie oblecenie.
Muzska cast osadenstva je vtedy stastna, ze nas konecne vidia v obtiahnutych rifliach alebo leginach a mikinach.
Aj moj manzel ma rad, ak mam oblecene rifle, tricko a tenisky, pripadne leginy a mikinu.

rooberta
29. dec 2020

@panelacikova aaale ved teplaky su vzdy vytahane 😄 ja teplaky milujem, rada ich nosim. No ked si v nich sadnem a postavim sa vidim tie vytahane kolena 🙈

doda26
29. dec 2020

no ja som tiez presne taky sportovy typ...ale tiez sem tam mam chut sa obliect elegantne, ako napr. teraz cez sviatky, ked sme chodili po navstevach tak ze obleciem si suknu, vyssie cizmy...a moj chlap mal z toho hodinovy stres a paniku, ze co si ma obliect, aby pri mne vyzeral vkusne 😂 podla mna cakal ze sa zlutujem a obleciem si to co vzdy, aby on mohol ist v mikine a rifliach 😂 tym som chcela aj to povedat, ze mozno to chlapec berie tak, ze ho to zavazuje tiez sa zacat obliekat elegantnejsie....ale mne to vyhovuje tak ako to mame, tesim sa ze mozem si obliekat rifle tenisky a som pre neho sexi takto, akoby mal vyzadovat opatky a podobne muciace nastroje pre zeny 😂

elizabet173
29. dec 2020

@doda26 ten hodinovy stres poznam 🙂, ale vie, ze vyzera vyborne aj v obleku, tak si ho narve

doda26
29. dec 2020

@elizabet173 no mojho som dokopala do obleku len v nas svadobny den 😂 u neho je uspech uz kosela 😃

1aduliatko1
29. dec 2020

@doda26 tiez mam takeho 😁😂

elizabet173
29. dec 2020

@doda26 tak u nas je to trochu lepsie 🙂