Ach, tá svokra

majuska3521
29. sep 2022

Ahojte bývame pri svokre ale fakt že kusocek je to tak že z kuchynského okna vidí rovno k nám na dvere. Ale to mi nejako nevadí. Máme dvojmesačného syna a ja neviem či som po pôrode taká nervózna, ale všetko mi ide na nervy a najviac to keď k nám príde bez zaklopania len vojde dnu máme z vonku kľúčik lebo na dverách je madlo rozmýšľala som už vybrať kľúčik ale neviem no 😒 ale naviac čo má dva dni už zožiera je že nastupuje naspäť do práce kde robila a každý večer bude treba pre ňu chodiť. Priateľ robí na zmeny takže dni kedy bude v robote by som mala chodiť ja ale to som rovno povedala že nie lebo ja toho malého nebudem stále dávať do auta a z auta von. Nahnevalo má to skrz to že vôbec nieje samostatná zo všetkým sa spolieha na nás nič si nevie zariadiť neberie podľa mňa do úvahy ani to že sme už rodina a chceme mať ten svoj kľud. Rada jej pomôžem keď sa dá ale príde mi cez čiaru aby sa zas po ňu chodilo každý večer do roboty keď máme zrovna kúpať a uspávat dieťa..
Jej komentár bol k tomu však doteraz sa po ňu chodilo áno chodilo ale koľko hádok bolo okolo toho

majuska3521
autor
29. sep 2022

Dopisem to sem : koľko hádok bolo okolo toho keďže keď sme niekam išli tak sme sa stále museli pomáhať domov kvôli tomu že ju bolo treba ísť zobrať z roboty. Povedala som to mužovi že mi to vadí a on sa so mnou od vtedy nerozpráva...

hederamonstera
29. sep 2022

Preco mate zvonku domu klucik?
Autobus jej nejde ci preco ju musi niekto vozit?

veronika3110
29. sep 2022

@majuska3521 alebo niekto z kolegov nejde tým istým smerom? aj ked jasné, že lepšie je doniesť a odviezť priamo k dverám a zadarmo

majuska3521
autor
29. sep 2022

@hederamonstera lebo máme madlo a keď aj muž robí niečo okolo domu tak aby sa dostal kedykoľvek dnu

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majuska3521
autor
29. sep 2022

@veronika3110 no to neviem či niekto pôjde jej smerom neviem kto tam ani robí ani som sa s ňou nerozprávala ani som sa jej nepýtala nato vôbec.
Veľa krát bolo tak že aj keď išiel niekto jej smerom tak sa muselo ísť pre ňu

veronika3110
29. sep 2022

@elizabet173 oni nežijú spolu 🙂

0silvia0
29. sep 2022

@elizabet173 v tomto pripade pri svokre vyzera byt naozaj dom pri svokre a nie u svokry.
Viem ze niektore regionalne vyrazy tu na modrom koni napisu pri svokre a znamena to u svokry😁

majuska3521
autor
29. sep 2022

@elizabet173 nieje je to jej dom je to náš dom ale je to proste pri nej. Ak to pôjde ďalej tak určite odídem len priateľ povedal že môžem ísť ale bez syna toho si zoberiem až keď jeho zabijem 🤦 nechcem to dieťa ukracovat od otca 🥺

deti95060810
29. sep 2022

čí je dom? Váš?
Tiež by som rovno povedala že nebudem po dámu chodiť... však benzín tiež nie je zadarmo.
Stále nerozumiem prečo by ste ju mali voziť. to má tak ďaleko, blízko, či na konci sveta, alebo kde vlastne ....

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
29. sep 2022

@majuska3521 a svokor neexistuje?

majuska3521
autor
29. sep 2022

Ono nevychádzam s ňou zle ale vie byť milá vtedy keď niečo potrebuje balíky vybrať alebo cigarety kúpiť alebo niekam ísť
@deti95060810 náš dom ale ja sa vsetkeho vzdám a odídem..
Svokor nieje zomrel roky rokúce a žije sama

veronika3110
29. sep 2022

@majuska3521 inak ved ked je muž v robote a nič nerobí okolo tak kľúčik vyber... my máme doma vchodové dvere zo zadu..že proste musíš prejsť okolo doma cez celý dvor a až tak prídeš ku vchodovým dverám.. bránu máme otvorenú kvôli autám, aby sa to nemuselo vkuse ručne otvárať..
ide ale o to, že v živote som si nemyslela, žeby až dozadu mohol niekto prísť.. a čuduj sa svete, pred mesiacom sa mi tam dokotili cigáni predávať borovky.. ja som bola dnu a vonku som nechala kočiar a v kočiari som mala peňaženku so všetkými vecami a peniazmi.. oni začali zvoniť, videla som ich na kamere a neotvorila by som....ale ked som si spomenula, že tam mám všetky peniaze, musela som výjsť vonku, aby išli preč a nehrabali sa vo veciach... no mala som čo robiť a polhodinu som ich vyháňala...tiež som nemohla drzo, aby náhodou dačo neurobili a ja čo sa s malým bábätkom.... to len na margo toho kľúča... že nevieš kedy alebo kto a už je dnu.... takže nenechávala by som, len keby viem, že muž je naozaj vonku...

majuska3521
autor
29. sep 2022

@deti95060810 máme naftu ktorá je drahšia ako benzín 🤣 noo ale ona bola na to proste zvyknutá že po ňu sa chodilo a ráta s tým aj naďalej určite

majuska3521
autor
29. sep 2022

@veronika3110 no tak nato si dám určite už pozor 😏 dobre že to u vás skončilo tak ako skončilo 🙏

mandzula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
29. sep 2022

@majuska3521 a svokra ma kolko rokov? Nemoze si urobit vodicak a kupit nejake auto? Busy jej nechodia?

majuska3521
autor
29. sep 2022

@mandzula no inak toto je presne nad čím sa aj ja zamýšlam že keby tu nieje sme tak nechodí asi do práce lebo by nemala ako... Ono najhoršie je to že ona to berie automaticky a priateľ ten skáče ako píska... A stiahne chvost aj keď mne najprv povie že nebude tak o dve hodiny iný názor

majuska3521
autor
29. sep 2022

@0silvia0 60 má. No to v jej prípade už asi vodičak nehrozí. Ani auto by nepotrebovala lebo mám jedno čo nám len stojí tak by som jej ho dala a nech sa oň stara

majuska3521
autor
29. sep 2022

@0silvia0 busy chodia tak kadejako už večer

syslik81
29. sep 2022

pozri -nieje to tvoja svokra.. nemusis chodit po nu .. ale ak nekonci moc neskoro tak raz za 2 ci 3 tyzdne by som vydrzala ten vikend-neviem ako priatel robi ci na 2 ci 3 zmeny .. pripadne jej pozri spoje ci nechodia ... niektore deti su happy v aute a spia len tam .. mozno aj tvoje bude .. a dvere ries bud vyberanim klucov alebo ej narovinu povedz ze nech sa nehneva ale nabuduce nech zazvoni ... alebo sa blizoa vianoce kupte klucku na odtlacok prsta ... priatel sa dostane dnu a svokra nie-a ty mas darcek vyrieseny

mandzula
29. sep 2022

@majuska3521 v tom pripade mas smolu na chlapa, pre ktoreho je viac jeho matka ako zena a dieta.

martul
29. sep 2022

@majuska3521 preboha a to preco tak hrotis?! Kvôli tomu že treba chodiť pre ňu chces odísť od manžela?

majuska3521
autor
29. sep 2022

@syslik81 áno lenže ona bude končiť v takom čase kedy to dieťa sa už kúpe a ide spať. Pokiaľ ho oblečiem dám do vajíčka odnesiem k autu tak prichádzam o ruky a nervy a robota je asi 5 km tam a 5 km naspäť. A kvôli tomu nakladat to dieťa do auta mordovat sa a o chvíľu ho zas vyberať odmietam

mandzula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
29. sep 2022

@majuska3521 co to znamena busy chodia kadejako vecer? Bud chodia alebo nechodia. Ak chodia, nech chodi busom ako ostatni.
Vyhovorte sa ze setrite, nafta draha.
V zivote by mi nenapadlo otravovat deti aby ma vyvazali ako kralovnu ak by mi isiel spoj.

zojazoja
29. sep 2022

@majuska3521 nech si zaplati taxik na tych par dni do mesiaca kedy by si akoze mala chodit ty pre nu. to ju az tak nezrujnuje hadam ta cena za tych 5 km.

mandzula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzinka888
29. sep 2022

Tak jej kupte e-bike teraz su v akcii🤗.