6 rokov mi nadáva

29. máj 2024

Názor keď vám niekto šesť rokov nadáva aká ste nula neschopná k ničomu ako mu je z vás na vracanie ako nič nerobíte len sa vraj valate na gauči s mobilom aká ste nechutná flandra špina plesniva a podobne a pritom tomu ten človek verí vykresľuje vás všade ako psychopata smeje sa z vašich problémov aj dávnych ktorým ste sa zverili. Nie som dokonalá ale vždy som sa snažila nemyslím si že som špina alebo mám všade bordel pri dvoch deťoch Jasne že nemám náladu vkuse behať a handrou keď aj tak počúvam len urážky. Ja už neviem či som fakt ja taká k ničomu alebo čo že musím toto denne počúvať

unicornlady
29. máj 2024

Nesprávny výber partnera.

autor
29. máj 2024

Podotýkam že každý negatívny názor ktorý napíšete bude argumentovať aká som sprostá že riešim niečo na koňovi a aká som zas ja zlá a všetci máte choré názory a jeho chovanie voči mne je vlastne normálne a zaslúžila by som si aby mi niekto rozbil papuľu ako počúvam lebo si ho nevážim

tundra
29. máj 2024

Nemusis to pocuvat😉

maranta_leuconeura
29. máj 2024

To je ti kto? Ak rodic, tak to zmenit nemozes, ale vies sa vyhradit, pripadne aj odstrihnit.
Ak je to tvoj partner, tak NECHAPEM, preco toto tolerujes. Co na nom vidis? Co mas z takeho vztahu a zivota? Samej by ti bolo lepsiem

viestta
29. máj 2024

Moj nazor? Neviem si predstavit, ze toto si nechas 6 rokov. Uz davno si mala byt prec od neho prec. Takyto otec je fakt nadpriemerny vzor pre deti. Taky bol aj pred tym ako ste si deti spravili a ty si s takym volom korunovanym zalozis aj rodinu... V konecnom dosledku ty si vinna, lebo si to nechala zajst az sem

martinka13
29. máj 2024

Prečítaj si, čo si napísala. Myslím, že v tom nájdeš odpoveď, čo máš robiť. S debilom by som nežila. A kľudne mu to prečítaj....

klotildabazarik
29. máj 2024

Prečo si ešte s nim?

autor
29. máj 2024

@maranta_leuconeura nevidím na ňom už nič ja sa ho len bojím keď spomeniem rozvod rozbíja veci hučí po mne tak radšej sa vždy stiahnem je to komplikované keďže máme hypotéku na dom mojich rodičov kde aj oni na dolnom poschodí byvaju

viestta
29. máj 2024

Teraz citam, ze ty mu to co napiseme chces dat precitat a myslis si, ze niekto tu napisa take, co ho zazracne zmeni... No tebe uz asi niet pomoci. Zial.

autor
29. máj 2024

@viestta samozrejme ze toho človeka nezmení nič tu ilúziu som veľmi dávno stratila

viestta
29. máj 2024

Autorka, tak trp, ked si priviazana za nohu o hypoteku. Rodicia ho mali u davno svinskym krokom z domu hnat.

autor
29. máj 2024

@viestta lenže jeho podporujú ešte aj jeho rodičia tára im o mne aká som ja na hlavu ako sa zle starám o deti aká som neschopna a ako mi vlastne vraj išlo len o to aby nám prerobil dom a vyhodili sme ho preč 🤦

maranta_leuconeura
29. máj 2024

Aj dom sa da predat, keby ste chceli. Ale to asi zistis az ked ta zacne otlkat a pojde ti o zivot. S jeho pristupom k tebe to mozno uz nebude dlho trvat. Nema ta viac ako za spinavu handru

autor
29. máj 2024

@viestta a naozaj pred svadbou taký nebol ja som si ho naivné zobrala v podstate hlavne preto že som si povedala že pri ňom mi bude dobre že je taký kľudný robil pre mňa všetko ja viem že sa povie človek mal ružové okuliare ale až takto neverím...ja neviem či má fakt nejakú poruchu osobnosti ale on má asi chce dohnať aby som si niečo urobila alebo sa zbláznila ja už neviem

eliska13
29. máj 2024

To mu nevie otec jednu vraziť?Zisti z akej sumy ho máš vyplatiť a čím skôr chod do práce, rozvod.Tolko ľudí robí nešťastných.

kristinka92
29. máj 2024

a vieš čo? ja by som to asi aj spravila! autorka máš iba jeden zivot, tak ži tak, aby si si nemusela na sklonku života vyčítať že prečo si s tým niečo nespravila. nikto si nezaslúži takéto zaobchádzanie, ani pes

stanulienkat
29. máj 2024

A preco to 6 rokov pocuvas? Po prvom dietati si sa mala zbalit. Pocas randenia bol predoladam zlaticko.

klotildabazarik
29. máj 2024

Pred ním netreba spomínať rozvod, treba tak urobiť načo mu to hovoriť postaviť ho pred hotovú vec

petamich
29. máj 2024

neviem aky nazor chces a nie nemusis ho pocuvat, je to tvoje rozhodnutie

anjelicek26
29. máj 2024

Problém bude v tom,že rodicia sú na jeho strane a nie na tvojej,že?

autor
29. máj 2024

@klotildabazarik a čo potom spravím keď mu prídu papiere a všetko tu rozmlati a všade bude vykrikovať ako sme jeho vlastné osklbali o peniaze...máme uvar 100 000 splatných je cca 6000

syslik81
29. máj 2024

vrana k vrane sada.. nechat si 6 rokov nadavat od cloveka kt ta nemiluje... spravis si s nim deti vezmes uver a cudujes sa ? otazne je ci si ozaj leniva a neupratujes ci sa vies postarat a ci nema kus pravdy -ale aj keby ma to riesit rovodom a nie nadavkami-lebo vy dvaja idete prikladom detom a vychovate z nich akurat tak take 0 ako ste vy -lebo sa neviete ani o seba postarat

januska12323
29. máj 2024

Pošli ho do prdele a už ho domov nepusti.

autor
29. máj 2024

@anjelicek26 jeho rodičia ho podporujú lebo tu nebývajú a majú názory len od neho

autor
29. máj 2024

@syslik81 jasne mám niekedy bordel chodím do práce a s deťmi som prakticky ja málokedy sa s nimi zahrá on a tiež si potrebujem aj oddýchnuť čo on nechápe...nevarím každý deň cez týždeň to je fakt lebo deti jedia v škôlke na večeru sa niečo vždy nájde lebo potom počúvam že plytvam. Kokos ale ja častokrát pustím deťom tv alebo tablet a vydávame, umývam dlážky umývam kúpeľňu wc ich izby kuchyňu popri Tom varím a deti sú samé len aby mal pán čisto v dome. Ja nie som lenivá ale občas unavená. Aj v robote vždy mi.kolegyne vraveli nech spomalil ja keď robím tak robím vždy mal všetko oprate, aj upratané aj navarené popri Tom pri deťoch ktoré majú 3 a 5 rokov a sú dosť hyperaktívne chodím už aj do prace ale vraj nemám byť z čoho unavená lebo ja robím len ranné deti chodia za mnou a robia bordel a ja nie som tiež stroj

autor
29. máj 2024

A priznávam pre mňa nie je podstatná a prvoradá vyupratovana domácnosť ale deti aj keď väčšinou tu podľa mňa upratané mám

unicornlady
29. máj 2024

Nemusíš sa obhajovať.
Neviem, ako môžu byť ženy ešte aj kruté na teba.
Si týraná žena a tým, že tvoj chlap je agresívny, tak sa ho bojíš.

koniarova
29. máj 2024

Je to sprosté hovädo a cítim s tebou. Radu nemám bohužiaľ žiadnu. Ty sama vieš, že s týmto človekom šťastná nebudeš. Najhoršie je,že budú trpieť deti.

zanka777
29. máj 2024

Ja ti poviem čo je choré ..... Po prvé jeho správanie po druhé to že s ním ostávas vo vzťahu keď sa k tebe takto chová.... Nemáš už žiadnu hrdosť ?

mk22
29. máj 2024

6r?? Chudence deti..ratuj aspoň deti..do konca života to budú mať pred očami.. Hádky, vulgarizmy..