26 ročný syn je stále sám

adrika2612
27. jan 2021

Dobrý deň,mám 26 ročného syna ktorý má detsku mozgovú obrnu. Momentálne študuje 5 ročník na vysokej škole.Chcela by som pre neho nájsť nejakého kamaráta kamarátku s ktorým by mohol byť v kontakte s kým by sa mohol porozprávať ,pretože je stále sám ,prípadne poprosím o info o nejakej organizácií kde by sa mohol zapojiť . Ďakujem

suge
27. jan 2021

A čo šport, prichádza do úvahy? Poznám chalana s DMO hrajúceho bocciu. Pozri napríklad boccia.sk 🙂

adrika2612
autor
27. jan 2021

Skusim dakujem

natalia912
27. jan 2021

Kamarát ktorý má DMO robí dobrovolnika v SČK a odtiaľ má veľa známych chodí na veľa akcií a stretáva a spoznáva kopu ľudí...otázka je že či by to bavilo aj vášho syna...

kolieskova232
27. jan 2021

je uz viacero takychto organizacii, skusala si aj nieco hladat? lebo viem, ze kamaratka ma sestru tiez s tymto zdravotnym problemom a stretavaju sa pravidelne, robia rozne aktivity, hraju kadejake hry, len neviem ako sa to vola, mozem ale pozistovat 🙂

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janickacrazy
27. jan 2021

@adrika2612 poznám organizáciu OMD, tam sú ľudia veľmi priateľskí, robia rôzne stretnutia, hrajú šach, bocciu, nech si skúsi pozrieť na nete

sidicek
28. jan 2021

A to nie je v kontakte so žiadnym spolužiakom- základná, stredná, vysoká? To je kvantum ľudí. Ja by som išla skôr týmto smerom, ako organizácie pre handykepovanych. Hlavne v súčasnej situácii, dosť nereálne na zoznamovanie pre niekoho, kto s tým má zrejme problém aj za normálnych okolností.

janickacrazy
28. jan 2021

@sidicek prečo? Veď si môžu písať a stretne tam ľudí ktorí majú podobné problémy.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz