18-ročná dcera odišla so skoro 40-ročným chlapom

majka47
11. aug 2022

Moja dcéra mala 16.7. osemnásť rokov a o dva dni odisla so skoro 40 ročným chlapom, mne ani nedala vedieť, odisla si len tak. Chodí na hotelovú akadémiu, má pred sebou ešte 2 roky školy. Mam ešte na ňu nejaký dosah, alebo právo, aby som ju získala späť? Vie mi niekto poradiť? Ďakujem za každú radu.

luccija
11. aug 2022

@majka47 zial nie...snad bude rozumna a neskonci so skolou, alebo sa nevrati tehotna.Aky ste mali vztah ci sa zalubila a klapky na ociach?nasilu ju zobrat domov nemozes.Neboj sa casto po prvej hadke bude doma.Male deti, male starosti, velke....

januska12323
11. aug 2022

Neverím že zmizla "len tak". Po 18 za seba rozhoduje sama oficiálne.

veronika3110
11. aug 2022

@majka47 no prikázať jej to nemôže nikto, kedže je už dospelá.... ale podľa mňa ju to prejde....celý ten vzťah... jasné, mladej babe lichotí ked má záujem aj starší, zabezpečený, čo sa dokže postarať..všetko vyzerá tak jednoducho.. odídem a on ma uživí, ale to nie je všetko.. no už len dúfať že neostane tehotná, nešťastná a sama a až tak si to uvedomí a bude sa chcieť vrátiť

lubkavargova1
11. aug 2022

super a teraz tak cca skoro po mesiaci co akoze chces vyriesit?

thea4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
11. aug 2022

@majka47 ty toho chlapa poznas? Co tak porozpravat sa s nim, nech dozrie aspon na dokoncenie skoly?
Ale tu na mk som mnoho krat citala o tom, ako niektore uzivatelky ziju so svojimi frajermi od 16, 17 tich, cize az take neobvykle to nie je. Aj ked tento dotycny je o 20 rokov starsi🤷‍♀️

thea4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vifoncitta
11. aug 2022

Preboha...pedofil

bessie12
11. aug 2022

@vifoncitta pedofil ? Ved ona je uz dospela. Keby mala pod 18 ci nebodaj pod 15, tak chapem, ale inac...

vifoncitta
11. aug 2022

@bessie12 teoreticky máš pravdu ale aj tak to je divné...že si 40 ročný cap nenájde seberovnu

sissy27
11. aug 2022

@vifoncitta tak to má od pedofila ďaleko. 18r je dospelá žena a mnohé z nich vyzerajú ako 30+
@majka47 odišla a čo? žiadny kontakt od vtedy? Nedvíha telefón, neodpisuje na správy? ono asi tie vzťahy doma neboli bohviečo, keď sa takto hneď po dovŕšení dospelosti zbalila a bez slova odišla. V podstate nemôžeš nič, je dospelá a zodpovedná sama za seba. Na tvojom mieste by som hľadala cestu ako sa s ňou uzmieriť aby ste mali aký taký kontakt a v prípade problémov by sa mala kam vrátiť.

vifoncitta
11. aug 2022

@sissy27 tak to je teda výhra vyzerať v 18 ako 30+ ti poviem 😃🙏

bessie12
11. aug 2022

@vifoncitta ze stary cap 👍 tak ano mohol si najst trocha starsiu. Mne by nevadilo, teda ak by som mala dceru a nasla by si starsieho partnera, len by som si pomyslela, ze ide v mojich slapajach. Sama mam starsieho partnera 😀

vifoncitta
11. aug 2022

@sissy27 a tridsiatničky chcú vyzerať jak osemnástky 😃😃😃

vifoncitta
11. aug 2022

@bessie12 🙄😃 mám 45 ročného zachovalého tatka 😃 no neviem či by bol nadšený keby mu domov donesem seberovneho 🤣

lubkavargova1
11. aug 2022

@vifoncitta skor by to chcelo poznat aj druhu verziu tej mladej..lebo je mozne, ze rebelujuca hrdinka a je mozne, ze aj matka roka sa tu odrazu zdohadala a chce zo seba spravit obet a z nich tych najhorsich.
Mozno mlada uz mala toho doma celeho plne zuby a tak vyuzila sancu a pobalila si caky-paky a matke roka radsej nevravela nic..
No pokial mala 18 rokov uz nezmoze nic...a ani na dochadzku do skoly ju neprinuti lebo povinnu ma za sebou.

sissy27
11. aug 2022

@vifoncitta kľuuuud, ja poznám dva páriky, kde partner je ešte o niečo starší ako "svokor" 😀 ono veľký vekový rozdiel nie je zas taký neobvyklý. Samozrejme ani ja by som neskákala meter dvadsať od radosti, keby mi dcéra privedie domov nejakého "tatuša" ale tak aj horšie veci sa stávajú 😀

bessie12
11. aug 2022

@vifoncitta tak moj partner je rovnako odo mna starsi ako od autorkinej dcery ten chlap 😀 Podla mna na veku nezalezi a ak si perfektne rozumeju a doplnaju sa navzajom, tak v tom problem nevidim. Vek je len cislo 🙂

vifoncitta
11. aug 2022

@sissy27
@bessie12 ja tiež poznám parik kde má ženská 25 a týpek skoro 50...a viete čo ešte má ? 🤑🤑🤑🤑

derdia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nevenka
11. aug 2022

@vifoncitta tak vies, ja som "ta stara 40 rocna", teda mam 39 a muz je mladsi o 2 roky odo mna, ale teda uz tiez stary "cap", no a pravda je aj to, ze mi to tak nepride, zme sme "starci", ale teda mam bratranca, co si nasiel 17 rocnu a ma 37 🤔🙃. Som zvedava len, kedy ho mlada pusti k vode, ale teda, ich zivot, no...

bessie12
11. aug 2022

@vifoncitta moj tiez ma peniaze, ale nepozeram na to. Tiez mam peniaze a do roboty sa chcem vratit. Nepotrebujem drahe dovolenky, kabelky, handry, topanky a podobne somariny. Keby som nieco take chcela, tak by som si to kupila zo svojich penazi 🙂

majka47
autor
11. aug 2022

@sissy27 práveže sme mali veľmi dobrý vzťah.

ls56
11. aug 2022

Och asi by ma porazilo.Len dufaj,ze sa nepriplazí s dietatom po tom co ju ten magor odkopne.Kontaktovala si ju? Ako sa vyjadrila? A kam snim vobec odisla? A skolu? Ako si to ona predstavuje teraz? Mnoho nevypovedanych otazok podla mna.

majka47
autor
11. aug 2022

@luccija Mali sme veľmi dobrý vzťah. Pred rokom mi zomrel manžel a ten vzťah sa ešte viac utuzil. Tento chlapík bol priateľom mojej netere, má s ním aj dcéru o ktorú sa vôbec nestará. Nemá nič, chod po podnajmoch, mal aj exekútorov. Dcéra mi do očí prisahala že s ním nič nemá a nakoniec urobila toto.

zmrzlinka2021
11. aug 2022

@majka47
žial niekedy sa aj decko nevydari - pravdepdobne skonci dcera zle, ale aj to sa stava, aj tu na koniku je o tom kopec pribehov "nestastnych lasok"...

Ty uz nemas za nu zodpovednost - zial, co sa do dietata neivestuje v mladosti, v detstve, to si nesie aj dospelosti

majka47
autor
11. aug 2022

@ls56 Ja vôbec neviem kam odišli. My sme mali s dcérou veľmi dobrý vzťah. Tento chlap je bývalý priateľ mojej netere a ma s nou aj dieťa o ktoré sa vôbec nestará. On nemá nič, len exekútorov, chodí len po podnajoch. Ešte v žiadnej robote nevydržal ani rok.

ls56
11. aug 2022

@majka47 tak v tom pripade mate velmi velky problem. Obsvam sa vsak,ze to nevesti pre vas nic dobre a naspat svoju dceru nedostanes. Je bohuzial dospela a svojpravna a nechcem malovat certa na stenu,ale aby nedopadla ako tvoja neter.A tvoj muz co na to hovori?Lebo toto keby sa stalo mne ako mladsej tak moj otec by mu asi hubu rozmlatil. Aj keby som mala 18.

majka47
autor
11. aug 2022

@ls56 Môj muž zomrel minulý rok.

ls56
11. aug 2022

@majka47 tak to uprimnu sustrast. Myslim si,ze dcere chyba otec a preto si nasla aj starsieho.Ale absolutne to nie je vhodny chlap pre nu. Zistila by som si asi bydlisko toho chlapa, s ktorym odisla a hladala by som ich na tom mieste. Alebo ich nejak vystopovat,sledovat a ked bude dcera sama,tak rychlo ju nejak stiahnut. Viem znie to ako FBI,ale inu moznost nemas. Uz len potom cakat, kedy pride sama.