Zmena čísla účtu a rodičovský príspevok

janulka1989
10. aug 2015

Chcela by som sa optat ak zajtra zmenim cislo uctu mozu mi poslat este tento mesiac ked ich poprosim?Dakujem

majusqa77
10. aug 2015

zalezi od pracovnicky na UP a do akej miery ma uz podklady spracovane/poslane na uhradenie.

janulka1989
autor
10. aug 2015

Aha skusim ich prehovorit a nevies kedy zvyknu mat uzavierku som s kosic

janulka1989
autor
10. aug 2015

Ak požiadate o zmenu spôsobu vyplácania rodičovského príspevku, úrad je povinný vašej žiadosti vyhovieť

sintra
11. aug 2015

no ja ti poviem rovno, aby si s tym radsje nepocitala. Presne toto som riesila pred dvoma mesiacmi, zmenu uctu som bola osobne nahlasit 15 dni pred predpokladanym temrinom vyplatenia a aj tak mi na nove cislo uctu prisli peniaze az nasledujuci mesiac.

janulka1989
autor
11. aug 2015

ja som dala sekom a som v uzavierkovom termine

zuzka1.
11. aug 2015

zavisi od toho ako ma refentka pracu, ale zmeny prebiehaju fakt rychlo a promptne su spracovavane, U nas bola uzavierka dnes, tak neviem ako u vas. vzdy a vsade je inak

miselka007
11. aug 2015

Inak aj mozem iba pripomenut ze ak aj zmenis cislo uctu over si to aspon 2x ci si to fakt na urade zmenili lebo ja som tiez prechadzala do inej banky a nahlasovala som aj NOVE cislo uctu a samozrejme ze mi 2x poslali peniaze este na stare cize sa im to vratilo a ja som musela znova mesiac cakat...asspon vidno ako tam ty ludia pracuju... nemyslim tym kazdeho aby som nahodou niekoho neurazila.. aj ja som robila v statnej sprave 😀 😀

janulka1989
autor
11. aug 2015

@zuzka1. A ty si odkial?Takze este mi mozu prist ked mam zmenene dala som sekom

latak
12. aug 2015

Presne tu istú situáciu som bola riešiť v pondelok na upsv, menila som poberanie z účtu, na poberanie sekom a pani mi povedala, že ak to stihnem požiadať pred uzávierkou t. j. 14,mali by tej žiadosti o zmenu vyplácania vyhovieť ,tak uvidíme na budúci týždeň ako nám vyhoveli 🙂

janulka1989
autor
12. aug 2015

Ja som s kosic a ta pani mi povedala ze som v uzavierkovom termine ze sa bude snazit tak uvidim a ty si odkial?

latak
12. aug 2015

@janulka1989 hlohovec

janulka1989
autor
13. aug 2015

Ja som s kosic tak uvidim ci mi pride tento mesiac rodicak