V septembri som si požiadala o rodičovský. Príde mi príspevok už v októbri?

timulicek
14. okt 2024

Ahojte . V septembri som si požiadala i rodicovsky. Príde mi tento mesiac ? Ďakujem za odpoveď

katkaseiner
14. okt 2024

@timulicek to je asi otazka na tetu na urade ... ci si vsetko vypisala, podpisala, ci nemaju otazky... my tu max vestecku gulu vieme vybrat a pokusit sa vycitat nieco z nej

timulicek
autor
14. okt 2024

@katkaseiner ak nemáš konkrétnu odpoveď, netreba mrhat zbytočne písmenami. Mám v pláne volať ak nepríde, ale určite nie hneď.

katkaseiner
14. okt 2024

@timulicek ved je to konkretna odpoved... ako fakt ti to tu neviem povedat ... toto nie je otazka ze kedy ti pride rodicak... tie odpovede ti tu vedia napisat ..... ked ti niekto napise ze ti pride dnes tak budes spokojna? Prepac ak zniem ironicky ale fakt je to taka otazka....

timulicek
autor
14. okt 2024

@katkaseiner ja som len chcela vedieť či je možnosť že príde tento mesiac, alebo skôr ten ďalší..keďže tam majú nejakú dobu na posúdenie.. Nič viac .Keby mám tú vešteckú guľu, tak sa nepýtam.

majusqa77
14. okt 2024

@timulicek neviem preco sa zlostis. lehota je 30 dni. snazia sa ziadosti spracovavat priebezne, aby tam peniazky nestali. takze naozaj to zalezi len od toho, ci to pani stihla spracovat a pride ti to, alebo nestihla a pride az dalsi mesiac

timulicek
autor
14. okt 2024

@majusqa77 ja sa nezlostim. Ja som chcela len počuť obyčajnú odpoveď..Či s tým mala nejaká podobnú skúsenosť. Ja im tam nechcem hneď vyvolávat.

slavka1988
14. okt 2024

@timulicek záleží fakt aj od mesta kolko majú roboty dane pracovníčky u nás to bolo tak že podala som na začiatku mesiaca a 27 mi prišli peniaze ešte v ten mesiac

timulicek
autor
14. okt 2024

@slavka1988 oki ďakujem

katkaseiner
14. okt 2024

ja by som tam zavolala a hotovo...volaj ci maji vsetko co potrebuju, ci s tym nie je problem. Nic tym nepokazís a ak im nieco chyba, rychlo to napravite...a medzi recou sa spytaj kedy pride prva platba... jednoduché

mojvlk
14. okt 2024

@timulicek v októbri už prišli v piatok, neviem či majú viacej termínov ale skôr si myslím že už nie

slavomira236
14. okt 2024

@timulicek oktober uz rodicaky chodili takze az dalsi mesiac

domka222
14. okt 2024

Však a načo tam chceš volať? Tento mesiac ti už nepríde, ani by ti ho nikto mimo termínu neposlal. Budúci mesiac ti prídu dva

lienka.7
14. okt 2024

@timulicek ešte ti môže prísť koncom mesiaca, okolo 25. Maju 2 terminy

timulicek
autor
14. okt 2024

@katkaseiner
@mojvlk
@slavomira236
@domka222
Ďakujem za odpovede ..tak som tam zavolala a žiadosť je podaná na posúdeny ..výplatné termíny sú dva ..jeden už prebehol a ten ďalší je tuším 23.takze ked dovtedy schvália tak pošlú ešte tento mesiac. Ešte raz ďakujem.