Ukončenie pracovného pomeru počas RD(preplatok zostatkovej dovolenky).

arabica
11. mar 2020

Dobrý deň, rada by som sa informovala ohľadne preplatku zostatkovej dovolenky.
Môj prípad:
v júli 2017 som nastúpila na materskú dovolenku. Zostatok dovolenky za rok 2017 mám 15 dní. Teraz je rok 2020. Ukončila som pracovný pomer k marcu 2020 u pôvodného zamestnávateľa, lebo sa mi naskytla dobrá ponuka, rodičák mi trvá až do septembra. A žiadala o preplatok dovolenky. Za rok 2018 za materské obdobie mi vznikol nárok na dovolenku 5,5dňa. Bývali zamestnávateľ mi niečo naznačil, že mi zostatková dovolenka za rok 2017 prepadne/la a bude mi vyplatená iba tá z roku 2018, tých 5,5 dňa. Ja sa pýtam, či je toto možné, že i keď som na rodičovskej dovolenky mi môže dovolenka prepadnúť a nebyť mi vyplatená? I keď je pravda, že stará dovolenka by mala byť vyčerpaná do 2 rokov, ale či je to tak aj počas materskej a rodičovskej dovolenky.
Ďakujem za odpoveď a rady.

lucka_ke
11. mar 2020

ak si dovolenku nemohla čerpať z dôvodu MD a RD musia ti ju pri ukončení pracovného pomeru vyplatiť celú

arabica
autor
11. mar 2020

@lucka_ke ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Snáď to tak bude.

lucka_ke
11. mar 2020

to hovorí Zákonník práce

arabica
autor
11. mar 2020

@lucka_ke este mam jednu otazocku, k vypoctu dovolenky pocas materskej, ak mozem. Ako som spominala vyssie isla som na matersku v juli 2017, od aprila2017 do toho cca 20.jula 2017 som bola na PN, u zamestnavatela som bola 3roky. To mi uctovnicka vypocitala zostatok dovolenky za rok 2017 15 dni. To sa mi zda ok. A za rok 2018, kde som bola stale na materskej az do skoro do konca aprila, my vyratala 5.5 dňa. Je to spravne? Ked som mala ,,odrobene,, nad 60 dni , tak mi vznika narok 20 dni a minus kratenie nejakych dni do konca roka, kedze som od maja bola uz na RD. Mzdarka mi tvrdi, ze: 20 dni:12mes.= 1.66 dovolenky na den x 3 mesiace(co mi isla materska)= 5.5 dna dovolenky za rok 2018. Je toto spravny vypocet? Dakujem za radu

lucka_ke
11. mar 2020

ak bola MD do konca apríla tak za rok 2018 vznikol nárok na plný počet dní
potom ale ide krátenie z dôvodu RD - za prvých 100 neodpracovaných dní z dôvodu RD sa kráti dovolenka o 1/12 a potom za každých 21 neodpracovaných dní o 1/12, čiže mne to vychádza krátenie o cca 4/12 keďže nepoznám presné dátumy