Tehotenské mi prišlo a PN nie

dida2311
18. máj 2024

Ahojte, môžte mi poradiť prosím? Od Februára som PN, poberám aj tehotenský príspevok, minulý mesiac a aj pred minulý mi prišli obidve sumy spolu 15 v mesiaci, tento mesiac mi prišlo len tehotenské a PN nie toho 15, stalo sa to už niekomu? Neviem či mám kontaktovať Sociálnu poisťovňu, ďakujem za radu

bublinka1426
18. máj 2024

nic proti aurorke ale cele tehotenske je totalny nezmysel==> tahat PN a plus tehotenske.. navyse, jasne ze taka zena potom nemusi ani robit kedze jej to moze dorovnat jej prijem. alebo sa k nemu priblizit..preco nebyt do 9m na PN? pokial naozja nie je dovod ...

tento stat ma peniaze na nezmyselene davky ale ten kto ich potrebuje, ich nedostane. .. na GRC. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

@autorka este k 27.dnu mesiaci su vyplacane PN. takze sleduj k tomu datumu.

dida2311
autor
18. máj 2024

@bublinka1426 nezvyknem komentovať takéto komentáre ako si teraz dala ty, ale môžeš sa hanbiť!!!!!! Ja nie som doma preto, že som nejaký darebák a priživujem sa na tomto štáte, ale preto, že mám rizikové povolanie vo výške a pred pár mesiacmi som o jedno dieťa prišla, čiže som doma preto aby som dieťa v zdraví donosila!!!!! Mám vyrobených 18 rokov ako som skončila strednú školu, poctivo hradené odvody tomuto štátu, čiže nič neberiem zadarmo!!!!! Niekedy je lepšie nekomentovat...

bublinka1426
18. máj 2024

@dida2311 ako som pisala PN prichadza este koncom mesiaca.

btw komentovala som teho davku vseobecne .
slovami NIC PROTI AUTORKE.

hanbit sa moze stat ze nezmyselne rozdava peniaze....

bublinka1426
18. máj 2024

@dida2311 etse k tomu, ja nekomentujem ze SI PN. prajem zdravie, lebo to je najdolezitejsie. vyjadrila som sa k teho davke a pn ti este moze dojst. taketo veci ries priamo so sockou ved sa nemas za co skryvat, maju info linku ci email na pod dotazy na ich stranke.

mima1608
18. máj 2024

@dida2311 zavolaj na sociálku. Mne raz takto neposlali PN, lebo dr zabudla potvrdiť kontrolu a že som teda stále PN. Na sociálke ma na to upozornili, tak som volala dr a tá to hneď napravila. PN potom prišla na konci mesiaca.

dida2311
autor
18. máj 2024

@mima1608 ďakujem za odpoveď