Schvália mi rodičovský príspevok?

21. jún 2023

Dobrý deň chcem sa opýtať ci mi schvália Rodičovský príspevok keď škôlka ktorá nás odmietla nieje spadova? Zatial cakam na dalsie vyjadrenia skolok takze som ziadost zatial nepodala . Do spadovej som ho nedala, lebo s nou nemám dobre skúsenosti a viac sa mi hodí škôlka v meste, keďže tam chcem pracovať a nemusím prestupovat .

alenah31
21. jún 2023

podmienkou je neprijatie v SPÁDOVEJ škôlke. Nie - ak ti ide o ten predĺžený pre neprijatie dieťaťa do škôlky - nárok tým pádom pre nesplnenú podmienku nemáš.

sajmonka_1216
21. jún 2023

ak bude prijatý do spádovej, ale ty ho tam nechceš dať, nemáš nárok..
takisto aj to neprijatie do inej ti je na nič, lebo musíš mať v ruke negatívne rozhodnutie zo spádovej škôlky

slavomira236
21. jún 2023

Aj keby si ziadost podala uz je meskoro..do konca maja siala dat ziadost a nie nemas narok

autor
21. jún 2023

@slavomira236 ale ja som ziadost do skolok už dala dávno začiatkom mája asi ste ma zle pochopili

mamina7070
21. jún 2023

nie nebudes mat narok lebo nemas zamietave rozhodnutie zo spadovej skolky

autor
21. jún 2023

@mamina7070 no to nemám lebo som si tam ani ziadost nedala keďže ho tam nechcem dat

veronikaszabova
21. jún 2023

Tak smola. Nedostanes ziadne €

mamina7070
21. jún 2023

je jedno aky mas dovod ci si dala nedala prihlasku to nie je povinnost
ak ale nemas zamietave rozhodnutie zo spadovej skolky (prihlaska sa dala dat do konca maja) tak nemas narok na poberanie RP

slavomira236
21. jún 2023

Ved hore pises ze si ziadost zatial do spadovej nedavala kedze cakas za rozhodnutiami z dalsich..
..tak uz len dufat ze dieta niekde prijmu